Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vac is Cuming!?

Nowa propozycja map

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram dość sporo na serwerze i miałbym pewną propozycję odnośnie usunięcia/dodania nowych map.

 

Dodałbym następujące:

 

cs_rats2

de_rats3

aim_aztec

cs_bloodstrike

 

A usunąłbym:

de_rats_1337 - Powód: Ta mapa już praktycznie jest (de_rats), różni się tylko wyglądem i dodaniem kilku szczegółów.

de_westwood_big - Powód: Zdecydowanie za duża, praktycznie jest rzadko grana. Westwood zwykły i eldorado w zupełności wystarczą.

dm_duelmap - Też bardzo rzadko grana.

 

Reszta map jest ok.

 

Fajnie by było zagrać na czymś innym niż wciąż mapy typu max, pool_day, dm_factory, jednak ludzie zobaczą niestety coś innego i zaraz wychodzą. Dla mnie to tak zwane "dzieci" dusta. Ale cóż... sprobowac warto. Pozdrawiam proszę o rozważenie moich propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

de_rats_1337 jest dużo grana, więcej niz rats zwykły. Ja szczerze mówiąc wole rats_1337 :) Jak dla mnie powinna zostać. Co do nowych map jestem neutral, beda nowe mapy, ale co z tego jak moga od razu wychodzic, bo jej nie znają :) a zapomniałem westwood_big mozna usunąć według mnie.

 

 

P.S. Leci plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

de_rats_1337 jest dużo grana, więcej niz rats zwykły. Ja szczerze mówiąc wole rats_1337

- popieram

ale

 

westwood_big mozna usunąć

tu bym raczej usunął westa zwykłego .  

 

 

beda nowe mapy, ale co z tego jak moga od razu wychodzic, bo jej nie znają

- i to jest niestety smutna prawda. Jest tak jak to pisał kiedyś gdzieś autor tematu - mamy do czynienia z pokoleniem dzieci dusta.

 

A co do samej propozycji - ja jestem chłonny wszelkich nowych map, bo jak widzę pool, wioche, factory, snow, long to nawet nie wbijam kosztem GT :(

Reasumując: nowy Top Gear jest do bani, a co do propki - TAK.

Zapraszam też do wypowiadania się jeszcze w tym temacie:

 http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/49016-dodatkowe-mapy-w-godzinach-nocnych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

de_rats_1337 jest dużo grana, więcej niz rats zwykły. Ja szczerze mówiąc wole rats_1337 :) Jak dla mnie powinna zostać. Co do nowych map jestem neutral, beda nowe mapy, ale co z tego jak moga od razu wychodzic, bo jej nie znają :) a zapomniałem westwood_big mozna usunąć według mnie.

 

 

P.S. Leci plus :)

- Ja już nie patrzę jaki rats i west, bo te mapy różnią się sobą w niewielkim stopniu. Co do reszty się zgadzam, to taka jedna niewiadoma, będą grać czy nie będą...

Wieczorem był cpl_mill i zaraz rtv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolę westwood zwykłego. :)

 

 

P.S mozna chyba zamknąć jeden temat z mapami i wszystkie propozycje pisacw jedynym xd ( przepraszam ze sie wtrącam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ja już nie patrzę jaki rats i west, bo te mapy różnią się sobą w niewielkim stopniu.

No właśnie ratsy się różnią, w de_rats_1337 jest więcej miejsc, na przykład szafka nad kuchenką, albo lampa, na którą można wejść. Więc jeśli już którąś usuwać, to de_rats, według mnie jest dużo nudniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie pisać nowego wątku, chciałem dodać propozycję usunięcia mapy de_dust2_long i wstawić zamiast owej: de_dust2x2.

 

Przyczyna: jest w tej mapie zbyt dużo dziur w teksturach i w bardzo łatwy sposób można z respu tt do ct lub odwrotnie przejść. Wystarczy wskoczyć na odpowiednią ścianę czy skrzynkę. Dziś miało miejsce nawet jedno takie spięcie pomiędzy graczami. Jest tak za każdym razem gdy jest grana owa mapa że ktoś wykorzystuje te bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Lepiej niech rats_1337 zostanie - jak jest dużo osób przyjemnie się gra, a mapa sama w sobie jest często grana. Co do twoich propozycji aim_aztec ciekawie się zapowiada, co do reszty takie przeciętne, a de_rats3 została usunięta, albo przynajmniej u mnie pisze "This Map has been trashed!". Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Lepiej niech rats_1337 zostanie - jak jest dużo osób przyjemnie się gra, a mapa sama w sobie jest często grana. Co do twoich propozycji aim_aztec ciekawie się zapowiada, co do reszty takie przeciętne, a de_rats3 została usunięta, albo przynajmniej u mnie pisze "This Map has been trashed!". Pozdro!

Usuneli bo widocznie był duplikat gdzieś na tej stronie. Oto aktualny link: http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/

 

Jak co będę mógł podesłać waypointy i spawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo temat stoi a 0 jakichkolwiek decyzji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Do odświeżania tematu należy używać przycisku "Podbij temat" dostępnego tuż nad samym tematem. Pisanie postów typu "odświeżam" "F5" łamie regulamin forum.

Mapki proponowane w pierwszym poście odrzucamy z uwagi na to, że są już podobne na serwerze lub są nieznane. Jeżeli chodzi o proponowane mapki do usunięcia, to zdania są podzielone. Poza tym są one dość lubiane, więc na obecną chwile zostają.

 

W zamian za to dodajemy dwie mapki: de_vertigo i cs_havana. Są to trochę zapomniane klasyki, lecz dość fajne. Zobaczymy jak się przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×