Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Saqem

Skarga na admina Blackhill

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admina
2. Nick oskarżyciela: Saqem
3. Nick oskarżanego: Blackhill
4. Dokładna data: 30.04.2017 15;58
5. Mapa: De_dust2
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:42124868
 
9. Dodatkowy opis: Jak widać na załączonych screenach o 15;54 pisałem na GG do admina zgłaszając czita tak jak powinno się to zrobić. Na czacie na serwerze udzielałem się z graczami na temat gracza oskarżonego o czity (dyskutowaliśmy o tym co ma lub może mieć). Niestety po około 3-4 minutach ~~~ 15;58 zostałem JAKO JEDYNY GRACZ (a pisało nas wielu o tym cziterze) wyrzucony za ,, Powód: Cziterów zgłaszamy na U@". Uważam, że Admin Blackhill zrobił to bezpodstawnie a jeżeli miał do tego podstawy to powinni być wyrzucani wszyscy gracze którzy udzielali się na czacie.
 
Tym ,,kickiem" zostałem urażony ponieważ:
 
1. Miałem dobre staty, otwierałem tabelę a jak wiadomo po powrocie do gry statystyki nie wracają.
 
2. Zostałem przez to pozbawiony medalu który jest wydawany na koniec meczu za najwięcej zabójstw.
 
3. Na GG przez ostatnie dni zgłosiłem wielu cheaterów (około 30 albo lepiej). Myślę, że admini którzy wchodzili wtedy do gry (Darek i Xzentley) powinni pamiętać jak wchodzili co kilka minut po moich zgłoszeniach i kogoś banowali.
 
4. Uważam, że Blackhill nie powinien pełnić funkcji Admina ponieważ jeszcze do tego nie dojrzał.
 
Proszę o zrobienie czegoś więcej niż ,,pouczenie" . Mam już swoje -dzieścia lat i nie bawi mnie takie coś. Tym bardziej, że jestem 1 graczem na serwerze, zainwestowałem w Vipa  a w jego przywilejach są między innymi takie punkty:
  • Serwer nie wywala Cię za zbyt wysoki ping (flaga B)
  • Serwer nie wywala Cię ze spectator (flaga B)
  • Serwer nie wywala Cię za bycie afk (flaga B) 

Więc Admin nie powinien wyrzucać za chęć pomocy w złapaniu czitera.

                                                                                                                      Dziękuję, pozdrawiam.

                                                                                                                                                          ~Saqem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy pisalem że cziterow zgłaszamy na U@ lub GG, a nie na głownym say. Nic nie pomoglo to dostałęś upomnienia i nadszeł czas na kick. Więc nie mów że to jest bez podstawne. 

Tyle mam tobie do powiedzenia. 



 

Uważam, że Blackhill nie powinien pełnić funkcji Admina ponieważ jeszcze do tego nie dojrzał

Nie tobie o tym decydować czy mam mieć admina czy nie

 

Więc Admin nie powinien wyrzucać za chęć pomocy w złapaniu czitera.

Tak jeśli nie umiesz zgłaszać czitera na u@ to nie mój problem, jak nie wiesz jak to zrobić jest dużo tego u wujka googla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Zapraszam do załącznika. Cziter był zgłoszony ma GG.

2.Chciałbym zobaczyć ss tego upomnienia.

3.To jest tylko moje zdanie.

4.To samo co w pkt.1. Był zgłoszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zgłosiłeś czitera na GG i admin wbił, to już nic nie musisz robić, najwyżej jeszcze raz dla pewności zgłosić na u@. Admin musi go sprawdzić, a Ty nie musisz cały czas o tym pisać na czacie jak i u@( wiem że tutaj nie pisałeś).

 

Trochę nie rozumiem tej skargi tak poza tym, ale jeśli bardzo spamowałeś o tym na czacie mimo upomnień to kick słuszny, bo w końcu u@ jest od zgłaszania cziterów choćby nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tyle wyniuchałem :)

2017-04-30 - 15:57:54 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 no kurwa

2017-04-30 - 15:57:52 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 black patrz co on gra

2017-04-30 - 15:57:01 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 xdd

2017-04-30 - 15:56:59 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 pozdro 600

2017-04-30 - 15:56:56 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 2 banie z deagla przez skrzynie

2017-04-30 - 15:56:44 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229    

2017-04-30 - 15:56:29 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 temu scream

2017-04-30 - 15:56:19 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 bez gadania

2017-04-30 - 15:56:15 Saqem STEAM_0:1:60258416 37.47.248.229 sadzaj mu bana i tyle


Taki "spamik" co ok. 10 sekundowy w słusznej sprawie, niektórym przeszkadza w wykonywaniu obowiązku. Cycuś rację ma

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gość gra dłuższy czas a admin patrzy i nic z tym nie robi to chyba nie ma się co dziwić, że gracze się denerwują. W normalny dzień średnio co 10 minut czit jakiś wchodzi na serwer a gracze się denerwują, że taki gość dostaje bana dopiero po kilku rundach gdzie widać, że perfidnie coś ma. I nagle z 12 graczy zostaje z 6 bo czit siedzi tyle rund a admin tylko patrzy. Jakoś jak Darek wchodzi na serwa to sprawdzenie zgłoszonego gościa zajmuje mu 1-3 minut, Xzentley też nie ma z tym problemu. Tylko Blackhill ,,ogarnia" cziterów przez X rund. 



 

Taki "spamik" co ok. 10 sekundowy w słusznej sprawie, niektórym przeszkadza w wykonywaniu obowiązku. Cycuś rację ma

 

 

A co do tego. To popatrz czy tylko ja ,,spamiłem" w tej sprawie :) Prawie każdy się wkurwiał i beka, że przy adminie można sobie na czitach grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin nie zrobił tego bez podstawnie. Nie należy pisać na czacie głównym o czitach ponieważ dajesz im możliwość ucieczki, gdy się zorientuje, że na serwerze jest admin. Poza tym nie wolno zdradzać kto jest adminem gdyż teraz ten gracz będzie na to zwracał uwagę i będzie czitował gdy admina nie będzie. Fajnie, że zgłaszasz oszustów, ale pamiętaj aby to robić umiejętnie. A tak na marginesie... to był tylko kick a zamieszanie jakby komuś conajmniej pół renty zabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Skoro jesteś taki fajny to złóż podanie o admina to zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Skąd wiesz może miałem telefon. A ty już parze robisz płacz na forum.

 

Podobnie jest z GG. Widzę wiadomość że jest cziter nie napiszesz jaki serwer. A ty bądź głupi i lataj po wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Admin nie zrobił tego bez podstawnie. Nie należy pisać na czacie głównym o czitach ponieważ dajesz im możliwość ucieczki, gdy się zorientuje, że na serwerze jest admin. Poza tym nie wolno zdradzać kto jest adminem gdyż teraz ten gracz będzie na to zwracał uwagę i będzie czitował gdy admina nie będzie. Fajnie, że zgłaszasz oszustów, ale pamiętaj aby to robić umiejętnie. A tak na marginesie... to był tylko kick a zamieszanie jakby komuś conajmniej pół renty zabrali.

 

Wszyscy pisali także czit to widział. Poza tym jeśli ktoś się nie ukrywa z czitem i wybija całą drużynę 1vsX bez straty choćby jednego hp i same głowy są to bez sprawdzania takiego osobnika wiadomo o co chodzi. No fajnie, że zgłaszam. I o to chodzi w tym kicku. Ja zgłaszam, w histori zgłaszanych cziterów mam XX graczy i każdy którego zgłosiłem coś miał. A on mnie wyrzuca za coś o czym wszyscy będący w grze pisali. I tak. Ten kick mnie uraził i robię o to zamieszanie.

 

 

Skoro jesteś taki fajny to złóż podanie o admina to zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Nie złożę podania bo na serwie jest taki fantastyczny admin jak Ty :) Jak wchodzisz na serwer i banujesz błyskawicznie czitera który ma już staty 30;0 to wszyscy gracze wstają i zaczynają klaskać i tańczyć  <banan> .

 

Skąd wiesz może miałem telefon. A ty już parze robisz płacz na forum.

 

 

Ta wypowiedź nie jest na moją głowę... sory... Aż oczy bolą ,,Skąd wiesz może miałem telefon" (bardzo się cieszę, że posiadasz telefon mistrzu przecinka, masz tu kilka w prezencie, mam nadzieję, że będziesz wiedział gdzie je wstawić -,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,).

 

,, A ty już parze robisz płacz na forum" - Tego już naprawdę nie ogarnę. Już parzysz? Przeczytaj to kilka razy, prześpij się z tym i napisz mi o co Ci chodziło :) .

 

 

Podobnie jest z GG. Widzę wiadomość że jest cziter nie napiszesz jaki serwer. A ty bądź głupi i lataj po wszystkich.

 

 

Tylko Ty masz z tym problem. Jak Darek widzi wiadomość na GG to jakoś wchodzi do minuty i mu nie trzeba tego pisać, ale OK.

 

,,Podobnie jest z GG. Widzę wiadomość że jest cziter nie napiszesz jaki serwer. A ty bądź głupi i lataj po wszystkich." <---- Tu też skorzystaj sobie z przecinka kolego :)

      Pozdrawiam i podsyłam Ci przyjacielskiego linka :) ----> http://www.prosteprzecinki.pl/

                                                                                  

Edytowane przez Saqem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy mistrza ortografii. Nie jestem tobą i nie siedzę 24/7 przy kompie, bo mi szkoda życia na takich jak ty.

Tak to jest jak się pisze z telefonu, jak wiesz co to jest.

Kick minął więc nie co tematu drążyć. Bo widzę że skargi były podobne do jednego pana.

 

WIDZĘ ŻE JESTEŚ ŚLEPY... PISAŁEM ZE MIAŁEM TELEFON. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIE MOSISZ ZNAĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Saqem kilka spraw do Ciebie.

Po pierwsze jak jest cziter to trzeba sprawdzić, a nie dawać bana bo ktoś powiedział że gość ma czity. Sprawdzanie czasami trwa minutę, a czasami trzeba nawet 5 minut na to poświęcić by mieć pewność.

 

Po drugie jak piszesz ze swojego GG, a nie poprzez komendę /zglos to wtedy nie pisze na jakim serwerze się zgłasza czitera, więc @Blackhill ma rację i powinieneś napisać serwer, bo trzeba wtedy na każdy wejść.

 

Po trzecie nie spinaj tyle o głupiego kicka, bo był słuszny. @Cross też ma rację, że ten spam może wystraszyć czitera i ucieknie, bo sam miałem kilka takich sytuacji.

 

Jak dla mnie to sprawa jest wyjaśniona. @Saqem wystarczy, że jak zgłaszasz czitera to napiszesz jeszcze na jakim serwie, jak nikt nie wbije po X minutach to możesz zgłosić jeszcze raz, jeżeli admin wbije możesz przypomnieć mu na u@ o kogo chodziło i nie musisz spamić, bo trzeba dobrze sprawdzić klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

WIDZĘ ŻE JESTEŚ ŚLEPY... PISAŁEM ZE MIAŁEM TELEFON. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIE MOSISZ ZNAĆ.

Serio mistrzu ? musisz przez ó ? Daj swój adres to wyśle Ci słownik ortograficzny.

 

 

Nie jestem tobą i nie siedzę 24/7 przy kompie, bo mi szkoda życia na takich jak ty.

 

 

A co do tego to wiesz.... Niech Ci nie będzie szkoda życia na słownik.

 

 

Saqem kilka spraw do Ciebie. Po pierwsze jak jest cziter to trzeba sprawdzić, a nie dawać bana bo ktoś powiedział że gość ma czity. Sprawdzanie czasami trwa minutę, a czasami trzeba nawet 5 minut na to poświęcić by mieć pewność.   Po drugie jak piszesz ze swojego GG, a nie poprzez komendę /zglos to wtedy nie pisze na jakim serwerze się zgłasza czitera, więc Blackhill ma rację i powinieneś napisać serwer, bo trzeba wtedy na każdy wejść.   Po trzecie nie spinaj tyle o głupiego kicka, bo był słuszny. Cross też ma rację, że ten spam może wystraszyć czitera i ucieknie, bo sam miałem kilka takich sytuacji.   Jak dla mnie to sprawa jest wyjaśniona. Saqem wystarczy, że jak zgłaszasz czitera to napiszesz jeszcze na jakim serwie, jak nikt nie wbije po X minutach to możesz zgłosić jeszcze raz, jeżeli admin wbije możesz przypomnieć mu na u@ o kogo chodziło i nie musisz spamić, bo trzeba dobrze sprawdzić klienta. Lubię to

 

 

Cycu, jakoś nikt inny nie ma problemu z szybkim sprawdzaniem graczy. Tylko on. Także jest o co się spinać. Bo zanim on sprawdzi kogoś to zdąży wyjść z serwa wielu niezadowolonych graczy. Poza tym z tego co widzę to Wy go bronicie w tym temacie. A on sam jedyne co wniósł do tematu to:

 

 

Skoro jesteś taki fajny to złóż podanie o admina to zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

 

Skąd wiesz może miałem telefon. A ty już parze robisz płacz na forum.

Podobnie jest z GG. Widzę wiadomość że jest cziter nie napiszesz jaki serwer. A ty bądź głupi i lataj po wszystkich.

 

 

Widzę, że mamy mistrza ortografii. Nie jestem tobą i nie siedzę 24/7 przy kompie, bo mi szkoda życia na takich jak ty. Tak to jest jak się pisze z telefonu, jak wiesz co to jest. Kick minął więc nie co tematu drążyć. Bo widzę że skargi były podobne do jednego pana. WIDZĘ ŻE JESTEŚ ŚLEPY... PISAŁEM ZE MIAŁEM TELEFON. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIE MOSISZ ZNAĆ.

 

 

ZERO ortografii

ZERO składni zdania 

ZERO interpunkcji

 

Jeśli jakiś gracz zobaczy w tym poście to co tu ,,wypocił" to myślę, że powie sobie ,,you made my day Blackhill" .

Nie wiem sam czy chcę poznać wiek tego ,,ADMINA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Saqem,Widzę, że jesteś dzieckiem i kur** nie widziałeś, że pisałem z telefonu( jak byś posiadał). Z tego co widzę to raczej jesteś gimbą która szuka sensacji. 

 

Co do słownika to tobie raczej podpowiada wujek google.  

Z ****** nie mam zamiaru dyskutować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saqem nie zawsze szybko się da, uwierz mi :) Przestań nakręcać sytuację i głupimi tekstami denerwować innych, już po wszystkim. Kick minął, cziter zbanowany, nie ma co rozpamiętywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Saqem,Widzę, że jesteś dzieckiem i kur** nie widziałeś, że pisałem z telefonu( jak byś posiadał). Z tego co widzę to raczej jesteś gimbą która szuka sensacji.    Co do słownika to tobie raczej podpowiada wujek google.   Z ****** nie mam zamiaru dyskutować. 

 

 

Takiej odpowiedzi się spodziewałem :) . Adekwatnej do pełnionego stanowiska na serwerze :) i poziomie jednokomórkowca :)

 

 

Saqem nie zawsze szybko się da, uwierz mi Przestań nakręcać sytuację i głupimi tekstami denerwować innych, już po wszystkim. Kick minął, cziter zbanowany, nie ma co rozpamiętywać.

 

Kick minął. Ale tego kicka tylko ja dostałem spośród kilku udzielających się graczy :) I nie wiem dlaczego.. Bo admin dobrze grał a padał tylko gdy mnie spotkał? Nadużył swoich przywilejów? 



 

Twoje ss-y dały wiele do życzenia. Zgłasza nawet nie napisze na jaki serwer.  Pozdro

 

 

To już było wyjaśnione kilka godzin temu. Brawo ja spostrzegawczość i szybkość działania. Prawie tak błyskawicznie to zrobiłeś jak banujesz cziterów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kick minął. Ale tego kicka tylko ja dostałem spośród kilku udzielających się graczy I nie wiem dlaczego

 Bo jak zwykle najwięcej spamujesz na say

 

To już było wyjaśnione kilka godzin temu. Brawo ja spostrzegawczość i szybkość działania. Prawie tak błyskawicznie to zrobiłeś jak banujesz cziterów

A sam widzę że dziecko nie zna Polskiego słownictwa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saqem no trudno padło na Ciebie, a może spamiłeś najwięcej? Było, minęło...

 

Czas zakończyć tą dyskusję, bo za duża spina się robi.

 

Po pierwsze @Saqem wszystko już wyjaśniłem Ci wcześniej to nie będę pisał tego po raz kolejny, a @Blackhill dał Ci słusznego bana za spam na czacie. Skargę uważam za wyjaśnioną, a jeśli macie sobie coś do wyjaśnienia to zapraszam was na steam lub priv.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×