Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
prawdziwyxd

zbanowany - ns kornelOfficial aimbot

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule nick cheatera, specjalnie założyłem konto, bo bardzo lubię grać na serwerze DM, mój nick to 'xd'.

Ten dzieciak miał aima, co było widać od samego początku kiedy walił heady z AWP, a jak mnie nie mógł dogonić we fragach, to pod koniec rundy, wszystkich kosił z AK, mnóstwo headów.

Poza tym gadał pierdoły i jeszcze przez chwile chwalił się i przyznał, że go ma, niby wysłałem zgłoszenie, ale nie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Małpa,

Twój nick z gry: xd
Nick cheatera: kornelOfficial
Serwer: DM+BF2
Data + dokładna godzina: 18.09.17, 22:29:06
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): VALVE_2:0:1142845962
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 80.48.94.101

Fajnie, że założyłeś konto i chcesz się udzielać, jednak musisz dostosować się do wzoru:

Twój nick z gry:
Nick cheatera:
Serwer:
Data + dokładna godzina:
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ok, przepraszam, nie zauważyłem jak to się robi, dzięki, teraz będę wiedział.

Na szybko to chciałem zrobić, bo to było tuż po wydarzeniu i zgłoszenie było w logach zgłoszeń.

Niestety nie mam jego IP.

Ale chociaż podam link do demka z tamtej gry: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1709182227-de_dust2_long-1505766420-1505767320.zip

Wchodzi do gry po chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Demo: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1709182227-de_dust2_long-1505766420-1505767320.zip.

Rozpiska:

 

4:50;
4:57;
4:59;
5:08;
5:18;
5:25;
5:29;
5:51;
6:08;
6:20;
6:24.
 
To rozpiska pod kątem AIM'a, aczkolwiek da się zauważyć, i warto zaznaczyć, iż zgłoszony gracz również używał WH z czym się nie krył, lecz rozpiska pod tym względem zajęła by więcej czasu... Czasu, którego zwyczajnie szkoda widząc, że delikwent jest spalony od początku. Odnośnie GG - w tych godzinach ciężko o dobrą frekwencję Adminów, gdyż jest zwyczajnie za późno. Co niektórzy śpią, lub inne pożyteczne rzeczy robią. Mimo wszystko bardzo dobrze postąpiłeś zgłaszając gracza na GG, więc jak najbardziej zachęcam do dalszego korzystania z tej formy zgłaszania potencjalnych odpałów. 
Jeżeli zdecydujesz się zgłosić gracza na forum, to następnym razem proszę o poprawne uzupełnienie wzoru w celu usprawnienia pracy członkom UB Support. Dzięki za zgłoszenie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×