Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Live czituje.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parco

Parco
  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 11:33

Twój nick z gry: Parco

Nick cheatera: Live
Serwer: DM + BF2
Data + dokładna godzina: 19.03.2017 GODZINA 11:26
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):

Mając 160HP i 250AP za każdym razem zostałem zabijany bez względu na to czy normalnie atakowałem czy czekałem w ukryciu na atak na 100% używa wspomagaczy co jest zabronione i będę to zgłaszał na każdego z każdym atakiem oczywiście uderzał w głowę i w sekundę zostałem zabijany

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 rai^

rai^

KAT

• Donator
  • Active User
  • Reputacja: 188
  • 443 postów
  • Nick w grze:rai.
  • Imię:Sebastiano

Napisano 19 marzec 2017 - 12:20

Jakiś dowód? 

#3 Cross

Cross
  • Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 609
  • 680 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:24

Wszystko ładnie pięknie ale bez dowodów nic nie można zrobić. Masz napisane, że potrzebne IP, Steam ID + DOWODY. Jak będziesz miał wszystko co potrzebne wtedy można ocenić gracza. Jak nie nagrałeś demka to możesz rozpisac demo z HLTV

#4 Xzentley

Xzentley
  • UB Support
  • Donator, VIP
  • Reputacja: 407
  • 646 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 13:23

Steam ID: STEAM_0:1:37344412

IP Cheatera: 94.240.26.169

Demo: http://173653.hltv2....-1489919580.zip

Na podstawie dema stwierdzam, iż gracz nie używał wspomagaczy na serwerze DM+BF2. Zgłoszenie bezpodstawne i niekompletne. W razie dalszych wątpliwości, proszę rozpisać demo w nowym zgłoszeniu oraz zastosować się odpowiednio do wzoru. Obecne zgłoszenie zamykam, a bana oskarżonej osobie nie nakładam, gdyż nie ma podstaw do takiego czynu. Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie się tematem.

Pozdrawiam,

Xzentley

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: