Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Luk®

Mistrzostwa CSK only dd2 :D

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dało by radę zorganizować weekendowe mistrzostwa ? Wiadomo większość osób w tygodniu pracuje , weekendy większość ma wolne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat. Bo niewiele wiemy. Musisz użyć co najmniej 600 znaków abyśmy się czegoś dowiedzieli ;D  Bo w tej chwili to wpadły mi do głowy mistrzostwa zjeżdżania po śniegu na desce do prasowania w kaszubskim stroju ludowym układając puzzle(1000 elementów) i śpiewając "Szczęśliwej drogi już czas". 

 

 

 

ps. to jest ten pomysł o którym chciałeś mi napisać ale w trakcie pisania zapomniałeś? :D

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat. Bo niewiele wiemy. Musisz użyć co najmniej 600 znaków abyśmy się czegoś dowiedzieli ;D  Bo w tej chwili to wpadły mi do głowy mistrzostwa zjeżdżania po śniegu na desce do prasowania w kaszubskim stroju ludowym układając puzzle(1000 elementów) i śpiewając "Szczęśliwej drogi już czas". 

 

 

 

ps. to jest ten pomysł o którym chciałeś mi napisać ale w trakcie pisania zapomniałeś? :D

tak o tym chciał porozmawiać, ale zadałeś mi ważniejsze pytanie i zapomniałem :D

 

5 vs 5, kilka drużyn, klasyczny dust2, najlepsza drużyna zostaje odznaczona mistrzami dust2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nierealne. Nie Zbierzesz w jednym czasie wiecej niz 10 , maksymalnie 15 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×