Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Da Miano

Only dd2/inferno/nuke

59 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o zmianie only dd2 na dd2/inferno/nuke, myślę że to by pomogło w zwiększeniu liczb osob na serwerze

Odpada, także nie ma co nad tą kwestią debatować.

 

 

jestem wstanie dorzucić się na reklamę.

Jednorazowa reklama nic nie daje, więc to nie argument za zmianą. Zakładam też, że nie chodzi o comiesięczne wpłaty. Potrzeby są cały czas, zapraszam do tematu rangi donator.

 

Jesteśmy świadomi, że serwer COD mówiąc wprost umarł śmiercią naturalną. Dawniej był super grywalny, jednakże równie dobre były pozostałe serwery, w tym TP. Jeżeli nie wiecie mieliśmy m.in. TP (dd2, inf, nuke, train, tuscan, mirage), który był równo z dd2 pełny 7-23 godz. Jednakże nietrafione zmiany sprawiły, że serwer upadł. Był też dobrze prosperujący FFA, ale to nie temat do wspomnień o byłych serwerach.

Obecnie wprowadzenie nowego serwera nie jest proste. Ogromna ilość sieci oraz dużo mniejsza ilość graczy CS 1.6 sprawiają, że serwer bez dużej promocji (kilkaset zł miesięcznie reklama) praktycznie nie da się rozkręcić. To samo tyczy się starych serwerów, które podupadają bez reklam.

Kolejną kwestią jest ilość slotów na COD. Jest ich tam obecnie zaledwie kilka. Została ona ograniczona tak, aby serwer istniał niskimi kosztami. Proponując jego zmianę, trzeba mieć na uwadze, że trzeba liczbę slotów zwiększyć min. do 17... co wiąże się z kosztami (powiedzmy 17x2 = 34 zł miesięcznie).

 

Temat jest oczywiście przyszłościowy, trzeba się zastanowić nad zmianą. Pamiętajcie również, że serwery trzeba za coś utrzymywać. Nikt nie wykłada z własnej kieszeni 400zł miesięcznie na utrzymanie hobby, a niewątpliwie prowadzenie sieci CS to hobby. Niestety czasy są takie, a nie inne i trzeba dokładać, a nie liczyć na profity. Reasumując serwer musi mieć coś na styl VIP'a, a na serwerze TP nie jest on zbyt popularny.

 

Zapraszam do dalszej dyskusji, również z podawaniem konkretnych propozycji modyfikacji, pluginów itd. Chodzi bardziej o nowości, które spotykacie na innych serwerach z proponowanym modem, niż oczywiste konfiguracje.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

sam system mógłby być identyczny jak na dd2. vip mile widziany. po prostu wszystkim chodzi o różnorodność map ;d bo dd2 już tak wydeptane......... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jesli chodzi o plugliny to dodałbym:

kto wchodzi lub wychodzi z serwera,

bron na plecach,

asysty,

najlepszy gracz rundy,

spadochron,

say /rs zeby nie robic reconnectow,

poczatek rundy  Przenikanie przez graczy ze swojego teamu,

info po smierci i oczywiscie vip. Niech inni sie wypowiedza co do pluglinow i co mialo by sie znależć na serwerze;)

I nazwa serwera by mogla tak wygladac, cs-kopytko.pl // CLASSIC [DD2/INF/NUKE/TRAIN/]

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczność obrażeń niech ma tylko VIP :P jak jest na dd2

Na dd2 obrażenia widzi każdy, tylko że vip widzi również obrażenia zadawane przez ściany :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodam kilka słów. Ja bym poszedł w serwer cs go mod lub DR, cs go modów jest dużo ale łatwiej rozkręcić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

FFA/DD2/ClassicMaps - takich serwerów jest mnóstwo, poszedłbym bardziej w 4FUN, ewentualnie DM (tez jest malo).

 

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFA/DD2/ClassicMaps - takich serwerów jest mnóstwo, poszedłbym bardziej w 4FUN, ewentualnie DM (tez jest malo).

 

DM już jest i nie potrzebny jest drugi zwłaszcza, że nie widuje go pełnego ( nie wiem jak w godzinach popołudniowych )

FFA/DR/CS-GO/PAINTBALL coś takiego proponuje. Ja osobiście na FFA i PAINTBALL byłbym częstym goście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintball odpada, nie lubię takiego typu gry. Wolę podstawową grę i klasyczne mapki a co do ffa to nie byłby zły pomysł ale wątpię żeby przyciaglo to ludzi, gram na różnych serwerach i na takich klasycznych jest zawsze Full ludzi. Ale każdy lubi coś innego więc rozumiem propozycje;)) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

DM już jest i nie potrzebny jest drugi zwłaszcza, że nie widuje go pełnego ( nie wiem jak w godzinach popołudniowych )

FFA/DR/CS-GO/PAINTBALL coś takiego proponuje. Ja osobiście na FFA i PAINTBALL byłbym częstym goście :)

Mialem na mysli raczej taki klasyczny DM bez zadnych odznak i tego typu pluginow, ale najbardziej pomyslowym serwerem bylby chyba 4fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 Pozwolę sobie odświeżyć wątek bo pomysł jest na prawdę dobry i warty uwagi. Mam w ulubionych taki właśnie serwer który świecił kiedyś pustkami a teraz czasem nie sposób na niego wbić, serwer z półmartwego teraz tętni życiem. Nie wiem na ile zasługa to reklam ale widać że gracze cenią takie serwery.

 

 Moim zdaniem pomysł aby powstał serwer na podstawie (czyli wszystkie ustawienia i pluginy) DD2  tylko z większą ilością map może być strzałem w 10. Można zacząć od DD2/Inferno/Nuke/Train jeżeli by to wypaliło można dodać kilka map np. Mirage i Tuscan. Jako gracz starszej daty mam sentyment do map podstawowych i chętnie bym grał na takim serwerze, podejrzewam że znalazłoby się sporo graczy takich jak ja bo ile można grać tylko DD2... Serwer z modem, to nie dla mnie i pewnie część graczy też omija takie serwery szerokim łukiem. Jak już było wspomniane wyżej przez @Xzentley'a można przerobić na próbę serwer COD i sprawdzić czy to się przyjmie a skoro serwer świeci pustkami to warto spróbować, nic się nie straci a można zyskać.

 Dodatkowym plusem na który bym liczył gdyby ten pomysł doszedł do skutku to może ożywiło by to bardziej ligę a może i ona sama by ewoluowała dzięki takiemu serwerowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sloty można wziąć z pozostałych serwerów. DD2 i DM+BF2 nie są tak grywalne jak kiedyś. Obecnie max. 75% slotów jest zapełnionych, ale to przy dobrych lotach raz na jakiś czas - nie codziennie, a więc moim zdaniem jest nadmiar slotów, które można przenieść na nowy serwer. Z DD2 uciąć 5 slotów, z DM 2 sloty, i mamy 7 slotów za darmo + sloty z COD'a = 14 slotów. Wystarczy dokupić 1 slot dla HLTV, i gramy 7vs7 - dla mnie ideał. Na początek wystarczy, a jak będzie potrzeba, to wtedy się pomyśli nad rozbudowaniem miejsc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pytanie takie ogólne czy Cs go na kopytku działa, ludzie grają? 



No z tego co widzę to ślepy strzał w tego GO może zamiast GO był by serwer z 5 mapami ESL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja bym wolał 5 map ESL I to powinno poprawić statystyki serwera, ludzie częściej bd wchodzić pograć na standardowych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja też jestem za tym. Skoro został wrzucony serwer CsGo a widac to co widać czyli nic się nie dzieje, jak dla mnie usunąć go w cholere i wrzucić serwer z 5 mapami ESL.. Z Adminami i opiekunami nie był by problem bo większość z nas gra w 1.6. Co myślicie ? @Petrus i @Darek 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery mapy jak narazie powinny wystarczyć (dd2, inferno, nuke, train/mirage - tu do wyboru) a o ile serwer by się przyjął można pomyśleć nad dodaniem dwóch następnych (train/mirage i tuscan). Pomysł ze slotami @Xzentleya też jest dobry nie powinno to aż tak obciążyć budżetu, warto spróbować a admini pewnie by się znaleźli i pilnowali porządku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem chętny na ten serwer, mogę być adminem lub opiekunem jak na dd2.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chętnych na range admina nie brakuje. Więc już tylko brakuje odpowiedzi góry. Oby wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam kandydaturę weaka na admina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Już jak stawiać nowy serwer to trzeba pomyśleć o graczach, albo będą lub nie. Każdy ma zapał po czym on gaśnie i nie ma ludzi. Więc lepiej bym się zastanowił.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zjednej strony Black masz rację ale widzisz Cs Go zostaw postawiony i jest do tej pory

Z tego co widzę nie sprawdził się.. To może dać szansę temu serwerowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×