Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sentix7

odbanowany Problem ze screenami

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Piszę ponieważ mam problem. Dostałem bana i nie mam scrinów. Wpisuje na kompie w wyszukaj plików nazwę HalfLife i nic mi nie wyskakuje. Patrze w folderze cstrike i tez nie ma. Nie wiem o co chodzi.

Nick Sentix

SteamID VALVE_2:0:1795138743

SteamCommunity ID 76561201550543214

Adres IP 185.54.59.90

Typ Bana SteamID

Powód BanaWstaw screeny na cs-kopytko.pl

Wykonano 13.12.2017 - 17:29:56

Wygasa Nie określono

Zbanowny przez BialaMewa`

Zbanowany na cs-kopytko.pl [DM+BF2][KONKURS TOP3][48odznak][47rang] @pukawka.pl (de_eldorado)

Wszystkie wygasłe bany 0

 

Edytowane przez sentix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio mowie ze nie ma ich nie moge znalesc juz patrzylem ta strone



A zadnych wh ani aim nie uzywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny zostały zrobione. Bez screenów nic nie mogę zdziałać. Poszukaj uważnie. To nie jest pierwszy przypadek jak ktoś nie potrafił znaleść screenów a potem się okzało się że poszukali dokładnie i znaleźli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co rozpisywać demko skoro screeny zostały zrobione? Jeśli komuś się nie chce wrzucić screenów lub grał na wh i ma wymówke że nie ma screenów to nic na to nie poradze. Nie miałem jeszcze takiego przypadku że ktoś nie miał screenów. Zawsze były tylko nie chciało im się poszukać lub nie wiedzieli gdzie się znajdują. Wysyłałem graczowi Sentix link gdzie mogą znajdować się jego screenshoty. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa nie mieć ss ale dajcie mu szanse i niech szuka dalej xd ELO 

Jak mi kiedyś admin na dd2 zrobił ss to też szukałem i szukałem aż w końcu znalazły się więc na pewno ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

wejdź w START--->WYSZUKAJ   i wpisz "de_eldorado.bmp" może sie zapisały w innym miejscu :D

 

Jaki masz windows ? I gdzie masz zainstalowanego cs bo to też jest ważne :D 

Edytowane przez Jaruu :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wpisz "de_eldorado.bmp"

rozszerzenie  tga a nie bmp

 

Bez screenów nic nie mogę zdziałać

- a od kiedy masz tu rangę UB Support?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

mam windows 10 pro cs zainstalowany na dysku "C:\Program Files\Counter-Strike 1.6 OMONAS\hl.exe" -game cstrike -steam



Po co rozpisywać demko skoro screeny zostały zrobione? Jeśli komuś się nie chce wrzucić screenów lub grał na wh i ma wymówke że nie ma screenów to nic na to nie poradze. Nie miałem jeszcze takiego przypadku że ktoś nie miał screenów. Zawsze były tylko nie chciało im się poszukać lub nie wiedzieli gdzie się znajdują. Wysyłałem graczowi Sentix link gdzie mogą znajdować się jego screenshoty. ^^

Skoro twierdzisz ze mam wh to rozpisz demko przekonasz się ze nic nie mam i ss też nie mam szukałem wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie zamierzam rozpisywać demko na marnę skoro screeny zostały zrobione. Jeśli gracz by wstawił ss i ktoś by stwierdził ze ssy wyglądają dziwnie to wtedy bym rozpisał wideo. Skoro wszyscy myślą ze screeny nagle zniknęły to prosze członków UB supportu o ostateczną decyzje. Oczywiście przepraszam za problemy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@BiałaMewa`  Gracz otrzymuje UB ,Kolejnym razem jak ktoś Z UB  prosi o rozpiskę dema, jeśli nawet nie wstawi ss-ów to należy to zrobić. Kolejnym razem zostaniesz pozytywnie nagrodzony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×