Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pawel99

Ban zostaje odbanowanie mam 32 bit

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:pawel99
 
Serwer:cs-kopytko.pl [DM+BF2][KONKURS TOP3][48odznak][47rang] @pukawka.pl (cs_office)
 
Twój SteamID:VALVE_2:0:1355581088
 
Twoje IP:188.146.163.21
 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):21.12.2017 - 17:56:40
 
Powód bana:Wstaw screeny na cs-kopytko.pl
 
Nick Admina który zbanował:---<<<daro>>>---
 
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):http://wrzucacz.pl/file/8861513876065/cstrike.zip

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innych nie dodam bo mi przycisk od screanow nie dziala a te co dodalem to znalazlem na tym linku co podalem wiec wrzucilem  a kurwa dalej mam bana

Edytowane przez pawel99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" innych nie dodam bo mi przycisk od screenow nie dziala" Nie no wybaczcie. Moze i jako admin nie powiniem sie w taki sposob wypowiadac. Moze to i do mnie nie podobne. Ale co to jest za kpina? Wrzucil screeny ktore znalazl w lodowce za sałatą i jeszcze zbulwersowany ze nadal ma perma? Wstawil prawie zgodnie ze wzorem wiec zaglądał do tematu jak wstawic ss. Tam jest wszystko jak byk napisane i wytłumaczone łopatologicznie i jak krowie na rowie. Miał nadzieje ze tu kretyni adminują i sie nie połapią? To jakis cyrk? Ja rozumiem ze frekwencja na serverze powinna byc jak najwieksza ale jesli on tak blyszczy na serverze jak na forum to wiecej ludzi zniecheci niz to on jest wart. Oczywiscie czekam na poprawne ss ale stawiam vipa na miesiac Blackowi jak je zobaczymy.

 

dodatkowo z tego co się  staram z jego tłumaczeń wyczytać wynika że znalazł jakieś randomowe ss które wrzucił inny gracz, po prostu skopiował link i wstawił tutaj.  Powinieneś lanie dostać na świeta. Nie rózgą a kablem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

Czas już minął, wybacz ale jak dla ciebie to może twój ban pozostać. Jak znajdziesz poprawne ss-y to raportuj post lub załóż nowy temat

Tym czasem ban zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×