Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

mini liga Mini Liga cs-kopytko.pl [offtopic]

169 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, nie gramy przecież o złote gacie. Niektórzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w mixach, ba nawet nie wszyscy znają dobrze mapy (nazwy różnych miejsc na mapach też mogą się od siebie różnić). Gra ma sprawić przyjemność i nie potrzebne jest spinanie się bo to tylko może graczy zniechęcić do dalszej gry a przecież mamy się przy tym dobrze bawić. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia bo czy wygram czy przegram to i tak się cieszę że udało się uzbierać 10 graczy do gry bo ostatnio było z tym ciężko, cieszymy się z tego co mamy bo następnym razem może nie zapisać się tylu graczy i mecze będą przekładane albo w ogóle się nie odbędą...  :-|

 

POLAĆ CI DUŻO WÓDKI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem xD w nastepny weekend ja nie moge poniewaz wyjezdzam z Ruda do Krakowa na weekend. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak narazie zapisało się tylko 5 osób więc nie wiem czy ma to sens, może lepiej przełożyć na zupełnie inny termin?

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę cały następny tydzień w godz. wieczornych, tak od 20:00. W najbliższy weekend odpadam - będę zajęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dobrze liczę to 30.09 tak? Jeśli tak to nie dam rady nocka ale mnie do szczęścia nie potrzeba więc grajcie jak będą ludzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, termin bedzie na za tydzień wiekszosc graczy moze :) ja nie musze grać. co do organizacji serwera mixowego Xzentley niech odzywa się do Darka lub Petrusa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Inaczej, termin bedzie na za tydzień wiekszosc graczy moze :) ja nie musze grać. co do organizacji serwera mixowego Xzentley niech odzywa się do Darka lub Petrusa. 

Ja spokojnie ogarnę server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Psychol !!!,

No dobra :)

Ja dzisiaj na pewno nie zagram ze względu na brak czasu, brak myszki i wysoki ping. Ja bym proponował przenieść termin na za tydzień 23.09.18 godz. 20:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×