Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Vip i granaty i nie tylko...

69 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja propozycja noża fajna, Kolory mi nawet podobały się :D (nie jestem gejem) hehe śmieszne komentarze bez kitu jak to czytałem 

Można coś kombinować ale jak na razie z naszych propozycji nic nie wychodzi :( może poczekajmy jak góra wybierze skiny dla VIP-a w końcu i dalej będziemy myśleć. :D 

Edytowane przez Psychol !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hah, sam z ciekawości zagłębiłem się w tamten temat, bo tak to wcześniej przeleciałem okiem. Czy tylko ja mam tak, że po czasie głupio mi się czyta swoje posty? :P T-R-A-G-E-D-I-A.

Co do skinów VIP-a to proponuję zebrać wszystkie pomysły i stworzyć ankietę. Może się zająć tym specjalista od ankiet - czyli ja, ale to Blacka temat, więc poczekam na niego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do skina do bomby to jestem na nie (nie obrazaj sie Xzentley), a co do noża to jestem za tym co zrobił Xzentley w tamty temacie, ale pod jednym warunkiem ze będzie inna kolorystka, bo naprawdę będzie ciężko przeczytać co tam pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skina do bomby to jestem na nie (nie obrazaj sie Xzentley), a co do noża to jestem za tym co zrobił Xzentley w tamty temacie, ale pod jednym warunkiem ze będzie inna kolorystka, bo naprawdę będzie ciężko przeczytać co tam pisze ;)

Raczej wątpię by ten napis przeszedł dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano wczoraj, 23:50 Co do skina do bomby to jestem na nie (nie obrazaj sie Xzentley)

 

A o co ja mam się obrażać znów? xD Przecież każdemu się podoba coś innego, z resztą dla mnie może być tak jak jest obecnie, aczkolwiek propozycję zawsze można złożyć. :P

 

Znaczy no nie miałem na myśli konkretnie skina do noża zaprojektowanego przeze mnie, tylko po prostu kontynuowanie pomysłu Cyca, tzn. projekt unikatowy stworzony czy to przez grafików, czy innych użytkowników forum, no i nie koniecznie musi być logo sieci, może też być skrót, cokolwiek. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to co robimy z strojami dla VIP-ów ? 

z tego co podałem to są bardzo podobne jak sobie Petrus życzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno juz powoli to wchodzić na dd2. Może w jakiś sposób liczba graczy zwiększy się i będą z chęcią VIPA kupować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Trzy propozycje są fajne , dlatego nie ma co dłużej czekać i wgrywać . 

Tzn.Skiny VIP , skiny z bombą i kosy , a jak ktoś nie będzie chciał to można ustawić komendę aby było wszystko standardowe 

Edytowane przez Sylwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sylwia dobrze napisała, można było by coś takiego zrobić. W grać skiny nawet na bronie, a kto nie będzie chciał mieć nowego AK/M-ke/AWP to komendę wpisuje i ma standardową broń. Każdy ma swój gust, więc komenda na 1000% by się przydała taka. I proszę nie róbmy podziału, że jeden nie chce, drugi chce.. Tu chodzi o to by coś zmienić. Pamiętajcie, że zmiany mogą wyjść na lepsze. Więc propozycje modeli broni jak i postacie są jak dla mnie potrzebne tak samo jak dla kogoś same postacie. Oby wyszło !  yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja też jestem za modelami i do broni i dla VIP'a oraz dodaniem komendy, dzięki której można wyłączyć/włączyć modele. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Psychol !!!,

Jednak zdanie zmieniłeś :P czy nowa koleżanka zawróciła w głowie :P hihi

Małpa,

Zmieniłem, bo Sylwia słusznie zwróciła uwagę na dodanie komendy, i to mnie przekonało. :D

Temat jest od listopada wiele dobrych i ciekawych propozycji jest ale sami widzicie nic nowego się nie pojawiło , jest dalej sens wypowiadać się w tym temacie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Psychol !!!,

Temat zostanie zamknięty jak dojdzie do skutku z vipem

sprawa odnośnie VIP-a zrobić jeszcze taki napis, że będzie wpis od razu jak VIP wchodzi, np Wbija VIP Sigma na DD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sprawa odnośnie VIP-a zrobić jeszcze taki napis, że będzie wpis od razu jak VIP wchodzi, np Wbija VIP Sigma na DD2

 

Można dodać, ale wrzucić to w chat, a nie w HUD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Następna propozycja z Xzentleyem wpadlismy na ten pomysł :P 

np. Xzentley + Sigma (killed) CreO. xD

co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To do asyst. Jak np. Sigma zada ponad 50 dmg graczowi CreO i ja dobije, to oprócz tego, ze w chacie się pojawia informacja na temat asysty, to dodatkowo widoczna jest asysta dla wszystkich w prawym górnym rogu. Kwestia ustalenia, kto "pomaga", a kto "kradnie" fraga. Np. Pierwszy gracz kogoś obija czyli Sigma a drugi dobija czyli ja, czyli: Sigma + Xzentley (killed) CreO, a jak ja obije a Sigma dobije, to Xzentley + Sigma (killed) CreO.

 

PS. Wybacz CreO, ze jesteś dla przykładu jako ten co jest zabijany. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Temat jest od listopada wiele dobrych i ciekawych propozycji jest ale sami widzicie nic nowego się nie pojawiło , jest dalej sens wypowiadać się w tym temacie ? 

Każdy otwarty temat oznacza, że sprawa jest w toku i z różnych przyczyn czeka na swoją kolej. 

 

Odnośnie wyżej wymienionych propozycji zmian do asyst to: Niestety nie sprawdza się to. Każda asysta z nickiem (prawy górny róg) np. Marek+Mirek zapisze się do top15 dokładnie tak samo, czyli fraga nie dostanie Marek i Mirek, tylko pojawi się nowy nick Marek+Mirek. Oznacza to spory spam nowych nicków do top15.

 

Modele dla VIP'a zostały dodane na serwer. Wybrałem je z propozycji. Jeżeli w przyszłości pojawią się nowe, lepsze propozycje konkretnych modeli to pomyślimy nad odświeżeniem obecnych.

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×