Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SnOpWiZ

Config

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor ustaw na wprost siebie, ok. 50-70 cm od twarzy. Co do configu - kwestia indywidualna. Najlepiej napisać sobie samemu, bo to Ty wiesz czego oczekujesz, ale jak chcesz pomocy z configiem to możesz się do mnie zgłosić na PW, coś tam pomóc zawsze mogę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No może i poniekąd się ustawia, tego nie wiem bo aż tak się nie zagłębiałem w ten temat. Na domyślnych ustawieniach mojego monitora gra mi się dobrze i wątpię, że grałoby mi się lepiej gdybym kombinował w ustawieniach monitora/karty graficznej i Bóg wie czego jeszcze, dla mnie jest to zbędne, ale jeżeli ktoś widzi różnicę no to co ja mogę w takim układzie powiedzieć? No każdy ma inne oko, jeden dostrzeże różnice, a drugi nie. Ja tam się wolę skupić na configu i ustawieniach w grze, więc tylko w tej kwestii mogę pomoc, i faktycznie napisany config pod siebie sporo daje. Skilla Ci nie poprawi, ale komfort rozgrywki jak najbardziej. Dlatego w razie jakichkolwiek problemów oferuję pomoc z confingiem/bindami/komendami. Nie musimy się umawiać na konkretną godzinę. Po prostu napisz do mnie na PW, a moja prywatna sekretarka wiadomością się zajmie i zaopiekuje, natomiast ja odpiszę w wolnej chwili. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na monitorze ustawia sie czestoliwosc wyswietlania, w dzisiejszych czasach standard to 60 Hz potem 120 Hz(drogie) i 140 Hz(najdroższe monitory)

Poza tym w niektórych monitorach masz różne funkcję typu obraz:

-do grafiki

-do filmow

-eco

-read/write

-game

-low blue light

 

Do gier FPS ustawia się najwyższa wartość odświeżania monitora.

 

Ja będę dzisiaj pisał nowy, bo wracam do csa. Jak coś to PW i napisz jakie ustawienia chcialbys mieć.

Napisz albo do mnie albo do Pana wyżej.

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi ustawić wszystko zeby było git tylko steam muszę ogarnąć sb bo na brata gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat prowadzi do nikąd. Opisz dokładniej z czym masz problem (np. jasność ekranu, kolor celownika, przeźroczystość radaru itd.), albo temat zostanie zamknięty.

 

Obecny opis obejmuje szeroki zakres zagadnień od siły barw, uszkodzone piksele, niewłączający sie monitor po zmiane klawisza przeładowania broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×