Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze:  amat00r WLC
2. SteamID: STEAM_0:1:33654643
3. Wiek:  25
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/amat00r WLC/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie:  Ogarniam AMX, mam adma na DM+BF2
6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Daniel i lubię grać w cs'a w wolnym czasie.
6. Mikrofon: Jeszcze nie posiadam
7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Poszedł przelew na konto  :)
9. Linki do poprzednich podań: To moje 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

2 pkt pobrane!

Eh, Amatorku... Moim zdaniem jesteś dobry adminem na DM. Lubie Cię, banujesz właściwych ludzi, spędzasz kupę czasu na serwerze i dogadujesz się z innymi adminami na DM. Czy jest tak na DD2? Szczerze to ledwo Cię znamy. Nie masz mikro, a każdy admin moim zdaniem powinnień go posiadać a tym bardziej że to kosztuje grosze. Amx znasz znakomicie i twój wiek jest wręcz idealny. Jedyne co mi nie daje spokoju to twoje GT na dd2. Patrząc po czasie który spędziłeś na serwerze to jest ledwo 13h a na tej sieci jesteś już od jakiegoś czasu. Tak naprawdę to z którym z adminów zamieniłeś kilka słów? Z tego co wiem to wchodzisz na serwer, witasz się i sobie grasz. Jak narazie spełniaj swoje obowiązki na DM, pograj więcej na dd2 i wtedy złóż podanie jeszcze raz. Dzięki!

 

Na chwilę obecną jestem na Nie.


Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mocne Tak,ten serwer potrzebuje wiecej adminów,ponieważ żadnego nie ma kiedy jest potrzebny.

I taka rada do was wszystkich adminow na dd2 uzywajcie czasem tego GG,bo oprocz Darka nikt jego nie używa ;)))) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja aktywność jest znikoma na DD2. Przez ostatni tydzień przegrałem więcej na serwerze niż Ty ogólnie. 

Właściwie to znam Cię tylko z Forum. W grze to były jedynie epizody naszych spotkań. 

Moim zdaniem powinieneś popracować nad frekwencją. Napiszę tak, frekwencja to drugorzędna wartość. Liczy się dla mnie bardziej doświadczenie czy umiejętność szybkiego wyłapywania oszustów, a także regularne ich banowanie oraz reagowanie na zgłoszenia, no ale Amatorku, na podstawie obecnego Twojego stażu na serwerze właściwie nie mam punktu zaczepienia. Uważam, że powinieneś trochę dłużej pograć, tym samym zbudować zaufanie do siebie. Proponuję Ci pograć przez najbliższy tydzień na nieco wyższym poziomie, a wtedy będziemy na pewno mieli wszyscy więcej do powiedzenia.

Obecnie jestem na NIE. 

 

@Byastil, Kacperku, nie bluźnij. Mnie ostatnio zjedli przez te same słowa. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

Tak naprawdę to z którym z adminów zamieniłeś kilka słów? Z tego co wiem to wchodzisz na serwer, witasz się i sobie grasz.

 

A co on, zupa ogórkowa, ze maja go wszyscy lubic? xD Czy ma sie witac z admami na u@ jak wbija... xD Admin to admin, ma obserwowac sytuacje na serwie i pilnowac porzadku, to czy go ktos lubi czy nie to kwestia drugorzędna.

 

@topic nie gram dd2 wiec sorki za offtop :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeżeli chodzi o czas na serwerze to nie będę się wymądrzał bo pewnie mu dorównuje, ale jeżeli chodzi o Ciebie to za mało. Ja nie wiem skąd ogarniesz czas na to wszystko :) Nie żebym Cię nie lubił czy coś, ale po takim GT jak dostaniesz admina to zaraz Lejto czy Hawk czy inny znany NonSteamowiec przodujący w tabeli, będą wstawiać ssy. Na razie Nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gram tylko dd2,a widzę Ciebie czasami w godzinach wieczornych.Ogólnie to jesteś miły i kulturalny,lecz dla mnie za mało grasz na dd2 by na chwilę obecną zostać adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do podania.. 1 sprawa 
wiek na + 
amx + 

2 sprawa.

GT masz słabe jak Mewa napisał, że masz 13h. Nie sądzisz, że to trochę za mało żeby zostać adminem dd2??? W sumie ja Cię z gry nie znam ale nie powiem, że nie grałem z Tobą kilka razy bo grałem. W sumie ja nic nie wiem o Tobie.. Nie dałeś się poznać, szkoda że nie masz mikro bo inaczej by to wyglądało. Nie wiemy jak reagujesz słownie na innych graczy czy jesteś miły, czy nerwy Cie nie puszczają ciągle.. Nic nie wiem. Odkąd tu jestem na forum na dd2 starałem się nawiązać z ludźmi kontakt żeby mnie miej więc poznali. Udało się poznali. Daj poznać się adminom, graczom żebyś wiedział kto jest stałym bywalcem a kto nie..  I trzecia sprawa.. Mam nadzieje, że nie jest tak, że składasz podanie bo Mewa i Daro mają admina..

Popraw GT.. 
Jak na razie niestety NIE. 

ps. spróbuj za jakiś czas, może będzie lepiej ;)

Edytowane przez Psychol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja osobiście jestem na NIE. Masz za mało godzin przegranych na serwerze i lepiej żebyś jak narazie pozostał adminem na dm. Ogarnąć dwa serwery jako tzw. "podwójny admin" jest ciężko. Myślę, że do złożenia podania tak jak napisał Psychol cyt. "Mam nadzieje, że nie jest tak, że składasz podanie bo Mewa i Daro mają admina.." nie skłoniło Cię to iż posiadają oni admina na dd2 ponieważ stało się to "modne" :D. Oczywiście chłopaki radzą sobie wyśmienicie ale jak złożyli podanie mieli o wiele więcej godzin. Więc nabij godziny, przemyśl czy dasz radę ogarnąć dwa serwery i zapraszam do złożenia podania jeszcze raz.

 

Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mocne Tak,ten serwer potrzebuje wiecej adminów,ponieważ żadnego nie ma kiedy jest potrzebny.

I taka rada do was wszystkich adminow na dd2 uzywajcie czasem tego GG,bo oprocz Darka nikt jego nie używa ;)))) 

 Wybacz że o godzinie 12 pracujemy. Gadałem już z szefem i pozwolił mi pracować na nocki bym mógł być na Twoje zawołanie gdy Cie biją. Razem z Sylwią dogadaliśmy już się wstępnie i będziemy utrzymywać Psychola który postanowił się zwolnić z pracy aby pilnować porządku na serverze. Powiem tak. Nawet nie interesuje mnie ile masz lat, czy pracujesz, czy uczysz się, czy cokolwiek. Ale jeżeli masz czas o do południa grać to coż. Współczuje. Admina nie ma i nie będzie w godzinach w których potrzebujesz bo każdy z nas kto spełnia wymagania wiekowe co do admina nie ma czasu na gre o tej godzinie. Doszło ? 

Co do Amatora sprawa prosta. Ogólnie byłbym na tak ale gt nie robi szału. Grywamy razem- fakt. nadajesz sie na admina ale podciagnij gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Jestem na NIE

 

Ani razu Cię jeszcze nie widziałem na serwerze, GT również za tym przemawia, osoba ubiegająca się o admina musi być rozpoznawalna wśród graczy a szczególnie pośród administracji serwera, amx i wiek na plus jednak to za mało według mnie, niewiele pożytku z biernego admina,popraw godzinki i zobaczymy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z tego ci pamiętam to może raz cie widziałam na dd2 także jak narazie jestem na Nie . 

Creo rozmawiałam z prezesem i da mi taką podwyżkowe  ze Psychol moze zwolnic sie z pracy i pilnować server 24h na dobe.

Ludzie zastanówcie się za nim coś napiszecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×