Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: BialaMewa`
2. SteamIDSTEAM_0:1:102167572
3. Wiek: 18
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/BialaMewa`/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie: Posiadam admina na serwerz DM, z amx nie mam problemu. 
6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Michał, każdy wolny czas spędzam na kopytkowych serwerach :)
6. Mikrofon: Mikro jest :)
7. Akceptujesz regulamin admina?: Oczywiście że tak!
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: BialaMewa    704
9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/50078-bot-na-admina-x2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2 pkt pobrane

To tak. Pewnie się rozpiszę...........

         Zaczynając od końca to jestem na tak. A teraz początek.....   Przy poprzednich podaniach zapierałem się nogami i rękami abyś nie dostał admina na dd2 czy funkcji UBS'a. Nie mam pojęcia dlaczego ale byłem bardzo sceptycznie nastawiony do Twojej osoby. No nie mam pojęcia. Zakopałem głęboko ten głupi topór wojenny mimo że Ty nawet się nie broniłeś i na klatę przyjmowałeś wszystkie komentarze. Jestem pod wrażeniem że nie dawałeś się ponieść nerwom i uparcie trwałeś w staraniach by dostać inne funkcje. Brawo

Cała ta sytuacja przypomniała mi  że nie należy oceniać ludzi jeżeli się ich nie zna. Wybacz za komentarze w poprzednich tematach co do Twojej osoby. Za insynuowanie że chcesz się wkupić na inne pozycje. Za trochę chamskie podejście. Pomyliłem się co do Twojej osoby i oficjalnie- Przepraszam. Starasz się. Angażujesz. Takich ludzi tu trzeba.

Wracając do samego podania. Bardzo chętnie zobaczę Cię jako admina na dd2. Oczywiście Mewa zna się na grze, na graczach itp itd. Co do doświadczenia nie ma się co rozpisywać....   GT- 53h.....     Jedyne co to wyprzedzę wypowiedź Darka i zaznaczę że musisz nadal grać na obu serverach ;d Ale mylę że z poradzisz sobie z tym.  No to już kończąc..... Osoba mega pozytywna, jestem na tak jako gracz, jako admin i myślę że bardzo dobrze się sprawdzisz jako double-admin.  Do usłyszenia na @u  ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Na początku zle Cie ocenilam i sama nie wiem dlaczego.

Ranga Donator +zgłoszenia + zainteresowanie sparingiem +liga jak dla mnie starasz sie i na admina w 100% zasługujesz ale dość tych pochwał bo w nocy spać nie będziesz mógł.

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mewa, Mewa... hm? Wiesz, ze jesteś BOTEM??? 

MOJE WIELKIE TAKKKKKKKK. Nie bede pisal co i jak bo wiesz co sadze i mysle. Pozdroooooo mordziaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oczywiście,że jestem na TAK. Bardzo często gra na dd2,miły,ogarnięty i coś tam umie strzelić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Prawie każdy przekreślał, ale po poznaniu okazało się, że chłopak w porządku, teraz nagle nikt nie wie co było przyczyną negatywnego podejścia do ów kandydata w przeszłości. To może nie należy w ogóle krytykować, skoro po czasie nie umiecie odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to zrobiłem? Po prostu Wam teraz głupio. :P Ale, żeby nie było, że tu jakieś spiny znów urządzam, to się dalej w tej kwestii rozpisywać nie będę. 

 

No co ja mam napisać, gracz w sumie w porządku, swoje odpały już miałeś, ale jak Ci pare osób pokazało gdzie Twoje miejsce to się skończył bezsensowny spam. Najzwyczajniej w świecie wyciągnąłeś wnioski i się poprawiłeś - i to się liczy. Co do Adminowania na DM, to nie wiem, ale chyba problemów nie ma skoro brak skarg. Biorąc pod uwagę doświadczenie, to na podstawie DM myślę, że je zdobyłeś. Umiejętności w odróżnianiu cheaterów masz nie najgorsze. Coś tam tych odpałów zgłaszasz w dziale AC - wszystkie trafne, ale na serwie to już różnie, choć źle nie jest. Wiek to tylko liczba, więc pomijam. Aktywność na serwerze nie jest zła, w tym tygodniu GT naliczyło niecałą godzinkę na dzień, jeżeli tylko będziesz sprawiedliwie i efektywnie banować oszustów, to dla mnie nie ma znaczenia ile grasz na serwerze dziennie. Grunt to sumienne wykonywanie obowiązków. Ogólnie myślę, że można dać Ci szansę, a jak się nie sprawdzisz, to wiesz co będzie.  <beisbol>  :mrgreen:

 

Na koniec złota zasada:

 

Nigdy, ale to przenigdy nie rezygnuj z żadnej funkcji. Nawet jeżeli przyjdzie Ci grzać ławe, to grzej dopóki sami Cie nie wykopią.

 

Zapał najpierw jest, później nie ma, i znów wraca, i tak koło się zatacza. Dlatego nawet jak Ci się nie chce, to bierz urlop, a nie rezygnację. Niestety wiem co piszę.  :roll: (To tak przyszłościowo.)

 

Powodzenia Mewa! salut-usa_imagesia-com_t7q0_large.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

To może nie należy w ogóle krytykować, skoro po czasie nie umiecie odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to zrobiłem?

 

Xzentley wiesz że Cie lubię ale parę słów muszę napisać , zrobiłeś się troche za pyskaty jak od nas odszedłeś  może ranga "Zasłużony" Ci odbiła ale nie wiesz jaka była sytuacja wiec czasem lepiej siedzieć cicho . Sam byłeś adminem i wiesz że o godzinie 13 lub 14 ludzie pracują i nie ma jak admin wejść i zbanować a teraz (ostatnio) sie czepiałeś ze nie ma żadnego admina , to co ja mam sie zwolnic z pracy i od rana do wieczora pilnować ? 

Jeszcze jedno czasem watro wszystko wyjaśnić sobie na Priv niż brudy mają wypłynąć tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Huh... Ranga, która o niczym nie świadczy i nie daje mi żadnego przywileju miałaby mi odbić? Zawsze można ją odebrać, a w moje miejsce wrzucić np. [member=Cycu :)], który niewątpliwie względem mnie jest niedoceniony. Myślę, że gdyby pod moim avatarem widniał napis - użytkownik, to nie zmieniłoby to absolutnie nic.

 

Co do cytatu. Jak Cie @Sylwia. również lubię, tak niestety stanę po stronie Mewy.

 

Jeżeli chodzi o czepianie się ostatnio, no masz rację. Czepiłem się chyba pierwszy i ostatni raz. Faktycznie trochę wyrozumiałości się należy, zwłaszcza, że sam przez to przechodziłem. Przepraszam. ;) Jako, że zawsze byłaś moim mentorem, to dla Ciebie wyciągnę wnioski, i poprawię się - wiesz, że u mnie masz jak w banku. Od dzisiaj nowy ja.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Petrus,

Sylwia mentor _/

Jakie spinki ;p Izi :D

 

Co do mnie, to ja przeciwnie - nie podkulam, tylko podtrzymuje, ze autor tematu na haxach cisnie. :P

 

Dostaniesz pewnie admina, a mi pozostaje miec nadzieje, ze ktos rozpisze kiedys :P

 

Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Xzentley  Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, potem co ja napisałem i znów co Ty napisałeś. Przeanalizuj sens tych wypowiedzi.  Początek Twojego komentarza jest po prostu głupi. Wyraźnie wynika z kontekstu moich wypocin  że jest mi głupio iż tak go oceniłem. Mój błąd polegał na tym że wyrażałem moje zdanie na temat Michała mimo że go nie znałem ( poza kilkoma godzinami na serverze). Widziałem na forum jego posty i kierując się swoim błędnym poglądem stwierdziłem że robi wszystko na siłę, że chce zabłysnąć.Czy tak robił? Aktualnie chyba nikt nie ma wątpliwości że jego nadgorliwość( jeżeli można to tak nazwać) wynikała z chęci zaangażowania a nie z chęci pokazania się. Głupio jest mi dlatego że nie mam sensownych powodów dla których się czepiałem. Gdybym takowe wcześniej miał to bym to określił że się myliłem w tych i tych kwestiach.   Koniec. Nie będę schodził na inne tematy tu poruszone bo to temat odnośnie podania Mewy. (boje się  warna  :-(   <ban>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×