Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BiałaMewa`

ODRZUCONE Mewa na UnBan Support?

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. NickBiałaMewa`
2. Wiek18 Lat (19 za 4 miesiące)
3. Od kiedy grasz na naszej sieciNa kopytku zacząłem grać od roku 2016. Grałem pod nickiem 3ter. Miałem awarie z komputerem gdzie byłem zmuszony przestać z niego korzystać co nie pozwalało mi na jaką kolwiek gre. Od Października regularnie odwiedzam kopytkowe serwery oraz spędzam na nich mnóstwo czasu gdyż to są jedyne serwery na których gram. 
4. Ile czasu spędzasz dziennie na forum i serwerachMój czas spędzony na serwerze jest uzależniony od godzin w pracy oraz w szkole (Koniec szkoły w maju). Najczęściej spędzam czasu na dm+bf2 gdzie dzienna gra wynosi od 1-2 godziń, oczywiście regularnie odwiedzam inne serwery. Natomiast na forum spędzam duże ilości czasu gdyż zawsze mam włączone forum odrazu jak odpale moją maszyne. Na forum również wchodzę gdzie kolwiek jestem jak znajdę chwilkę wolnego czasu. Czy jestem w szkole, w pracy, to zawsze jestem na bierząco. Czas spędzony na forum dziennie wynosi jakieś od 3-4 godziń.
5. Twoje doświadczenieBędzie to moja pierwsza taka funkcja. Posiadałem Admina wiele razy na różynch sieciach i nigdy nie było problemu z rozróżnieniem ss-ów czy demek. Zawsze się staram to robić sumiennie. Oczywiście, będe potrzebował wiele pomocy gdy to będzie moja pierwsza okazja żeby wstąpić do UnBan Supportu, lecz tą pomoc chce również dać od siebie graczą na serwerze oraz na forum.

6. Dlaczego ja?: Staram się wspierać kopytko jak tylko się da. Wszystkie moje obowiązki staram się wykonywać sumiennie.

Jest tylko dwóch członków w UnBan Supporcie a zawsze się przydadzą dodatkowa para rąk do pomocy.
7. Reklamy [5x]:

1. http://multi-head.pl/topic/92027-cs-kopytkopl/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak u pozostałych, ale mi wyświetla poprawnie tylko trzecią reklamę.

A odnośnie samego podania, to nie widzę jakiś specjalnych przeciwwskazań do tego by dać Ci szansę.

I tak niemal za każdym razem wcinasz swoje 3 grosze w podaniach o UB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja jestem na nie wydaje mi sie ze czlonkow w ub wystarczy admini zazwyczaj daja sslusznebany czy ss niema az takiej potrzeby. Jeszcze wtrace moje 3 grosze w tym iz jakies to takie dizwne udzielaswidac to fakt bo to widac ale jedno podanie potem dajesz drugie podanie po jakims czasie trzecie wydaje mi sie ze chcesz szybko zablysnac. Ja bym poczekal i nadal obserwowal jak sie bd udzielał dalej. Nie jestem tutej moderatorem ale na ub support jesli chcesz to zrobilbym ci test do rozpatrzenia ss przerabiane czy nieprzerabiane demko cheater czy nie :D to wazna rola bo czasami mozesz dac ub chetorowi :) to tylko moje zdanie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie wszystkie reklamy działają. :P

Co to podania, jestem ciekaw czy przeczytałes dokładnie wzór(to się okaże jak Petrus/Darek wbije :D), Black i Darek dobrze sobie radzą i chyba nikt im nie jest potrzebny już, a w dodatku nie wstawiają tak często ss'ów, jak można to zauważyć. Lubimy się, ale ja na razie jestem na nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie będę się wypowiadał na temat reklam bo te są zawsze do poprawienia..  ale o sam fakt podania. Nie jestem przekonany czy jest potrzeba aby powoływać kolejnego kandydata. Nic do Ciebie nie mam, w sumie to imponujesz mi swoim zaangażowaniem we wszelkie tematy (oby nie był to słomiany zapał). Do rzeczy wszystkie podania o ub są rozpatrywane wystarczająco szybko, więc pytanie czy jeszcze ktoś jest potrzebny? Ale z drugiej strony czy jest powód aby nikogo więcej nie powoływać? Czy może warto aby ub były rozpatrywane jeszcze szybciej? Powiem tak wg mnie osoba na tym stanowisku powinna być obdarzona zaufaniem, powinna mieć dosyć dużą wiedzę... Czy Ty ją masz? Nie wiem, wiem tylko, że palisz się do tej roboty... ja dałbym Ci szanse, bo ta należy się każdemu. Także ode mnie masz TAK.   

 

 

ps ja też kiedyś dostałem szansę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1.Jak dla mnie 50/50.. 

2.Czy to nie jest tak, że starałeś się o admina na dd2 i podanie mialeś odrzucone a teraz chcesz UB po to by mieć podgląd na DM i DD2. 

3.Panowie Black i Darek dają radę

 

4. W sumie można dać szanse, każdy powinien mieć cień szansy ale właśnie te "ALE" nie wiem dlatego napisałem tak w punkcie 1.

Dziękuje i do widzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak dla mnie skoro odrzucone podanie jest na DD2 i się przemądrzał gdzieś to się boję jego mądrości gdy ktoś wstawi ssy do rozpatrzenia. Wydaję mi się że na UBs trzeba podejścia dojrzałego i rozsądnego. Można dać szansę ale pokaż że można Ci naprawdę zaufać i że nie jesteś tymczasowym karierowiczem. Ja jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No to tak. Jestem na duże nie  ze względu na to że moim zdaniem nie spełniasz wymagań co do UBS 

- Przychylność członków Administracji,Moderatorów oraz pozostałych osób z Supportu,
- Nienaganna opinia u graczy

- nienaganne banowanie oraz ocenianie gry

 

 

z wielkim naciskiem na pierwszy pkt co widać w temacie tutaj i w temacie gdy składałeś podanie na admina na d2 gdzie większość trafnie punktowała i pokazywała błędy. Tutaj tak samo. Pomijam fakt czy Blacku i Darek są wystacząjącymi UBS (a według mnie są), bo w zasadzie to  nie jest argument przeciw Tobie,           oraz na pkt ostatni gdzie jak już mówiłem nie do końca sobie radzisz co do oceniania innych graczy. pomyłek jest ewidentnie za dużo nawet jak na zwykłego administratora servera. We wzorze jak byk napisane że kandydat ma WZOROWO (bezbłędnie) rozpoznawać wszelkie oszustwa na serverach. 

Jeżeli uważasz że przelewanie kasy na server i polubienia każdego postu jaki się pojawi jest wystarczające żeby dostać ubs..... no cóż...   Nie ja decyduje w efekcie końcowym. Chcesz po prostu zabłysnąć. Nie w taki to w inny sposób, dlatego to podanie jak i poprzednie na inną funkcje.

Reasumując. Na nie. 

 

Pozdrowionka  papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Od podania DD2 minęło dużo czasu i wiele mogło sie zmienić, jednak jak widze tak sie nie stało. Widzimy w Tobie zaangażowanie w rozwój Sieci jak i zainteresowanie tematyką działu AC, dlatego otrzymałeś zgode od Administracji na złożenie podania. Głosy w podaniu są ważną częścią rekrutacji na wysokie stanowiska - opisują one często stosunek społeczności do kandydata co przekłada sie na atmosfere pomiędzy załogą. Tutaj jest jednak zbyt dużo negatywów i dziś musimy je odrzucić. 

 

Na koniec musze zwrócić uwage niektórych, że jeśli rekrutacja ma status "ON" to wciąż kogoś poszukujemy. Argumenty w tym przypadku, że obecna załoga jest kompletna nie są uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×