Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CreO

RANGA ODEBRANA CreO

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: CreO


2. SteamID STEAM_0:0:26008001


3. Wiek: 23


4. Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/CreO/193.33.177.12:27126/


5. Doświadczenie: amx znam, kwestia przypomnienia po przerwie, admina owszem miałem, tutaj 


6. Napisz kilka zdań o sobie: To tak, po dość długiej przerwie powracam do gry, adminowałem tu  lecz z powodów życiowych nie mogłem grać dalej. Ludzi tutaj znam ( niestety wiekszość uciekła na cs go a szkoda)   Adminów znam, w grze sobie też jakoś radze, bezproblemowo i szybko stwierdzam czy ktoś gra czysto czy nie( może pamętacie temat SPARTAKUSA, wkońcu wyszło na moje i wylądował na BL ;p)  o sobie nic wam nie powiem :P


6. Mikrofon: Mam 


7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak 


8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: 


http://arenaskilla.pl/showthread.php?tid=14661






9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/22395-podanie-creo/&do=findComment&comment=97073


 


aż miło poczytać i przypomnieć sobie opinie innych adminów na mój temat z tamtego czasu ;P    Pordrowienia dla B!nd'a !


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Do czwartej reklamy trzeba się zalogować, aby ją zobaczyć. Ogólnie nie mam zarzutów. Gracz kulturalny i przyjemny. Miło mi się z Nim gra na serwerze, ponadto często i trafnie zgłasza cheaterów. Co prawda gracz powrócił po przerwie, i gra raptem od ok. 12 dni, ale mimo wszystko GT przyzwoite. Dodatkowo był tu już adminem. Nie wiem jak ze sprawowaniem, bo trochę później tu zawitałem, ale myślę, że można dać szansę ponownie.

Wiek odpowiedni, a o sobie nic tutaj pisać nie musisz, kto i co ma wiedzieć, ten wie, reszta nie musi. Jestem na tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji grać z Tobą na serwerze ,ale to zapewne kwestia czasu . Odnośnie podania ,to wydaje mi się ,że można dać koledze szanse na powrót ( Oby skuteczny ) . GT jest w porządku , Byłeś adminem wcześniej i jeśli nie było z Tobą problemów ,to czemu nie ?

 

TAK . Powodznia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak,

Gt na +

Wiek na +

Skill na +

Jedyny minus to jest to, ze mnie bił za bardzo.

 

 

P.S zemszcze sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moje poparcie. W razie jakich kol wiek problemu pisz.  Poza tym dodaj wszystko co jest wymagane w profilu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, na serwerze tym bardziej...

GT +

Byles kiedys adminem +

AMX - +

Wiek +

Pisza ze ogar więc im wieże ;)

 

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak zglasza mi czity na priv, ogarnięty chłop przyda nam się :D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×