Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quinto

Moja propozycja dla dd2-reset ranku

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gram tu może 2-3 tygodnie, ale w sumie nie liczę :D I tak sobie pomyślałem:

3500 zmian nicków po reset ranku wydaje mi się trochę słabe! - Czas miedzy resetami będzie się wahał od humoru graczy zmieniających sobie nicki dla lepszego ranku :D (co jest spoko opcją!)

Uważam, że lepszym rozwiązaniem byłby reset raz na miesiąc, ewentualnie 25 dni :D

Najlepiej jakby ktoś na dole napisał co o tym sadzi i czy przeszkadza mu w jakiś sposób obecny stan rzeczy, czy tez może jest mało zauważalny.

To wszystko dziękuję :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce podzielić sie swoim zdaniem na temat tej propozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej od frekwencji. Kiedyś jak grało dużo ludzi to reset był dosyć szybko. Dla mnie neutral, ale jak więcej osób będzie chciało to można ustawić co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking dla mnie nie ma większego znaczenia, ale można wprowadzić zmianę, by nie resetował się co daną ilość graczy, a po określonym czasie. Reset 30 dnia każdego miesiąca byłby dobrą opcją. Z drugiej strony wraz z resetem rankingu resetują się fragi i Rangi CS:GO. Miesiąc czasu na wbicie wysokiej Rangi to raczej mało, choć z drugiej strony to zwykły dodatek i mało kto zwraca na to uwagę. Niemniej jednak jestem za, lecz comiesięczny reset jak dla mnie jest za częsty. Myślałbym bardziej o resecie co 2/3 miesiące lub rzadziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze zauważyłeś, że jeśli rank będzie resetowany co miesiąc to rangi nie mają sensu chyba, że rangi nie będą się resetowały, a sam rank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to by oprócz automatycznego resetu co określony czas, dodać ręczny reset dla graczy, które chcą sobie zresetować statystyki w rankingu, a nie chcą czekać na ogólny reset?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyliśmy wartości ilości graczy, przy których następował reset statystyk. Obecnie serwery DD2 i DM mają 2300 graczy, natomiast COD 1000 graczy.

Propozycję automatycznego resetu co miesiąc póki co odrzucamy z uwagi na to, że na serwerze są rangi, a wbicie największej zajmuje z reguły dłużej niż miesiąc.

 

Dodatkowo będziemy przeglądać się bieżącej sytuacji na serwerach i w razie czego ręcznie wprowadzać resety w zależności od potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×