Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sylwia.

Zmiana na kopytkowym facebooku

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Zdjęcie w tle i zdjęcie profilowe wszystko na facebook
2. Tło Oczywiście związane tylko z grą 
3. Kolorystyka: to już należy do Ciebie
4. Napis : Chodzi mi tutaj o to aby w tle znajdowały się wszystkie nasze nazwy serwera (only dd2 ) i tak dalej 
5. Wymiary (px):
6. Dodatkowe informacje: Chciałabym aby w zdjęciu profilowym był oczywiście napis cs-kopytko.pl , może jeszcze najlepsza sieć i jakiś dodatkowy bajer typu bronie lub człowiek z bronią ;D . Liczę na kilka twoich prac gdyż najlepsze prace wybierzemy my wszyscy ! , także działaj chłopaku a my będzie decydować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Troszkę mi się nudziło, więc też postanowiłam coś zrobić. Pracę robiłam pierwszy raz i mam nadzieję, że troszkę się spodobają ;)


 


4140e898b6aec5d8gen.png


 


 


309b3d3dffce6546gen.jpg


 


 


 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

U mnie dziś ciężko z weną ;) wiadomo weekend te sprawy. Na ten moment udało mi się zrobić takie oto rzeczy. Co do tła, @, zrobiła bardzo ładną robotę :P. Jutro postaram się dorzucić coś jeszcze ode mnie.

Chciałabym aby w zdjęciu profilowym był oczywiście napis cs-kopytko.pl , może jeszcze najlepsza sieć

 
Tak wiem, nie ma dodatkowych napisów typu "najlepsza sieć itp.", ale profilowe są dość małej jakości, a dodatkowe napisy psują efekt i przejrzystość.

post-38613-0-15291000-1523736911_thumb.png
post-38613-0-01576500-1523736930_thumb.png
post-38613-0-41110400-1523736942_thumb.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pomysł @, jest na tyle dobry, że postanowiłem go jedynie lekko poprawić i odnowić (większy rozmiar,czcionki itp.)

Oczywiście wszystko dogadałem wspólnie z Julką :D

Oto efekt

post-38613-0-30405400-1523789040_thumb.png



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tło jak dla mnie super , jak myślicie ? akceptujemy ? 

Teraz może zdjęcie profilowe , zrobisz coś więcej , może zrobicie ? :)

Jeśli chodzi o tło to wybieramy miedzy tłem Julci a twoim 

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że każdemu podobają się wszystkie prace w mniejszym lub większym stopniu, a która najbardziej/najmniej to rzecz gustu, więc nie ma co się zbytnio zastanawiać, bo jakie nie wybierzesz, to będzie dobre. Najbardziej do mnie przemawiają:

 

1. Profilowe:

 

80624b4db2ff9.png

 

 

2. Tło:

 

31defd67c9bea.png

 

 

Niemniej jednak nie ma to dla mnie większego znaczenia, gdyż każda praca ma swój urok.

 

Dorzucę tylko swoją sugestię odnośnie mojego wybranego profilowego - napis cs-kopytko.pl według mnie powinien być na górze, a nie w centrum, ponieważ jest dosyć blisko logo facebook'a i drugiego napisu, przez co się to wszystko kotłuje od środka w dół, a góra wygląda tak "łyso", ewentualnie zostawić jak jest, tylko na górę wrzucić jakiś napis, ale raczej nie szedłbym w tę stronę, gdyż co za dużo to nie zdrowo. Z tego co się orientuję, to chyba można na profilowe wrzucić ruchomy obrazek (nie wiem czy to w postaci gifu, czy jakie to facebook ma wymagania), a więc animacja mogłaby ciekawie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę tylko swoją sugestię odnośnie mojego wybranego profilowego - napis cs-kopytko.pl według mnie powinien być na górze, a nie w centrum, ponieważ jest dosyć blisko logo facebook'a i drugiego napisu, przez co się to wszystko kotłuje od środka w dół, a góra wygląda tak "łyso", ewentualnie zostawić jak jest, tylko na górę wrzucić jakiś napis, ale raczej nie szedłbym w tę stronę, gdyż co za dużo to nie zdrowo. Z tego co się orientuję, to chyba można na profilowe wrzucić ruchomy obrazek (nie wiem czy to w postaci gifu, czy jakie to facebook ma wymagania), a więc animacja mogłaby ciekawie wyglądać.

 

Jeśli chodzi o napis, specjalnie jest on w centrum, ponieważ Fb zaokrągla profilowe, przez co był by on nie widoczny (ss) Mogę zmienić ustawienie ikony fb oraz napisu na dole. Góra też jest odsłonięta, aby było widać trochę grafiki z tyłu.

Z tego co się orientuję można wrzucić "wideo" jako profilowe, ale nie gifa, a tworzenie animacji która jest tak małych rozmiarów nie będzie wyglądać zbyt korzystnie.

 

​ss

post-38613-0-83982500-1523815525_thumb.png

Edytowane przez OdPaLoNy_nOOb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tło wygląda super , lecz zdjecie profilowe jest małe i nie wyraźne , to znaczy ze napis "twoje serwery counter strike" praktycznie nie widać 

 

Ahh te jakości Facebooka, dziwne bo z tego co sprawdzałem, logo ma rozmiary 2x większe od obecnego, aby zachować ostrość. Co proponujesz? usunąć napis na dole ?

 

#edit

 

Chyba widzę problem, zaraz spróbuję coś z tym zrobić ;)

 

#edit2

 

Zmieniłem dość drastycznie rozmiar, z 300x300 na 1200x1200 - raczej teraz powinno być dobrze, musiałem też zmienić zdjęcie w tle. (tamto było zbyt niskiej jakości) Daj znać czy tak jest dobrze.

 

zdjęcie daje na osobny hosting, ponieważ jak zwykle nie zmieściłem się z rozmiarem pliku.

 

Link

Edytowane przez OdPaLoNy_nOOb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło , sam zobacz na fb i jak cos to pisz na priv



Wszystko dodane , sprawdzać na facebooku , temat do zamknięcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5
Petrus,

Dzięki wszystkim za tak duże zainteresowanie i za nowe grafiki:)


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×