Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ReDgar

Info po śmierci

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czemu na dd2 info po smierci dziala tylko jak napiszesz. Bylem pewny ze dziala tez jak mowimy przez mikro ale jednak nie dziala. NIe wiem czy było i nie dziala czy w ogole nie bylo infa przez mikro. Fajnie by bylo jakby dalo rade dawac info przez mikro :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc również myślałem, że to działa przez mikro. Kolejny plugin, który niestety źle działa przez VM wgrane na serwerze. Do testów wyłączyłem VM (żywi będą słyszeć tylko żywych swój team, a martwi tylko martwych), proszę testować czy teraz działa info przez mikro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

z tego co widać i słychać info po śmierci nie działa mowa tu o mikro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gracze słyszeli info po śmierci ? Prosta odpowiedz :P TAK lub NIE ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dziś, ale wczoraj nie działało. Zauważyłem że i tak prawie nikt tego info nie daje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wiadomo coś, jak to będzie z tym infem po śmierci? Ciągle się łapie na tym że daje info po śmierci a nikt go nie słyszy...  hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak ten problem wygląda na innych serwerach używających VM (w skrócie możliwość ustawienia, że martwi słyszą wszystkich) i infa?

Niestety oba te pluginy się gryzą i ciekawi mnie, czy ktoś to jakoś rozwiązał sensownie. Jeżeli nie, to pozostaje jedynie wyłącznie VM żeby info działo również na mikro, co szczerze mówiąc raczej nie wchodzi w grę.

Proszę dać nam jeszcze chwile czasu, gdyż sprawa nie jest oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na jakimś serwerze TP, nie wiem jakiego plugina tam używali ale to działało. Miało się 5 sekund na przekazanie infa po śmierci również głosowego, potem wyciszało gracza. Potem to już chyba standardowo wszyscy martwi mogli ze sobą rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mnie nie ma w ciągu dnia, proszę o wiadomość na PW lub STEAM czy info po śmierci działa, mowa tu o mikro. Dla pewności będę na serwerze o 23.00 więc jak ktoś może niech będzie o tej godz. To przy okazji ja upewnię się czy działa. Dzięki i pozdrawiam was z Warszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się coś z tym zrobić? Przydałoby się aby to info głosowe działało jak należy bo to stukanie w klawiaturę jest strasznie męczące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ w takim razie zajrzyj na DD2 tam ludzie starają się a przynajmniej stali bywalcy podawać info po śmierci. Możesz również zapisać się do ligi i pograć mixy bo ciągle brakuje ludzi i zobaczyć jak grają ludzie z DD2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę sporo graczy narzeka włącznie ze mną na czele na brak tego infa głosowego po śmierci, czy na prawdę nie da się z tym nic zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weak może być problem taki, że plugin gryzie się z jakimś.. Dowiem się jak najszybciej co do tego, ponieważ zależy nam żeby gracze zostali. Skoro działał kiedyś to na pewno da się poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×