Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Saqem

Skok. Zamknięcie

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego poprzedni post został zamknięty. Dyskusja nie została jeszcze skończona prawda?

Vip'a kupiłem głównie ze względu na PODWÓJNY SKOK. 

Kto opiekuje się tym forum i serwerem ? 

Admini na poziomie GIMNAZJUM. 

W sklepie podane złe informacje. 

Dla mnie ten ,,skok" to próba wyłudzenia.

Gracze tak jak ja nastawiają się ,, fajnie skok będzie, zawsze łatwiej o fraga itp." A tu po wydaniu XX pieniędzy wychodzi, że wydali pieniążki i nie mają to na co się nastawiali.

 

Także prosiłbym o nie zamykanie tematu przedwcześnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tylko ludźmi i po prostu zapomnieliśmy o czymś - nigdy nic nie pominąłeś? Od 5 dni posiadasz vipa i sam dopiero teraz to zauważyłeś...

 

Czego oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to już na samym początku. Po kilku minutach od kupienia Vip'a. Oczekuję tylko tego żeby nie zamykać tematów jeżeli ludzie się udzielają. Tak jak w przypadku skargi na Blackhilla. Niby wyjaśnione. Koledzy Admini wsparli i tyle w temacie.



Poza tym http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48413-vip-podw%C3%B3jny-skok/   ten post i wyłączenie podwójnego skoku było 3 msc temu.

Także przez 3 msc można by było sobie o tym przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zamknąłem temat, ponieważ moja odpowiedź była jedyną słuszną i nie było sensu trzymać wątku dalej otwartego, bo co jeszcze miałoby być wyjaśniane? Jeśli jednak masz potrzebe dalej toczyć temat wystarczy użyć opcji 'zgłoś' i napisać w okienku prośbe o otwarcie. Czy w kwesti vipa coś jeszcze chciałbyś dodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, sprzedawca musi ponieść odpowiedzialność za sprzedaż towaru niezgodnego z opisem – niezależnie od swojej rzeczywistej winy. To tylko jeden z wielu punktów.

 

I to wszystko. Także prosiłbym o dodanie skoku lub jego usunięcie z opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saqem  weź ty już lepiej s********j na inną serwerownie.Nie potrzeba nam takich jak ty.Szukasz zaczepki to wyjdź na wieś bo taka wymiana słowami jest bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Saqem, jak już zostało powiedziane, gdy będzie administrator to usunie wzmiankę o podwójnym skoku z opisu w sklepiku. Rzucasz tu paragrafami jakbyś prawo studiował :) A tak na poważnie zostałeś przez Darka przeproszony i poinformowany jak to się stało, że doszło do takiej sytuacji. Więc powiedz mi kolego O CO CI JESZCZE CHODZI?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak,

s********j

, a później nie ma kto grać na DD2 i serwer pusty stoi... oklasky.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko zostało wyjaśnione...

Darek pisał ze tylko jak HeadAdmin wróci to usunie 'dodatkowy skok'(wpis ze sklepu).

 

@Saqem, stworzyles następny temat, ktory nie ma sensu.

 

 

"Tak jak w przypadku skargi na Blackhilla. Niby wyjaśnione. Koledzy Admini wsparli i tyle w temacie."

 

A co ty jeszcze chcesz? Bardziej podgrzać atmosferę?

Czego oczekujesz? Że otrzymasz wynagrodzenie za niepotrzeby spam na say?

Temat został zamknięty, ponieważ admin nie zrobił nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Saqem nie rób ze wszystkiego afer. Opiekunowie serwera też są ludzmi, trochę wyrozumiałości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No z tym wpisem miał trochę racji i dobrze że zwrócił uwagę, jednak rozdaje spam na lewo i prawo

Tak ale jeśli chodzi o skok to juz zostało to wyjaśnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Admini na poziomie GIMNAZJUM"

 

A na jakim Ty jesteś poziomie?

Na serwerze mówiłeś, że vip nic nie daje, a teraz się kłócisz o jakiś skok.

Strasznie konfliktowym człowiekiem jesteś.

 

Saqem  weź ty już lepiej s********j na inną serwerownie.Nie potrzeba nam takich jak ty.Szukasz zaczepki to wyjdź na wieś bo taka wymiana słowami jest bezsensowna.

 

co prawda to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, sprzedawca musi ponieść odpowiedzialność za sprzedaż towaru niezgodnego z opisem – niezależnie od swojej rzeczywistej winy. To tylko jeden z wielu punktów.   I to wszystko. Także prosiłbym o dodanie skoku lub jego usunięcie z opisu.

 

Na tym już zakończyłem swoją wypowiedź. A paragraf wstawiłem żeby poinformować, że przez takie coś ktoś może robić problemy i tyle. A po co to komu?



 

"Admini na poziomie GIMNAZJUM"   A na jakim Ty jesteś poziomie? Na serwerze mówiłeś, że vip nic nie daje, a teraz się kłócisz o jakiś skok. Strasznie konfliktowym człowiekiem jesteś.   error 404, dnia 01 Maj 2017 - 08:37, napisał: Saqem  weź ty już lepiej s********j na inną serwerownie.Nie potrzeba nam takich jak ty.Szukasz zaczepki to wyjdź na wieś bo taka wymiana słowami jest bezsensowna.   co prawda to prawda.

 

 

O skok się nie kłócę, tylko jeżeli 3 msc temu został on usunięty to tego samego dnia informacja w sklepie Vip też powinna być usunięta.

Ktoś po prostu może poczuć się oszukany, że zapłacił a nie dostał tego ,,skoku".

 

 

Zamknąłem temat, ponieważ moja odpowiedź była jedyną słuszną i nie było sensu trzymać wątku dalej otwartego, bo co jeszcze miałoby być wyjaśniane? Jeśli jednak masz potrzebe dalej toczyć temat wystarczy użyć opcji 'zgłoś' i napisać w okienku prośbe o otwarcie. Czy w kwesti vipa coś jeszcze chciałbyś dodać? Lubię to Odpowiedz Cytuj

 

 

Odpowiedziałem na tą wypowiedź Darka, poprosiłem o likwidacje problemu i tyle. Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Saqem,rozumiem w pewnym stopniu twoją frustrację, jednakże trochę przeginasz. Byłem nawet skłonny ci jakoś zrekompensować owy fakt, jednakże w tej chwili bardziej rozważam twój ban na forum, niż to.

 

 

Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, sprzedawca musi ponieść odpowiedzialność za sprzedaż towaru niezgodnego z opisem – niezależnie od swojej rzeczywistej winy. To tylko jeden z wielu punktów.

 

Zapraszam, chętnie się skonfrontuję.

 

Info o usunięciuhttp://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48413-vip-podwójny-skok/?p=214321

Informacja dla ciebie ze sklepiku:

Informujemy, że wyrażenie "kupić usługę" jest błędne. Wszystkie wpłaty są dobrowolne i mają na celu pomoc w utrzymaniu serwerów gry. Oferowane usługi są jedynie wynagrodzeniem za otrzymane datki, a administracja nie ponosi dzięki nim zysków finansowych.

 

 

likwidacje problemu i tyle. Koniec tematu.

Dlaczego więc zakładasz kolejny temat? W poprzednim już uzyskałeś odpowiednie informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×