Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MastereK

Nowa odsłona cs-kopytko? Co sądzicie.

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ta kwestie poruszałem z administracja poprzez PW jednakże wolałbym wraz zapewne z administracja poznać Wasze zdania czy takie cos mogłoby tutaj mieć miejsce. Odnoście się do poszczególnych spraw. Pozwólcie, iż skopiuje to z prywatnej wiadomości wiec ta rozprawka nie jest kierowana wprost do Waszych osób:

 

 

Na początek powiem tak. Cod z miejsca powinien zostać wywalony, nie ma on prawa bytu, ponieważ jest mało ludzi chętnych na ten mod tak samo jak na bf2 (jednakże to można zostawic i spróbować to rozkręcać, ponieważ to jest jakaś tam pamiątka i tradycja). Co do nowych zmian... Musicie wiedzieć iż budując cos na wysoka skale są potrzebne pieniądze. Ja zostawiam na cssetti 200zl Msc co mi się odpłaca dajmy na to w 1s1k 500wpln miesięcznie za svipy/vipy oraz jakieś tam drobne do reklamy cssetti. Zmierzam tutaj do wprowadzenia opiekunow serwerow. Za moment dokończę, ponieważ wracam z pracy.

 

A jestem przekonany, iż petrus nie rzuca kasa na lewo i prawo dlatego tez za przeproszeniem jest tylko stała ekipa od kilku lat. Dzisiaj widziałem na dd2 11/22, mając dajmy na to 2-3 opiekunow możecie z nimi osiagnac taki próg cały czas, a nawet wiekszy (w przypadku dd2 reklame 5zl dzienna i macie full serwer nonstop). Jest bardzo dużo adminów i podejrzewam, ze niektórzy są stworzeni do prowadzenia serwerow i maja wolne środki żeby wesprzeć i zrobić cos bardzo dobrze.

 

Kolejna sprawa, polecam zacząć aktualizować regulamin bo był ostatnio w 2015 to jest wizytówka również, która powinna być śledzona na biezaco przez nowych jak i starych graczy.

 

Oraz cos dla cheaterow... tutaj powiem to co my posiadamy, ale jest to bardzo dobra rzecz i moze wspomóc opłatę chociażby serwera. Druga szansa dla tych osób mogłaby być odpracowania finansowo, kwoty sobie możecie wymyślić jakieś w miarę wygórowane tak, aby delikwent, który otrzymał bana nie odpłacił go sobie za 20 zł. Oczywiście to byłaby jednorazowa sprawa i wszyscy Ci co tego bana odkupią bedą notowani w odpowiednim dziale

 

Okey, juz wróciłem... Kolejna sprawa jest forum. Styl nie najgorszy jednakże przydalby sie go odświeżyć lub stworzyć cos nowego (A z IPB idzie się fajnie pobawić). Tutaj mógłbym wesprzeć swoimi umiejętnościami nawet jutro jeżeli chcielibyście pozmieniać na lepsze. Jednakże dopiero jak ukończę zlecenie w pracy. Mam tam dobrego zaufanego kolegę wiec razem w pare godzinek fajny design bylibyśmy w stanie dla Was za darmo wykonać. A dla mnie byłaby to w jakimś stopniu odpłata za ten czas, który z Wami spędziłem oraz wisienka na torcie żeby pobawić się na IPB w takie cuda (Najczęściej jak mamy zlecenia są to strony dla firm tudzież bankow, chcąc nie chcąc z IPB bawię się tylko raz na ruski rok, a jest to fajny, łatwy jak i również przejrzysty silnik, z którego można zrobić naprawdę wszystko).

 

Ode mnie na ten moment to tyle. Powtórzę... jeżeli chcecie cos osiagnac (bo na ten moment to jest kwestia roku jak odejdą nawet Ci stali ludzie) to proszę o kontakt chociażby tutaj, ponieważ na forum zaglądam czasami, a teraz moge częściej jeśli ma to przenieść jakieś efekty.

 

Pozdrawiam i czekam na wiadomość w tej sprawie!

 

Dodam tutaj jeszcze jedna rzecz, ponieważ zauważyłem to w archiwalnych, csgo areny 1vs1 jest to teraz najpopularniejsza rzecz jaka moze być wraz z dd2 na csgo. To powinno wrócić w trybie natychmiastowym do obiegu pod opieka kadry, która gra dużo w csgo i się tam odnajduje. Bo to jest tez "strzał w dziesiątkę" jeżeli chodzi o rozgłos.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Patrząc w twoją przeszłość to mi ciężko uwierzyć w twoje dobre intencje :)

 

 

Cod z miejsca powinien zostać wywalony, nie ma on prawa bytu

Zgadzam się

 

 

ponieważ jest mało ludzi chętnych na ten mod tak samo jak na bf2

Chodzi o moda do csa czy grę bf2?

 

 

Zmierzam tutaj do wprowadzenia opiekunow serwerow

 

Są opiekunowie

 

 

Druga szansa dla tych osób mogłaby być odpracowania finansowo, kwoty sobie możecie wymyślić jakieś w miarę wygórowane tak, aby delikwent, który otrzymał bana nie odpłacił go sobie za 20 zł. Oczywiście to byłaby jednorazowa sprawa i wszyscy Ci co tego bana odkupią bedą notowani w odpowiednim dziale

 

Masz na myśli kaucję dla czitera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o moda jakim jest cod.

Jeżeli są opiekunowie to nie widzę żadnych starań, aby dany serwer miał zaistnieć tak jak powinien.

Tak kaucje dla cheaterow jednorazowa dajmy na to 40zl przelewem. Jeżeli naprawdę chce wrócić i wie, ze zle postąpił jednorazowa szanse można dać.

 

Co do mojej przeszłości. To pozostawię dla siebie jednakże jak widzisz ja tylko proponuje nie mam zamiaru w żadnym stopniu ingerować w to co tu się stanie, moge tylko gdybać. Jednakże moge stworzyć dobre forum jeżeli będzie administracja zainteresowana moimi usługami. Oraz nie mając dobrych intencji takie propozycje jak i moja osoba nie byłyby tu juz odkąd dostałem CHCIANEGO bana.

 

Proszę o wypowiedz innych :)

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to CODa to sie zgadzam.

Co do kaucji to nie wiem, niby będzie wiecej kasy na reklamy ale wcześniej zbanowany znowu może się odpalic...

 

Styl forym? Dla mnie jest ładny i przejrzysty, jednakże można go trochę poprawic, dodać cos nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer Cod powinien zostać usunięty.Nikt tam praktycznie nie gra.Taki serwer pewnie coś kosztuję miesięcznie, więc zawsze coś kasy będzie na plus.Chyba,że się mylę.Opłata dla czitera to raczej nie przejdzie.Jeśli chodzi o poprawę szaty graficznej forum to jestem za.Twierdzisz że mógłbyś poświecić dłuższy czas na wykonanie. Zawsze możesz zrobić i przedstawić to w jakimś  wątku by ludzie widzieli i ocenili.Według mnie serwer only de_dust2 również powinien zostać przerobiony na FFA z klasycznymi mapami które są najczęściej grane, wgrać co dwa tygodnie nowy rs dodać jakies vipy itd. Zrobić zrzutkę i zainwestować w reklamy. Wiadomo łatwo jest powiedzieć/napisać niż to zrobić .Trzeba tylko chęci i zaangażowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To ja tez sie wypowiem za usunięciem coda jestem na tak

Odświeżyć styl tez jestem na tak

I z tymi cziterami tez jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer Cod powinien zostać usunięty.Nikt tam praktycznie nie gra.Taki serwer pewnie coś kosztuję miesięcznie, więc zawsze coś kasy będzie na plus.Chyba,że się mylę.Opłata dla czitera to raczej nie przejdzie.Jeśli chodzi o poprawę szaty graficznej forum to jestem za.Twierdzisz że mógłbyś poświecić dłuższy czas na wykonanie. Zawsze możesz zrobić i przedstawić to w jakimś wątku by ludzie widzieli i ocenili.Według mnie serwer only de_dust2 również powinien zostać przerobiony na FFA z klasycznymi mapami które są najczęściej grane, wgrać co dwa tygodnie nowy rs dodać jakies vipy itd. Zrobić zrzutkę i zainwestować w reklamy. Wiadomo łatwo jest powiedzieć/napisać niż to zrobić .Trzeba tylko chęci i zaangażowania.

Powiem tak co do cheaterow - ta kaucja powinna być w miarę wysoka bo wykupująca to osoba o zdrowych zmysłach raczej by się nie odpaliła płacąc dajmy na to 40zl przelewem lub 2x30.75zl SMS.

 

Co do przeróbek na ffa również nie bawcie się z tym. DD2 to klasyk ze zwykłym de_dust2.

Co do reklamy tutaj nie ma "łatwo pisać/trudno zrobić". Ja tworząc swój serwer znalazłem opiekunow w 1 dzień i są ze mną do teraz. Składki to 70-80zl Msc (w naszym przypadku na ten moment). Dodatkowo nasi admini również się dokładają do reklamy tudzież hostingu. Trzeba tylko chcieć.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Proszę o wypowiadanie się reszty. Widzę, ze czyta, a się nie udziela, a jest to kwestia bardzo ważna do poruszenia jeżeli chcecie mieć cos dobrego. Moze to administracja zrozumie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do CODa to mam nadzieje że będzie inny serwer, bo nie długo nie będzie żadnego serwera na CSK.

 

Serwer cs:go[*]

Serwer cs1.6 TP [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń i widzę ty jesteś mojego zdania. Csgo serwery takie jak multiarena wraz z dd2 powinny wrócić z 1.6 powinny zostać dd2 i bf2, polecam zrobić serwer dd2 source. 30 zł reklama miesięcznie i macie 20/20 cały czas. Zacznijcie myśleć nad siecią.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi @@MastereK,nie wszystko odnośnie tego tematu musi się toczyć pod tym postem. Mogą trwać dyskusje poprzez pw pomiędzy Władzami CSK.

A odnośnie tematu moje 3grosze

- COD wymaga głębszego zastanowienie - czy dalej próbować rozkręcić, czy też zmienić mod

- od mojego DM+BF2 to się odczep, bo Cię znajdę...

- wyglądu forum bym nie ruszał. Jest przejrzysty i jasny. Bez niepotrzebnych migających czcionek i innych udziwnień.

- co do wykupu swoich win. Jest pewien temat w Admin czat poruszany i więcej nie musicie wiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Ja jeszcze odnośnie COD'a. Moim zdaniem powinniśmy go zamienić na serwer cs:go, a najlepiej jakaś arenka 1 vs 1. Te serwery mają naprawdę duże wzięcie w cs:go i myślę, że i u nas powinien taki być. Obecnego COD'a już raczej nie damy doprowadzić do dobrego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nevertrust Ale przyjacielu mnie bardziej obchodzą tematy z opiekunami... możliwe, ze oni istnieją ale trzeba stworzyć składki. Takiego coda da się rozbujać, ale z reklama 5/10zl dziennie. Musicie to mieć na sumieniu. Rozdając admina za darmo do niczego nie dojdzie ta sieć. Ja podpowiadam opcje, które bedą najlepsze dla sieci!

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby admin był płatny, to przypuszczam że została 1/4 całej ekipy adminów, takie realia.

Zostałaby 1/4 ekipy, ale serwery byłyby full oraz więcej osób zajrzałaby na forum/serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może nie do końca tak, bo została by 1/4 ekipy, serwery były by full ale było by też więcej cziterów, a przypominam że było by wtedy mniej adminów i gracze mogliby wychodzić i nie wracać gdyby cziterzy nie byli szybko banowani. Nikt nie będzie siedział 24/7, bo każdy ma swoje życie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do składki adminów i ogólnej składki na reklamy, rozwój sieci itp., to mogę poświęcić kilka tysięcy... groszy - to nie problem, ale jak będę mieć pewność, że mi się to w przyszłości zwróci w 100%, w innym przypadku nie zamierzam przeznaczać pieniędzy na sieć.

COD'a trzeba zlikwidować, bo to jeden z najdurniejszych modów w CS, ale to moja opinia, więc hieny nie rzucać się na mnie jak na padlinę.

DM+BF2 zostaje, bo to kwintesencja cs-kopytko.pl;

DD2 też nie należy ruszać.

Co do nowego serwera to można coś wrzucić z GO/Source, cokolwiek fajnego. Trzeba odejść od tego, że kopytko to klasyk. DD2 to klasyk i to w zupełności wystarczy.

Wygląd forum jest całkiem w porządku, ale można stworzyć nowy styl nie likwidując obecnego. Jest coś takiego jak "zmień styl" na dole strony. Ten będzie podstawowy, a drugi nowy, i będzie można sobie zmienić styl według uznania.

Kaucja za cheaterów - wątpię aby to przeszło. Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wykupywał sobie "wolności", a im wyższa kwota, tym większe prawdopodobieństwo, że nikt nie zapłaci za odbanowanie, więc to jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA również jestem żeby powstały serwery cs go arenka lub dd2 ;) 
a co do składki to przecież połowę ludzi i tak płaci bo im się reklam nie chce robi :D

Sorki za bledy pisze  z tel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do składki adminów i ogólnej składki na reklamy, rozwój sieci itp., to mogę poświęcić kilka tysięcy... groszy - to nie problem, ale jak będę mieć pewność, że mi się to w przyszłości zwróci w 100%, w innym przypadku nie zamierzam przeznaczać pieniędzy na sieć.

COD'a trzeba zlikwidować, bo to jeden z najdurniejszych modów w CS, ale to moja opinia, więc hieny nie rzucać się na mnie jak na padlinę.

DM+BF2 zostaje, bo to kwintesencja cs-kopytko.pl;

DD2 też nie należy ruszać.

Co do nowego serwera to można coś wrzucić z GO/Source, cokolwiek fajnego. Trzeba odejść od tego, że kopytko to klasyk. DD2 to klasyk i to w zupełności wystarczy.

Wygląd forum jest całkiem w porządku, ale można stworzyć nowy styl nie likwidując obecnego. Jest coś takiego jak "zmień styl" na dole strony. Ten będzie podstawowy, a drugi nowy, i będzie można sobie zmienić styl według uznania.

Kaucja za cheaterów - wątpię aby to przeszło. Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wykupywał sobie "wolności", a im wyższa kwota, tym większe prawdopodobieństwo, że nikt nie zapłaci za odbanowanie, więc to jest bez sensu.

Wszystko to co zanotowałem i wy się na to nie zgadzacie lub się boicie bo nie wiecie czy to wypali... jest na moim serwerze oraz sieci, na której stacjonuje. To wy musicie przemyśleć i wszystko da się ugrać :)

Na ten moment polecam zrobić 3 rzeczy i zobaczycie, ze juz to będzie fajnie dzialac:

 

-utworzyć dd2 na source (reklama 30zl miesięcznie jakiegoś 17 slotowego będzie full)

-usunac coda

-usunac boty z bf2 i wykupić na dd2 cs1.6 chociaz reklame na tydzień za 35zl (czyli stawka 5 zł dziennie) zobaczycie sami co się będzie dziać :)

A jak nic nie zrobicie w tej kwestii to wiedzcie, ze długo nie poistniejecie :)

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie kto tutaj chociażby z adminów ma source, żeby wbić jakby był jakiś cziter? Source nie jest aż tak popularny chociaż, że młodszy od 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pytanie kto tutaj chociażby z adminów ma source, żeby wbić jakby był jakiś cziter? Source nie jest aż tak popularny chociaż, że młodszy od 1.6.

Source nonsteam. Admini bedą posiadać hasła do swoich nickow. Jedynie w przyszłości jak się znajdzie opiekun to on będzie miał obowiązek tego steama posiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source nonsteam. Admini bedą posiadać hasła do swoich nickow. Jedynie w przyszłości jak się znajdzie opiekun to on będzie miał obowiązek tego steama posiadać.

Ale source? Już lepiej tak jak kilka osób pisało zrobić arenę 1 vs 1 na cs:go, bo naprawdę mają wzięcie te serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem juz przykłady serwerow, które powinny powstać, ale tu trzeba pieniędzy. Finalnie powinny tu być serwery takie jak:

 

Cs1.6:

Dd2 (Próbna reklama 7dni 35zl saldo-stawka 5zl dziennie) oraz do tego zakupy VIP lub nowi admini od czasu do czasu reklama na ruskich.

Bf2

Cs;S:

Dd2 (reklama 30zl/Msc)

Cs:go:

Multi-arena 1vs1

Dd2

 

To od Was zależy jaka to będzie kolejność lecz ja polecam swoją, gdyż mając reklame tylko za 30 zł/miesiąc na source będziecie mieć cały czas full serwer oraz podania na nowych adminów/zakupy VIP. Pieniądze, które pozwolą Wam na tworzenie nowych serwerow.

Macie stara ekipę wiec tutaj byłoby nie fair wprowadzać adminów za pieniądze, lecz nowi, którzy by chcieli juz te miesięczne składki obowiązkowo powinni płacić.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na innych serverach płaci się za admina ale jak napisałeś

 

lecz nowi, którzy by chcieli juz te miesięczne składki obowiązkowo powinni płacić.

Moim zdaniem bedą pokrzywdzeni bo oni muszą płacić a nasi stali admini już nie . 

Jeśli chodzi o pieniądze to moge wysłać raz na miesiącu na konto Petrusa , pod jednym warunkiem że ktoś jeszcze się dołoży .

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×