Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lucker

RANGA ODEBRANA Luck'er

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Luck'er
2. Steam ID: STEAM_0:0:25063174
3. Wiek: 19
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/Luck%27er/193.33.177.21:27091/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Kiedyś miałem swoją serwerownie, więc dużo robiłem i w głowie zostało wiele cennego doświadczenia 
6. Znajomość obsługi admina (x/10): 7/10 - trochę z głowy wypadło, lecz dużo zostało- do nadrobienia!
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Generalnie jestem osobą, która lubi porządek, kulturę, Wymagam tego od siebie, więc zarazem chciałbym aby ktoś inny dawał to mnie i innym graczom
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/Punkty: Punkty: Luck'er (ID: 674)
11. Linki do poprzednich podań: BRAK

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt z portfela pobrane

Poza tym, że nabiłeś teraz 20 postów z prędkością @Darek'a banującego odpałów na serwerach, to w sumie nie widzę przeciwwskazań by nie dać Ci szansy. Jak by nie patrząc, wymagania spełniasz. Na podstawie GT, w minionym tygodniu Twoja aktywność była dosyć słaba na serwerze. Średnio z przegranych 5 dni wychodzi w zaokrągleniu jakieś 45 minut dziennie. Będąc adminem, przydałoby się te ok. 3x więcej czasu spędzać na serwerze, więc na to liczę, że poprawa będzie.

Wiek odpowiedni, STEAM aktywny, punkt nr. 5 mnie nie przekonuje, ale ok. - zaufam. Znajomość AMXX wysoka, argumentacja niech będzie.

Podsumowując, z 20 uzbieranych postów nie wiele wynika, ale przynajmniej w podaniu zachowałeś ład i porządek, a tym samym sprawiasz wrażenie ogarniętego. Jestem na TAK, choć proponowałbym, abyś najpierw się wykazał jako admin testowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Słabo u mnie z grywalnością ostatnio, więc nie mam co do Ciebie zdania. 

Może faktycznie lepiej, żebyś najpierw dostał admina testowego. Pokażesz na co Cię stać i udowodnisz, że nie jesteś wiosennym wiatrem, który zaraz zniknie. 

Reasumując. Z mojej strony NEUTRAL

p/s - pięknie zaspamiłeś forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ten spam na forum raczej Ci nie pomógł, a wręcz przeciwnie zaszkodził.

Co do GT szału nie ma ale tragedii też nie ma (myślę, że szybko nadrobisz)

Do reszty pkt podania zastrzeżeń nie mam, ale w sumie mało z Tobą grałem więc mało o Tobie wiem. Myślę, że co do tego podania to neutral, ale jestem za tym abyś został adminem testowym i tam się wykazał i dał się bardziej poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Również neutral (czyt. Ktoś z wyższej rangi zdecyduje o twoim podaniu)

 

-spam

+wiek

+punkt 7.

+/- GT

+"przeczytał" regulamin admina (odwiedził temat z regulaminem, ale nikt nie wie cxy przeczytał, ale był to uznam ze sie zapoznał)

 

NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej, wymagania masz spełnione ale ten spam;c także masz moje małe tak. Ale jestem za adminem testowym dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ostatnio nie gram w ogóle, ale patrząc na GT i patrząc jak nabiłeś posty oraz napisałeś podanie, to jestem na NEUTRAL. Również proponuję Ci najpierw admina testowego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse dostaniesz, ale popracuj nad czasem gry bo nie najlepiej sie prezentuje. 

 

Przyjęty.


@edit 3 kwi 2017

Zmiana nicku admina z przyczyn technicznych na "Lucker"

 

@edit 24 wrz 2017

 

Admin zdegradowany - ponad dwumiesięczna, nie zgłoszona nieobecność na forum i serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×