Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Wielkośc vipa

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie tego na uwadze, że jak ktoś nowy przyjdzie do nas na serwer i zobaczy vipa z 250 to sie nie wystraszy i nie wyjdzie. Moje zdanie jest takie aby jeszcze okroić vipa z hp. Albo dodąć za zabicie ileś hp. A wyłaczyć z nożna nabijanie HP. I te podwojne skoki daja za wileką przewage dla vipa, bo może skakać gdzie chce. Wczeniej czegoś takiego nie było. 

To taka mała moja sugestja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację - vip jest mocny. Z drugiej musi być na tyle atrakcyjny, aby byli chętni do kupna.

Może warto posłuchać co ludzie o tym myślą i jakie mają propozycje. 

Piszcie wiec, skoro jest temat i sposobność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem za pozostawieniem bez zmian. Wydaje mi się że zmiana nie przyniosłaby wymiernych korzyści dla serwera. Jak wbija ktoś nowy to i tak na ogół (bez odznak) dostaje łomot :) Może lepiej pomyśleć nad bonusem dla nowych graczy, np komplet odznak na jeden dzień aby poczuli jak się gra na pełnej :) (jeżeli jest to do wykonania ale to tylko przykład propozycji). 

 

Ps.Wcześniej takiego czegoś nie było... bo miało graczy miało VIPa, tym lepiej jeżeli serwer zyskuje na tym finansowo. 

Ps. Ps. VIP odczuwalnie daje 3 bonusy: 2xskok, +hp za killa oraz regenerację na kosie. Jeżeli usuniemy jedną z nich przestał by być dla mnie atrakcyjny.

Ps. Ps. Ps.Mi osobiście podwójny skok podoba się najbardziej. 

Edytowane przez TYLKO KOSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dla mnie VIP jest ok.

 

Hp rośnie do 250 fakt ale to jest DM, nikt nie ma non stop maksymalnej ilości bo spotykasz przeciwnika co kilka sekund i każdy Ci coś tego hp ukradnie (no chyba, że jesteś super pro).

 

Co do podwójnego skoku to jeśli go usuniecie to możecie dawać nawet milion hp a ja i tak go nie kupie. W 99% używam 2x skok tylko po to aby sobie poskakać zamiast biec. Tak po prostu, do laby nie wiem jak to opisać, ale jest to główna zaleta Vipa i przez właśnie ten skok go kupuje.  

 

A tak poza tym, to w mojej karierze gry na tym serwerze z narzekaniem na Vipa spotkałem się tylko i wyłącznie raz więc myślę, że nie jest aż tak źle. (chyba, że mam takie szczęście i mnie to omija) 

 

Nie trzeba chyba pisać po raz kolejny, że Vip to kasa a im lepszy Vip tym więcej kasy (oczywiście w granicach rozsądku)

 

Także jak napisał Never niech lud przemówi :) 

 

Ps jeśli będziecie coś modyfikować to poproszę o pozostawienie skoku w spokoju :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem ciekawy tylko kto ustawił takiego vip-a na dm bez konsultacji z graczami. 

Podwójny skok zawsze można dodać do skrzynek.

 

że Vip to kasa a im lepszy Vip tym więcej kasy (oczywiście w granicach rozsądku)

Jakoś tego nie widzę, bo raczej sami admini maja tylko vipa.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś tego nie widzę, bo raczej sami admini maja tylko vipa.  

 

 

Mylisz się, nie tylko admini.

Nawet jakby tak było to co?

Admin ma za darmo?

Admin płaci tymi samymi pieniędzmi.

Admin nie ma przymusu posiadać Vipa, więc jakby był do dupy to nawet admin by go nie kupił.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

I się nie dziwie że nie ma graczy, tylko boty pomykają. Jak takie jest podejście do zaistniałej sytuacji to już wiem czemu graczy nie ma.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Wy chyba nie pamiętacie vipa przed modyfikacją. :D Wtedy nie było takiej granicy hp. Dochodziło mi chyba do 500 hp. Nie muszę chyba dodawać, że staty na mapę to było jakieś 300:5 (złote czasy btw.). I jakoś grali ludzie i nikt nie narzekał, poza nielicznymi wyjątkami.

 

Lepiej sie zajmijcie botami, bo graja na wh, poza tym nie ma zadnej frajdy z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Może dodam coś od siebie, sam posiadam VIPa ale też uważam że zredukować można niektóre funkcje, Np. Regeneracja HP na nożu, nie dwa a 1 hp na sekundę, maksymalnie do 200 HP, zamieniłbym też nie 3 ale 2 granaty do kupienia na respawn za powiedzmy 1500 $.

 

Może też odpowiem na pytanie co do botów, nie wiem ilu z obecnych grało w CS 1.0 beta czy nawet CS 1.5, jednak niektórzy powinni kojarzyć PodBoty 2.0-2.5 i te boty zostały tak zaprogramowane przez autora, że mają wbudowane wh i już celują w nas zza ściany czy wyciągają granat celując już w nas nawet jak jesteśmy 20 metrów od nich... a jeszcze bardziej go używają jak prawdziwy gracz się nie ogranicza w haxowaniu. Po prostu jak jeszcze CS 1.6 był dość grany to ktoś poszedł za ciosem i wpadł na taki pomysł żeby Podboty z Cs 1.0 - 1.5 do 1.6 zaprogramować jako plugin, bo Zboty czyli oryginalne z 1.6 okazały się zbyt słabe, ...  Wątpliwe a nawet może i niemożliwe jest to że idzie edytować te boty żeby nie miały wh, bo plugin to podstawa jednak sam "program" posiada biblioteki DLL, Więc pozostaje grać z nimi bądź je usunąć czy ograniczyć do mniejszej ilości.

Edytowane przez Vac is Cuming!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Podwójny skok u vipa powinien zostać, dodawania hp na kosie tez lecz ograniczył bym dodawania hp za zabójstwo np. 10 hp za zwykle zabójstwo, 20 hp na hs :) Co o tym sądzicie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Proponuję usunięcie możliwości wybijania broni przez VIPów. Daje im to zbyt dużą przewagę nad zwykłymi graczami w starciu 1vs1, gdy takowy VIP skorzysta z tego przywileju.

Proponuję też dodanie ręcznego resetowania własnych statystyk w rankingu ogólnym oraz przedłużenie nieśmiertelności podczas respawna do 5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Vip nie każdemu wyrzuca bron, to sie zdaza raz na jakis czas - zostawił by to. Resetowanie wlasnych odznak - neutral. Nieśmiertelność też by zostawil tak jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te podwojne skoki daja za wileką przewage dla vipa, bo może skakać gdzie chce. Wczeniej czegoś takiego nie było.

Z tego co pamiętam byłeś za wprowadzeniem tego zarówno na DD2, jak i tutaj.

 

 

Proponuję usunięcie możliwości wybijania broni przez VIPów. Daje im to zbyt dużą przewagę nad zwykłymi graczami w starciu 1vs1, gdy takowy VIP skorzysta z tego przywileju.

VIP nie decyduje kiedy nastąpi wyrzucenie. Po drugie szansa obecnie na to wynosi 1:150...

 

@edit: Po rozmowie z jednym z adminów wnioskuję, że jest to chyba częściej niż wyżej napisałem. Będziemy testować inne wartości, aby tą funkcję odpowiednio ustawić.

 

 

przedłużenie nieśmiertelności podczas respawna do 5 sek.

W tym czasie zdążysz zabić kilku graczy na godmode. Ochrona jest wyłącznie na czas 'orientacji w terenie', a nie jako bonus.

 

 

Proponuję też dodanie ręcznego resetowania własnych statystyk w rankingu ogólnym

Chodzi o ranking serwera /top15, czy zabicia bf2? W obu przypadkach nie wiem czy to najlepszy pomysł, z uwagi na graczy bez rezerwacji nicku. Ktoś może się zwyczajnie podszyć i zresetować komuś staty. No chyba, że wprowadzić to wyłącznie dla graczy posiadających jakieś flagi na serwerze.

 

 

Lepiej sie zajmijcie botami, bo graja na wh, poza tym nie ma zadnej frajdy z gry.

Pracuję nad botami (m.in. aby nie widziały niewidzialnych), ale jest to ciężki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP nie decyduje kiedy nastąpi wyrzucenie. Po drugie szansa obecnie na to wynosi 1:150...  

 

@edit: Po rozmowie z jednym z adminów wnioskuję, że jest to chyba częściej niż wyżej napisałem. Będziemy testować inne wartości, aby tą funkcję odpowiednio ustawić

 

W dalszym ciągu jestem za tym, aby to usunąć. 

 

W tym czasie zdążysz zabić kilku graczy na godmode. Ochrona jest wyłącznie na czas 'orientacji w terenie', a nie jako bonus

 

Skąd ta pewność? :P

 

Chodzi o ranking serwera /top15, czy zabicia bf2? W obu przypadkach nie wiem czy to najlepszy pomysł, z uwagi na graczy bez rezerwacji nicku. Ktoś może się zwyczajnie podszyć i zresetować komuś staty. No chyba, że wprowadzić to wyłącznie dla graczy posiadających jakieś flagi na serwerze.

 

Chodzi mi o reset statystyk takich jak zabicia, śmierci, HS, celność itp. to chyba /top15, natomiast statystyki w /bf2 czyli ogólne zabicia z pistoletu, szturmu, kosy, zdobyte odznaki, medale itp. aby nie ulegały resetowi. Co do resetowania komuś statystyk, to faktycznie może zaistnieć taki problem, w związku z tym można byłoby pomyśleć nad poszerzeniem VIPa i graczy, którzy wykupią rezerwację nicku o tę możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym można byłoby pomyśleć nad poszerzeniem VIPa i graczy, którzy wykupią rezerwację nicku o tę możliwość.

Indywidualny reset odznak jest możliwy na prośbe do administratora. Reset statystyk z rankingu top15 (indywidualny) nie jest możliwy ze względu na ograniczenia silnika.

 

Zmniejszyliśmy szanse na wypadnięcie broni, więc nie powinno to już tak bardzo irytować. Na chwile obecną nie wprowadzamy żadnych nowych ograniczeń VIPa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×