Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Da Miano

Only dd2/inferno/nuke

59 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślałem o zmianie only dd2 na dd2/inferno/nuke, myślę że to by pomogło w zwiększeniu liczb osob na serwerze, jestem wstanie dorzucić się na reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Zmianę" to na Nie. Po to gram na DD2 aby zostało DD2. Jak już to osobny serwer do dd2/inferno/nuke, ale to już koszty. Aby zwiększyć ilość graczy trzeba polecać serwer, głosować codziennie itp. ale nie zmiana całkowicie mechaniki na 3 mapy, bo przez to może też odejść wielu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ale co z tego, że zapraszasz znajomych jak połowa albo nie gra albo połowa gra na ns i mają to gdzieś. A zawsze warto spróbować, minimum na tydzień i wtedy by wszystko się wyjaśniło czy zda to test. Nw czemu odrazu jesteś negatywnie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego, że zapraszasz znajomych jak połowa albo nie gra albo połowa gra na ns i mają to gdzieś. A zawsze warto spróbować, minimum na tydzień i wtedy by wszystko się wyjaśniło czy zda to test. Nw czemu odrazu jesteś negatywnie nastawiony.

 

Jeśli znajomi nie grają, jest też głosowanie codzienne, możesz też rozsyłać serwer po innych forach tzw. "reklama". jak pisałem wyżej, jak już zrobić serwer "testowy" osobny od dd2. Niepotrzebne zamieszanie spowodowała by zmiana nagle trybu rozgrywki. Jestem negatywnie nastawiony ponieważ sam gram "only dd2" i taka zmiana zmusiła by mnie do zaprzestania grania na serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kogo Moje oczy widzą hahah, Temat bardzo dobry,lecz był zbyt często poruszany i nie wypalał,chociaż moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Najlepiej niech wypowiedza się ludzie co grają długo i są z nami od dawna;))

Osoby, które są nowe nie mogą się wypowiadać?  :)  Co do tematu, to jestem tego samego zdania co Odpalony ;) Można by spróbować z nowym serwerem, ale wiadomo to koszty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale nie trzeba od razu stawiać nowego serwera, wystarczy zainteresować się nie interesowanym przez graczy COD'em, który jest jak dla mnie pomyłką. Z szacunkiem do graczy, ale dla mnie taki Mod to istna porażka, i nie dziwię się, że nie ma chętnych do gry, i właśnie ja bym na próbę zamienił COD'a na DD2/Inferno/Nuke, bo nic się nie traci, a można zyskać. Natomiast normalnego DD2 raczej zostawiłbym w spokoju, to klasyk, i popyt zawsze na to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

No jak cod to pomyłka to byłbym jak najbardziej zza żeby spróbować zrobić to właśnie na nim;) jak na to inni gracze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tym razem krótko i zwięźle. pomysł zamiany coda na powyższy server jest boski !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Wszystkie opcje z dd2/nuke/inferno są fajne.Moim zdaniem nie zaszkodziłoby spróbować tego z codem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W sumie co Xzentley napisał jest dobre. Można spróbować dogadać się z górą na ten temat. 

Druga sprawa. Zawsze można ustawić mecze na mini lidze i tam też mapy będą dd2/inferno/nuke.. Więc jak dla mnie COD-a można zamknąć i zrobić tak, że mini liga będzie zamiast COD. Co wy na to ??? 

A to co Noob Napisał też ma racje, niech zostanie dd2 jak jest bo jak usunie/zamieni się go to może być tak, że gracze ogólnie nie będą już przychodzić. 

 

  1. LIGA Liga cs-kopytko.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tylko jak to by miało do ligi? Zwykli gracze bez zapisów by mogli grać? Chodzi mi o to żeby każdy mógł wejść obojętne czy jest zapisany czy nie bo jak tylko dla ligi to raczej słabe by to było.

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować nie zaszkodzi, więc jestem za tym. Tylko poczekajmy jak Petrus przeczyta i niech wypowie się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli COD najlepsze dni ma już za sobą, to po co trzymać i opłacać ten twór. Można faktycznie spróbować czegoś "nowego". Trzeba przyciągać wiernych fanów jedynej i słusznej wersji CS'a 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

zakładając że pomysł przejdzie  może jeszcze dorzucimy de_train, de_tuscan, de_mirage  <bugi_bugi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only DD2 musi zostać bez zmian. Ma on swoich zwolenników i gra na nim sporo graczy. 

Jeśli chodzi o CODA kiedyś tętnił życiem, niestety teraz już można uznać że umarł. Można spróbować zamienić go na takie stare TP. Może się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP ma sens jak gracze mają i używają mikrofonu, w innym przypadku jest to gra bezcelowa, przynajmniej tak mi się wydaje, a patrząc po DD2 to raczej chętnych do rozmów nie ma, no ale to inny typ serwera, niemniej jednak można na jego podstawie wyciągnąć pewne wnioski. COD swoje 5 minut już miał, dzisiaj to pasożyt, a próba reinkarnacji w 99% się nie powiedzie. Spalić na stosie i zapomnieć. 

Co do DD2/Inferno/Nuke to bardziej szedłbym w stylu 4Fun, ale mnie tam obojętne, aby serwer powstał. Inne mapki można byłoby wrzucić, lecz moim zdaniem najpierw powinniśmy zacząć od tych trzech, a jak wypali, to z resztą zastanowimy się później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Stoję murem za słowami Xzentleya. Starego drzewa lepiej nie przesadzać - tyczy się to właśnie Only De_Dust2. Ma on swoich zwolenników i nieracjonalnym byłoby wystawiać ich na próbę, bo efekty mogą być bardzo negatywne. Zamiast odsuwać stałych graczy, trzeba skupić się na przyciągnięciu nowych. Jestem więc zdania, że COD to idealny serwer, którego można jakoś zagospodarować. Graczy na nim mało, a inne serwerownie oferują tego typu rozgrywkę dla większych skupisk. Myślę, że przerobiony rodzaj rozgrywki powinien skupić się na mapkach dobrze znanych i lubianych. Nie ograniczać go do tych trzech/czterech, bo i one się po jakimś czasie znudzą.

Sam mam dylemat związany z obecnym typem rozgrywek, gdyż często z DMu wychodzę ze względu na nerwy (famasy, przewaga ilości botów i te sprawy  :D ). Nie lubię COD, a DD2 jest mapką "przejedzoną" (zagrać dwie/trzy rundki, ale nie więcej). Chętnie jednak poświęciłbym wolny czas na normalną rozgrywkę, w której pierwsza runda (ewentualnie minuta) jest na noże, a później normalna gra na mapach typu: dust2, dust, westwood, AWP INDIA (bądź jakaś inna też na AWP), inferno, nuke, office, assault, rats, aztec, train, italy, etc. 

 

Myślę, że warto ogólnie stworzyć temat (za przyzwoleniem Petrusa), w którym każdy forumowicz opisałby swoje oczekiwania względem nowego serwera będącego zastępstwem za dotychczasowego COD (mowa o mapach, rodzaju rozgrywki, dodatkach-pluginach i tak dalej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tym razem krótko i zwięźle. pomysł zamiany coda na powyższy server jest boski !

I tak nikt tam chyba nie gra, a tak to może w końcu zacznie się tam coś dziać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że zmiana przyniosła by korzyść i ludzie wkoncu by tam grali i serwer nie stał by pusty;)) wkoncu zostały by dodane same dobre mapki co wszyscy lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×