Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
amat00r

Zajęcie

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko tak jak w temacie czym się zajmujecie na co dzień. Szkoła praca itp

 

Ja składam głowice

f8b344f72bfa.jpg

 

BMW N55B30 5 cylindrowa

 

Efekt końcowy :)

 

fb06937b422b.jpg

Edytowane przez amat00r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Ja jestem w 2 klasie zawodówki na mechaniku pojazdów samochodowych. Oprócz szkoły mam oczywiście praktyki, aktualnie dwa razy w tygodniu.

W planach za kilka lub kilkanaście lat jest zrobienie zaocznie liceum i zrobić kurs na diagnostę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem w zawodówce na profilu Elektryk również miałem praktyki 2 dni w tygodniu i w dodatku płatne. W 1 klasie 120 zł w 2 150 zł a w 3 190 zł

 

Puma 2.2 L

8fe17b951964.jpg

 

Mini W11B16 i jutro bd skończone :)

 

url=https://naforum.zapodaj.net/cb60ff281283.jpg.html]cb60ff281283.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka - keyboard, akordeon i od niedawna saksofon tenorowy. Przygodę z instrumentami klawiszowymi zacząłem jakieś 10-11 lat temu, a od kilku wiosen gram i śpiewam w zespole po weselach, studniówkach i innych imprezach okolicznościowych typu Sylwester, Andrzejki itd. Skoro wrzucacie zdjęcia, to i przedstawię fotki sprzętu, na którym pracuję.  :P
 
41d423292bcd.jpg 3196c35b5151.jpg ba0a4b4cf628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Ja na codzień chodzę do szkoły, od poniedziałku do piątku. Na szczęście to ostatni rok i w maju koniec. Po szkole standardowo siłownia (Jeśli ktoś chce zobaczyć efekty cięzkiej pracy i litry potu przez 2.5 roku, to zapraszam na insta @Szeregowy_69". Po szkole, oczywiście wchodzę na cs'a a jeśli mam zły dzień to wsiadam na mój motocykl i jade pośmigać (Akutalnie Anglia- Southampton). Wieczorkiem odpoczywam i tak w kółko. Na weekendy praca, od 6 rano do 14:20 angielskiego czasu. Moja praca polega na tym aby wysłać owoce/ryby/różne mięsa do innych krajów tak jak Afryka, Chiny lub lotniska w angli.  papa  <beisbol>  <samuraj>  <bugi_bugi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@@CreO77,nie, nie mam uprawnień. Skończyłem geologię, a pracuję w geodezji :)   

Nie mam żadnego technikum geodezyjnego, żeby mieć podstawy do startowania na uprawnienia.

ale....mam w swojej ekipie kolesia z uprawnieniami, więc problemu nie ma :)

A ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po technikum geodezyjnym. Studia odpuscilem ze wzgledu na to ze zdobylem swietna prece w biurze geodezyjnym. Prawie 4 lata juz w zawodzie pracuje. O uprawniwniach bede mogl dopuero myslec za 2 lata ;P gdzie konczyles geologie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mechanik po szkole na warsztat albo wog nie ide do szkoly tylko na warsztat juz zostaly odstatnie 2 miesiace szkoly wiec luzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spore grono geodetów jest właśnie po agh. ja zaczynałem studiować na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ale postawiłem na praktyke. I nie żałuje. Aktualnie to ja pomagam znajomym z 3 roku zaocznych i pomagałem w pracy inżynierskiej koleżance z dziennych ;D także nie żałuje że tak to wyszło ;d czym się w firmie zajmujecie? czymś konkretnym czy pełen zakres usług?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W zasadzie pełen zakres usług: wznowienia granic, podziały, aktualizacje, inwentaryzacje, wytyczenia.

Trzeba mierzyć siły na zamiary, bo jest nas trzech i to w zupełności wystarcza przy dzisiejszej technologi.

A co do tego, że postawiłeś na praktykę to dobrze. Po studiach masz głowę napchaną teorią i nic więcej.  Nie jesteś w stanie zrobić najprostszego pomiaru i poprawnie złożyć operatu. 

Teoria, teorią ale trzeba wiedzieć gdzie i jak coś można pociulać aby się Ośrodek nie przyczepił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKŁADNIE. U nas firma 4 osobowa i w zupelnosci to wystarcza. N dwa gps mozna mierzyc wiec robota idzie bardzo szybko. W zasadzie dokładnie to samo robimy. Zatrudniliśmy niedawno świeżą Panią inżynier. No na razie cóż .... Jeden z zawodów w których praktyka bije na głowę teorie. Jeżeli chodzi o ośrodek to lubimy się z geodeta powiatowym wiec jest spoko. W zasadzie to on mnie uczył w technikum i polecił mojemu aktualnemu szefowi. Ale fakt. Operat robi się tak żeby w starostwie przeszedł  :D

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@offtop

 

no spore grono geodetów jest właśnie po agh

 

foto_88cf404dfcb1d496441ef78319d97566_or

 

AGH Kraków 

Tylko UR! 

 

Tyle tu poważnych zawodów, a stan konta sieci jest co miesiąc na minusie... oj

Ostatnio potrzebowałem geodetę do podziału działku (dość skomplikowane)... gdzie byłeś @Nevertrust... tak swoją drogą to z Wodzisławia do Krk jest 150 km.. sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Petrus, tak z czystej ciekawości. Ile w Krakowie kosztuje wstępny projekt podziału i podział działki? Bo rozumiem, że nie miałeś podziału na poprawę zagospodarowania działki, tylko normalny podział ze wstępnym projektem.

a co do

 

Tylko UR! 

<hahaha>   <haha>  <hahaha>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kręcę firmę sprzątającą biura, obiekty przemysłowe, sklepy czy nawet prywatne domy i posesję. Zatrudniam 8 milfów w wieku od 30 do 40 lat. Normalnie kasting, fotel prezesa... Niczym dobry film z Brazzers... :D :D :D

Skończyłem maturą technikum elektryczne ale w zawodzie nie przepracowałem ani dnia. Na praktykach też nic nie robiłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem freelancerem🤐, górnolotnie rzecz ujmując. Współpracuję na zlecenie lub dzieło z lokalnymi mediami w Łodzi, szukam tematów, piszę artykuły, robię zdjęcia itd.
I prawdę powiedziawszy, niedługo chyba rzucę to wszystko - ale nie wyjadę w Bieszczady, tylko założę własną firmę. Jako marketingowiec chyba sprawdziłbym się całkiem nieźle, a na takie usługi jest spore zapotrzebowanie. Muszę tylko zadbać o to, żeby potencjalni klienci dowiedzieli się o moim istnieniu🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freelancer - programista, grafik komputerowy, fotograf, prowadzę bloga i własne forum :) W wolnej chwili tyram was na only dd2 xD

Edytowane przez xeeY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc, ja pracuję jako księgowy w firmie transportowej w Krakowie  :D 
Skończyłem technikum ekonomiczne, zacząłem studia dziennie na kierunku "administracja" w  UEKu, zdałem pierwszy semestr jednak zrezygnowałem z dalszej edukacji na rzecz tej właśnie pracy. :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×