Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Team.Exille | Mr.Blue
2. SteamID: STEAM_0:0:121183754
3. Wiek: 19 prawie20
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Team.Exille | Mr.Blue/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie: amxmodmenu 10/10 Bylem administratorem na innych serwerach i na
cs-kopytko raz link niżej.
6. Napisz kilka zdań o sobie: mam na imie Pawel koncze szkole za pare miesiecy, jestem mechanikiem samochodowym lecz po szkole mechanizacji rolnictwa gram w cs 1.6 juz od bardzo dawna lecz z przerwa ii dlatego utracilem admina na cs-kopytko.pl
6. Mikrofon: Tak posiadam
7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Sokson (ID: 715)
9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/46493-teamexille-mrblue/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2 pkt z portfela pobrane

Hmmm

Miałeś tu admina, ale jak pojawił się problem z frekwencją graczy, spakowałeś walizki i odszedłeś.  

Skąd mamy mieć gwarancję, że tym razem będzie inaczej?

Chyba lepiej jak trochę pograsz, udowodnisz, że jednak Ci zależy i złożysz podanie za jakiś czas.

DD2 to nie moja bajka, ale ja póki co jestem na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Hmmm

Miałeś tu admina, ale jak pojawił się problem z frekwencją graczy, spakowałeś walizki i odszedłeś.

Skąd mamy mieć gwarancję, że tym razem będzie inaczej?

Chyba lepiej jak trochę pograsz, udowodnisz, że jednak Ci zależy i złożysz podanie za jakiś czas.

DD2 to nie moja bajka, ale ja póki co jestem na nie.

 

Każdemu należy się druga szansa, jeśli taką oczywiście dostanie a czy ją wykorzysta to już inna bajka, wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiałaMewa, Ty to nie przestaniesz mnie zaskakiwać. Link do GT nie działa, ale aktywność w grze dobra, zwłaszcza na serwerze, na którym nie grasz. Ciekawe na jakiej podstawie wnioskujesz dobrą aktywność. xD Nie no luz, nie żebym się czepiał, bez spiny, szanuje Mewa, ale tylko mnie to zastanawia. :D

Prawidłowy link: https://www.gametracker.com/player/Team.Exille%20%7C%20Mr.Blue/193.33.177.12:27126/. Jak dla mnie to słabo.

 

Co do samego gracza i byłego Admina - swego czasu ograłem się z @Soksonem. Szczerze nie pamiętam już, ale chyba spin pomiędzy nami nie było żadnych. Spokojny, zrównoważony, sumiennie wykonywał swoje obowiązki oraz uczciwie nakładał bany zgodnie z taryfikatorem banów, a także przestrzegał regulaminu serwera i admina. Nigdy się nie wywyższał i zawsze traktował każdego gracza na równym poziomie. Wiek? Wiek to tylko liczba, więc pomijam tę kwestię. To co napisał @Nevertrust to czysta prawda, i nie będę się wypowiadać w tym temacie, bo tylko bezsensownie powielę to co przedmówca napisał, z resztą sam wiesz...

Mam nadzieję tylko, że dopóki pozostaniesz, będziesz należycie wykonywać swoje obowiązki jak wcześniej. Jestem na TAK, nie zawiedź Administracji, i pokaż, że warto było poprzeć Twoje podanie. Popracuj KONIECZNIE nad frekwencją i wracaj na służbę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze niepowinienem sie wypowiadac.

Z GT to troszke no hymm jak to wytlumaczyc gralem pod nickiem Mr.Blue i do takiego nicku chce wrocic a to nieporozumienie z nickiem i gt wynika z tego ze (skopiowalem z poprzedniego podania :/ ). Link nie dziala widocznie zle skopiowalem przepraszam

Edit gt nick moj bez teamu https://www.gametracker.com/player/Mr.Blue/193.33.177.12:27126/

Edytowane przez Sokson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Również na tak. Ogarnięty, w grze widzę go bardzo często( nawet sobie radzi nieźle   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: ).  Widzi co się dzieje. Świetnie sobie poradzi jako admin. Co prawda jak byłeś adminem ja miałem przerwę w grze i nie do końca Cie kojarzę a serio starałem sobie przypomnieć ;d    ale niektóre osoby z którymi rozmawiałem bardzo Cię chwaliły ;D.  Druga szansa? - Jak najbardziej.  yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na Tak;)) ogarnięty i znany kolega. Dawno mnie nie było ale mam nadzieję, że trochę spedze znów czasu na dd2;D pozdrawiam Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam że tak sie stanie , Never ma troszke racji ale jestem na tak , powodu wyżej tutaj koledzy napisali także nie bede pisać tego samego . 

Da miano ty stary kolego witaj !  i czekam na podanko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podobnie jak @Nevertrust jestem sceptycznie nastawiony do wielkich come-backów. Niewielka ilość graczy z różnych powodów rezygnuje całkiem z CS, większość natomiast ucieka na inne serwery. Nie sądzisz, że jako admin należy wspierać serwer i starać się go promować? Podejście gram jak jest ok, jak jest gorzej mam was gdzieś jest dla nas nie do przyjęcia.

Dostaniesz kolejną szansę, jednak chce widzieć, że się starasz.

 

Podanie zaakceptowane.

 

@edit 27 maj 2018

 

Admin zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×