Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WydziaranyDaVcio

Skarga na Cycu ;)

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Banuje kogo popadnie sądząc o cheaty !

Wyleciało ok 4 osób którzy dobrze grali ! 

Gościu za nim kogoś ocenisz o cheaty , najpierw dokladnie sie przyjrzyj bo przez Ciebie ludzie przestaną wchodzić na ten serwer.

Zdejmijcie mu admina bo nie wiem za co dostał albo pokażcie mu jak sie sprawdza cheaty bo gościu w ogóle nie ogarnia i z tego co widze to nie ja tylko to pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Zastosuj się do wzoru skargi ---> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10804-wz%C3%B3r-skargi-na-graczaadmina/

 

Po 2: Nie Ty jesteś od oceniania czy mam mieć admina czy nie.

 

Po 3: Jeśli ktoś został niesłusznie zbanowany może złożyć prośbę o UB w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Banuje kogo popadnie sądząc o cheaty !

 

Wyleciało ok 4 osób którzy dobrze grali ! 

 

Gościu za nim kogoś ocenisz o cheaty , najpierw dokladnie sie przyjrzyj bo przez Ciebie ludzie przestaną wchodzić na ten serwer.

 

Zdejmijcie mu admina bo nie wiem za co dostał albo pokażcie mu jak sie sprawdza cheaty bo gościu w ogóle nie ogarnia i z tego co widze to nie ja tylko to pisze.

Zrobił Ci tylko screeny, co w tym złego? Każdy admin który podejrzewa gracza o Wh, ma prawo zrobić screeny. Jeśli Tobie to aż tak przeszkadza że zaśmiecasz forum to radzę Ci się uspokojić :P Miłego wieczorku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No ale jak Ty banujesz kazdego jak leci to wybacz widocznie sie do tego nie nadajesz bo nie potrafisz ocenic kto ma cheaty a polecialo nas chyba z 4 czy 5.
A nikt na twoje zachcianki banowania nie bedzie sie bawil w takie rzeczy ja wiem ze ostatni raz tutaj napisalem i kolejnym razem przejde na inny serwer co pewnie większość tak zrobi. 


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Grozisz nam, że odejdziesz? Bez przesady. Piszesz o ogarnięciu, a sam zakładasz 3 takie same tematy, bo nie wiesz jaki jest do tego odpowiedni dział. Zastanów się.

Nikt Cię nie zmusza grać na tym serwerze, to jest tylko i wyłącznie twój wybór. Jeśli Ci się nie podoba jak Admini reagują to droga wolna. Admin ma do tego prawo, ma to przywileje i od tego jest żeby był porządek na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę, że sprawa wyjaśniona ---> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/49967-ban-za-nic/&do=findComment&comment=220226

 

 

No ale jak Ty banujesz kazdego jak leci to wybacz widocznie sie do tego nie nadajesz bo nie potrafisz ocenic kto ma cheaty a polecialo nas chyba z 4 czy 5.
A nikt na twoje zachcianki banowania nie bedzie sie bawil w takie rzeczy ja wiem ze ostatni raz tutaj napisalem i kolejnym razem przejde na inny serwer co pewnie większość tak zrobi. 


Pozdrawiam

 

Już wcześniej Ci napisałem, są osoby które uważają że się nadaje, więc jestem adminem.

 

Niepotrzebnie zaśmiecasz forum głupimi skargami, które nie są nawet zastosowane do wzoru i są bez argumentów.

 

Jeśli tamci zbanowani gracze byli "czyści" to mogli tak jak Ty napisać prośbę o UB, ale widocznie mieli cheaty, więc dostali słusznie bany.



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa wyjaśniona.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×