Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Problem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 amat00r

amat00r
  • Donator
  • Active User
  • Reputacja: 116
  • 273 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 22:38

Witam Was, mam problem z ustawieniem sygny, pomożecie ? Dokładnie to nie mam pojęcia jak to zrobić xD

Dołączona grafika

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 689
  • 4724 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 11:54

Wejdz w nazwe uzytkownika w prawym gornym rogu, pozniej ustawienia, i bedziesz miec opcja sygnatura.

5029915602.png

#3 Xzentley

Xzentley
  • UB Support
  • Donator, VIP
  • Reputacja: 800
  • 1079 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 16:16

Jeżeli chodzi o sygnaturę z tego tematu: http://www.cs-kopytk...a-dla-amat00ra/, to musisz ją pobrać na pulpit, a następnie wrzucić na wybrany hosting zdjęć. Jeżeli Ci się uda wrzucić, to albo będziesz miał pod zdjęciem adres do linku zdjęcia, a jeżeli nie będzie, to musisz najechać myszką na zdjęcie i kliknąć PPM, po czym "Otwórz w nowej karcie", i wtedy kopiujesz link ten co masz na górze/w wyszukiwarce. 

Przechodzisz do Forum, dalej Blackhill opisał jak to zrobić. Jeżeli już wejdziesz w opcje sygnaturka, to klikasz na jedenastą ikonę od lewej lub 10 od prawej (Zielone drzewo na niebieskim tle) i w adresie URL wklejasz link ---> Ok ---> Zapisz zmiany. Jeżeli chcesz mieć na środku sygnaturkę, to na końcu masz 4 aktywne ikony (5 ikon, ale pierwsza jest niedostępna - czarne paski, w sumie jest ich 6 na jednej ikonce), to klikasz na drugą ikonę od prawej, i będziesz miał wyśrodkowane. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mam nadzieję, że instrukcja jest jasno napisana. Powodzenia! yo

#4 amat00r

amat00r
  • Autor tematu
  • Donator
  • Active User
  • Reputacja: 116
  • 273 postów

Napisano 20 styczeń 2018 - 20:23

Wielkie dzięki, miałem lekki problem żeby ustawić animację ale już jest LUX :D

Użytkownik amat00r edytował ten post 20 styczeń 2018 - 20:29

Dołączona grafika

#5 Darek

Darek

Narf!

• Junior Admin
  • Opiekun [DM+BF2], UB Support, VIP
  • Reputacja: 1852
  • 5111 postów

Napisano 20 styczeń 2018 - 20:44

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Problem rozwiązany.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs