Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
amat00r

RANGA ODEBRANA amat00r WLC

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: amat00r WLC

2. SteamID: STEAM_0:1:33654643

3. Wiek: 25

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/amat00r%20WLC/193.33.177.21:27091/

5. Doświadczenie: Właśnie skończył mi się Admin TEST. Wcześniej miałem admina na kilku serwerach.

6. Napisz kilka zdań o sobie: Lubię grać w Cs'a od 16 roku życia. Pracuję i zazwyczaj wieczorem znajduję czas. Mam synka, który ma już 4 latka i mieszkamy w niewielkiej miejscowości Starachowice wraz z Narzeczoną Jola :)

6. Mikrofon: Nie mam

7. Akceptujesz regulamin admina?:  Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: sklep - 731 - amat00r

9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44261-admin-testowy-zosta%C5%84-adminem-ju%C5%BC-dzi%C5%9B/page-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

2pkt pobrane!

Skoro nikogo nie ciągnie do wypowiedzi to zrobię to pierwszy. :D

 

Moim zdaniem jako Test Admin spisałeś się znakomicie. Nie banujesz bez powodu i starasz się wykonywać swoję obowiązki w taki sposób jak należy. Wiek masz na wielki plus, steam'a również posiadasz i regularnie odwiedzasz forum, i fajnie. Jest tylko jeden minus, który moim zdaniem jest dość duży. Dotyczy on twojego czasu na GT. Za dużo razy siedzisz na spec afk. Pisze do Ciebie na psay, na U@ i dostaje zero odpowiedzi. Potrafisz przesiedzieć na spec całą rundę, a najgorsze jest to, że jak byłeś na spec afk, to zdarzało się że grali cziterzy. To jest do poprawy, każdy robi błędy, małe ale głupie. Staraj się wykonywać swoją robote jak należy, pomgać oraz wspierać kopytko. Masz moje poparcie, jestem na TAK  <samuraj>  <bugi_bugi>  <beisbol> 

 

Miłego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikogo nie ciągnie do wypowiedzi to zrobię to pierwszy. :D

 

Moim zdaniem jako Test Admin spisałeś się znakomicie. Nie banujesz bez powodu i starasz się wykonywać swoję obowiązki w taki sposób jak należy. Wiek masz na wielki plus, steam'a również posiadasz i regularnie odwiedzasz forum, i fajnie. Jest tylko jeden minus, który moim zdaniem jest dość duży. Dotyczy on twojego czasu na GT. Za dużo razy siedzisz na spec afk. Pisze do Ciebie na psay, na U@ i dostaje zero odpowiedzi. Potrafisz przesiedzieć na spec całą rundę, a najgorsze jest to, że jak byłeś na spec afk, to zdarzało się że grali cziterzy. To jest do poprawy, każdy robi błędy, małe ale głupie. Staraj się wykonywać swoją robote jak należy, pomgać oraz wspierać kopytko. Masz moje poparcie, jestem na TAK  <samuraj>  <bugi_bugi>  <beisbol> 

 

Miłego! 

Przyznaję się do tego, pamiętam tą sytuację a była taka 1. Sprawdzałem gościa, który dla mnie grał dość dziwnie a dokładnie wtedy chodziło o ExxT.

Nie patrzyłem wtedy czy ktoś pisze, chodź powinienem usłyszeć ale mam 4 letniego syna, który jest dość głośnym dzieckiem i również nie usłyszałem. OD nie dawna gram na słuchawkach żeby mieć wszystko pod kontrolą :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się do tego, pamiętam tą sytuację a była taka 1. Sprawdzałem gościa, który dla mnie grał dość dziwnie a dokładnie wtedy chodziło o ExxT.

Nie patrzyłem wtedy czy ktoś pisze, chodź powinienem usłyszeć ale mam 4 letniego syna, który jest dość głośnym dzieckiem i również nie usłyszałem. OD nie dawna gram na słuchawkach żeby mieć wszystko pod kontrolą :)

Nie chce byc nie mily ale nie wypiowada sie w swoich podaniach chyba ze ktos zada Ci pytanie :D

 

 

Pisanie w dziale:

* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.

* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

Post łamiący powyższe zasady = 1 punkt ostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NIby nic do Ciebie nie mam, ale jakoś Ci nie ufam.

Neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie mój serwer, ale to samo zdanie mam co powyżej, niby fajnie ale coś. Po pierwsze nie wiem czy przeczytałeś regulamin admina skoro złamałeś zasadę pisania podania o tę funkcję. Po drugie dosyć czasu poświęciłeś innym serwerom. Jako admin priorytetowo powinieneś poświęcać czas na granie u nas zwłaszcza że się ma ojcowskie obowiązki :) i czasu na granie jest ograniczone. Po trzecie i tu pytanie retoryczne: Zarejestrowałeś się pierwszy raz w 2011r. Kiedy o nas przypomniałeś? Bo cię nie pamiętam. A jeszcze piąty argument wpisze: Ogarnij zasady forum. Jak dla mnie Neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Sorki, że się wypowiadam na ten temat chodź to nie dd2 

1. Lipa, że złamałeś na wejściu zasadę :P 
2. Weź do siebie to co Mewa napisał :D 


3. Masz moje małe tak bo Cię nie znam z gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli coś jest nie tak to prosze to zgłaszać. Nic mi nie wiadomo o opisanej sytuacji... Na dzień dzisiejszy uważam jednak, że zasługujesz na kontynuowanie kariery jako admin. Sam przyznałeś, że popełniłeś błąd i od razu wyciągnąłeś wnioski - nauka na błędach to dobra rzecz (oczywiście wszystko ma granice ;-))

 

 

Podanie przyjęte.


@edit 27 maj 2018

Ranga odebrana - zgłoszona nieobecność obejmująca zbyt długi okres. Dzięki zgłoszeniu nieobecności admin dostaje dodatkową szanse do wykorzystania po powrocie do gry (reg adm. § I podpunkt 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×