Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FAJNIE

odbanowany Screeny

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Kafelek

Serwer: DM+BF2

Twój steam ID: VALVE_2:0:1818169862
Twoje ip: 192.162.151.162

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):  30.08.2017 - 17:01:34

Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl

Nick Admina który zbanował: Vac is Cuming!?

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):

Krótko opiszę: otoż po dostaniu bana szukałem screenów lecz nie mogłem ich znaleźć z powodu ilości posiadanych csów. Csy usunąłem pewnie razem ze screenami, usunąłem aby w przyszłości nie mieć takich problemów, nie wiedziałem też pod jaką nazwą screeny są zapisane, nie pytałem się bo zależało mi aby je znaleźć co się nie udało; nie miałem wtedy też konta na tym forum.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w systemową wyszukiwarke plików; zaznacz szukanie w plikach systemowych oraz ukrytych; jako lokalizacje, w której ma szukać wybierz Mój komputer; jako fraze wpisz HalfLife0

 

Jeśli usunąłeś CSy poprzez deinstalatory to jest duża szansa, że screeny wciąż masz i znajdzie Ci 3 pliki o powyższej nazwie. Sprawdź to wyżej opisanym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w systemową wyszukiwarke plików; zaznacz szukanie w plikach systemowych oraz ukrytych; jako lokalizacje, w której ma szukać wybierz Mój komputer; jako fraze wpisz HalfLife0

 

Jeśli usunąłeś CSy poprzez deinstalatory to jest duża szansa, że screeny wciąż masz i znajdzie Ci 3 pliki o powyższej nazwie. Sprawdź to wyżej opisanym sposobem.

 W systemowej wyszukiwarce plików nic nie znajduje, jednak gdy wyszukuję bezpośrednio w windowsie frazę 'halflife' znajdują się dwa pliki: 'HalfLife01' oraz 'HalfLife02'. A csy usunąłem poprzez wyrzucenie do kosza a następnie stamtąd ich bezpośrednie usunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż te dwa pliki zatem - HalfLife01, HalfLife02. Spakuj do jednego archiwum RAR / ZIP, a następnie wstaw na zippyshare.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic z nimi zrobić, spakować do jednego archiwum, żadna opcja nie działa, gdy próbuję spakować do jednego archiwum 'Element ,,HalfLife01.tga'', do którego odwołuje się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego skrót nie będzie działał poprawnie' no i jeszcze pytanie czy chce usunąć ten skrót, jedyne, co mogę zrobić.



Twój nick z gry: Kafelek

Serwer: DM+BF2

Twój steam ID: VALVE_2:0:1818169862
Twoje ip: 192.162.151.162

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):  30.08.2017 - 17:01:34

Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl

Nick Admina który zbanował: Vac is Cuming!?

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): http://www6.zippyshare.com/v/qKjfJst1/file.html

Krótko opiszę: otoż po dostaniu bana szukałem screenów lecz nie mogłem ich znaleźć z powodu ilości posiadanych csów. Csy usunąłem pewnie razem ze screenami, usunąłem aby w przyszłości nie mieć takich problemów, nie wiedziałem też pod jaką nazwą screeny są zapisane, nie pytałem się bo zależało mi aby je znaleźć co się nie udało; nie miałem wtedy też konta na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawione screeny są uszkodzone, proces odzyskiwania widocznie sie nie udał. Pozostaje Ci czekać na rozstrzygnięcie dema przez kogoś z UB Support. Możliwe, że dziś wieczorem sie tym zajme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×