Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Shaggy

odbanowany screeny

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Jaskier
Serwer: ONLY DD2 / snow
Twój SteamID: STEAM_0:0:111459549
Twoje IP: 31.179.228.99
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):  2018.01.21 - 14:09:36
Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował: CreO
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): http://www72.zippyshare.com/v/SS8WxHrF/file.html

 

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli” (J 20,29).
                                                                  ~Jezus Chrystus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1801211347-de_dust2_snow-1516538820-1516540320.zip

 

14:04:50

 zostaliśmy 1v1. wychodzisz wcelowany prosto we mnie. słysząc że zrobiłeś parę kroków cofnąłem po skrzynce. nie słyszałeś tego a mimo to dobrze wiedziałeś że chce skrócić po bs'a. 

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1801211413-de_dust2-1516540380-1516541880.zip

 

14:08:00   ostatni frag oczywiście pomijam bo było go dobrze słychać. ale ten oneshoot był totalnie powiem kolokwialnie z dupy. nie było go słychać. nie strzelał, nic nie zrobił.  dalej-  akcja ze mną. znowu 1v1. widziałem że idziesz długą i czekałem. totalna cisza. nie zrobiłem ani jednego złego kroku.  mimo to wiedziałeś że tam jestem. wychodząc dostaje kolejnego os'a.

 

po ss'ach od blue na których także uważaliśmy oboje że latasz na sterydach, i które wstawiłeś dałem sobie spokój jak Cie widziałem ale także nie podobała mi się ta gra. gdzie nie idziesz to jak do siebie. na pewniaka. dzisiaj Twoja gra była po prostu śmieszna. 

 

 

 

Niestety nie jestem statystycznym polakiem jeżeli chodzi o wiarę gdzie większość nie wierzy a praktykuje i Tobie też w to nie uwierzę. 

 

 

"Można kogoś oszukiwać za każdym razem, wszystkich można oszukać tylko raz, ale nie można oszukiwać wszystkich i za każdym razem " - Abraham Lincoln

 

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

chodzi o minuty demka czy godzine bo cos mi sie nie zgadza ? :\

 

nie za bardzo wiem co mam mówić na swoją obronę, headshoty headshotami trochę fartu trochę skilla, co do dwóch akcji 1vs1 to 1 znalazłem i na demku można zauważyć z mojej perspektywy po tym jak podnoszę pakę zauważyłem twoją głowę i czekałem aż się pokażesz co do reszty to odpisze później teraz naprawdę nie mogę. Jeśli uważacie że gram nie czysto proszę bardzo macie prawo lecz chcialbym udowodnić wam ze się mylicie. Prawda wychylam się czasami wcelowany ale w miejscówki a nie w modele. Nie wiem wyśle wam co chcecie naprawdę zależy mi na tym serwerze.

Edytowane przez Shaggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z demka mało co wynika. Trzeba było zobaczyć gracza trochę dłużej. Jak dla mnie gracz otrzymuje UB. 

W razie czego to wstawcie demo w odpowiednim dziale. 



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: UB

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×