Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

Reset lvl.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaproponować reset lvl na Cod'zie. Ostatni raz był on przeprowadzany dawno temu, a wielu graczy których spotykam to nowe osoby które i tak nie mają nabitych lvl.

 

Topka wbitych lvl wygląda tak:

 

bf2kk3eq425a.png

 

(Dodatkowo według mnie 200lvl jest już teoretycznie maksymalnym ponieważ ma się wtedy maxymalny poziom zdrowia oraz wytrzymałości - najważniejsze statystyki. Zostaje wtedy jeszcze do maksowania prędkość poruszania się oraz inteligencja (rakiety, miny itp - dość mało używane) co nie daje dużej przewagi w grze porównując do zdrowia i wytrzymałości. Pisze to na własnym przykładzie, każdy może sądzić inaczej.)

 

Pierwsza osoba czyli Per Pan ma maksymalny lvl oraz ostatni raz na serwerze był miesiąc temu.

Drugi gracz - Mr.boss - posiadający prawie max lvl także był ostatni raz miesiąc temu.

Posiadacz trzeciego miejsca pod względem lvl był widziany na serwerze w czerwcu (czyli dość dawno).

 

Według mnie reset lvl mógłby troszkę odświeżyć grę na serwerze oraz dodać chęć wbicia max lvl jako pierwsza osoba.

 

Ps. Można też zauważyć, że pośród pierwszych 20 osób jest aż 12 grających klasą Ninja - taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

za czas i pora może to przyciągnie nowych graczy do tego wykupić reklamę ,sloty i ruszyć z pompą reanimować tego CODA :P

(Nie ma mnie w topce :-( :-( :-( )

Edytowane przez Mezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×