Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Świąteczna propozycja

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wpadłem na pewien pomysł i chciałbym poznać wszystkich graczy zdanie na ten temat oraz chciałbym zobaczyć jakie w tej sprawie jest stanowisko administracji.

 

Otóż, mój pomysł polegałby na tym, aby na dodatkowej mapie zimowej dodać skrzynki (prezenty) takie jak na serwerze DM, tylko, że wyglądem przypominające jakieś prezenty, w których można byłoby znaleźć dodatkowe, przydatne rzeczy tzn.: losowe pojedyncze granaty, zestawy granatów, dodatkowe HP w różnych ilościach, dodatkowe pieniądze również w różnych ilościach oraz jakieś inne rzeczy typu jakaś broń, którą można byłoby zmienić czy jakiś VIP na następną pojedynczą rundę.

 

Czekam na wasze wypowiedzi na temat oraz wypowiedź administracji czy jest coś takiego w ogóle możliwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

hmmmmm. jeżeli o mnie chodzi to granaty- tak. bronie- tak. kevlar- tak. ale jezeli chodzi o dodatkowe hp czy przywracanie hp to stanowczo mówię nie. to będzie bardziej irytujące niż pomocne. ja osobiście i tak ciężko znoszę mapę zimową także nie potrzebne dodatkowe atrakcje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na tak prócz HP 

Moim zdaniem bez sensu strasznie i gra straci na wartości jak będzie HP dodatkowe. 
Podpinam się pod CreO  yo  8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :P Święta Świętami a prezenty się przydadzą a gracze się ucieszą :P Można zrobić tak że dopiero po zabiciu kogoś, jest szansa że wypadnie prezent. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za :P Święta Świętami a prezenty się przydadzą a gracze się ucieszą :P Można zrobić tak że dopiero po zabiciu kogoś, jest szansa że wypadnie prezent. ^^

w sumie to jest dobre jak zabije się gracza i nagle prezent jestem ZA !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zostały dodane na święta 3 dodatki:

- prezent zamiast zwykłego modelu bomby

- świąteczny RS

- mapka de_dust2_snow

 

Odnośnie propozycji to ogólnie temat kiedyś już był i zostało to odrzucone. W wersji świątecznej, wyłącznie na kilka dni być może byłoby to warte uwagi, ale niestety nie zdążę już tego zrobić. Być może zostanie coś takiego wprowadzone na przyszłe święta lub inną okoliczność w nowym roku.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×