Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Alien7007

ODRZUCONE Podanie na Admina Cs-Kopytko

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Wiktor

2. SteamID: steam://friends/add/Steam: 0:1:233249281

3. Wiek: w październiku 15 lat

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/WIKTOR/193.33.177.21:27091/

5. Doświadczenie: Amxmodmenu znam 7,8/10 miałem wcześniej admina

6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Wiktor mam 15 lat znam amxmldmenu 7,8/10 miałem swój serwer zmobie escape oraz opiekuna na jb i i u kolegi na cs go mod admina. Chciał bym dostać admina ponieważ chciał bym pomóc adminom. Czasami trafiają się cziterzy a nie ma admina

6. Mikrofon: Nie posiadam ale mam zamiar kupić

7. Akceptujesz regulamin admina?: Akceptuje

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: WiktorxD id: 702 stan konta 3.00 w PLN

9. Linki do poprzednich podań: Nie miałem u was admina a do innych podań nie mam linków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt z portfela pobrane.

Czytając to podanie trochę się załamałem. Strasznie chaotycznie piszesz, a będąc administratorem powinieneś zachować choć dostateczny poziom wypowiedzi. W sumie to tylko szczegół pośród innych wad, takich jak:

 

1. Grasz tutaj od czterech dni, więc nie zdążyliśmy Cię poznać.

2. Starasz się zostać bezpośrednio administratorem, mimo że powinieneś zacząć od testowego.

3. Brak mikrofonu.

4. Trochę mało lat (to akurat mógłbym pominąć gdybym poznał Cię z lepszej strony).

 

Pośród całej sterty przeciwskazań jedynym plusem jest to, że posiadasz steama. Wybacz, ale chwilowo jestem na nie. Pograj trochę tutaj, przygotuj solidne podanie i zacznij od podstaw, czyli prośby o administratora próbnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na nie, jestes od 4 dni a juz podanie? Dla mnie za szybko ;)

 

P.S. spróbuj za jakis czas, jak większość osob Cie pozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Również jestem na NIE, przynajmniej na razie. Wszystko za szybko, dopiero się witałeś i już chcesz admninować. Daj nam trochę czasu abyśmy mogli Cię poznać, przekonaj nas, że jesteś dobrą osobą na stanowisko admina.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli odsyłacie kogoś w zwykłym podaniu do startu na admina testowego to jest to znak dla mnie (i pewnie nie tylko), że popieracie daną kandydature. Te posady nie różnią sie najczęściej niczym poza informacją dla Opiekuna serwera/Administracji, że na daną osobe musimy zwrócić szczególną uwage aby uzupełniła 'jakieś braki formalne'.

 

Co do podania, wynik nie może być inny jak odrzucenie na samym początku weryfikacji - powód jest prosty i dobrze znany kandydatowi - brak CS 1.6 na platformie Steam. Pisałem o tym w rozmowie prywatnej pare dni temu, jednak jak to zignorowałeś to cóż...

 

Podanie odrzucone. Zapraszam ponownie po spełnieniu wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×