Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Live czituje.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parco

Parco
  • Użytkownik
  • Reputacja: 2
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 11:33

Twój nick z gry: Parco

Nick cheatera: Live
Serwer: DM + BF2
Data + dokładna godzina: 19.03.2017 GODZINA 11:26
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):

Mając 160HP i 250AP za każdym razem zostałem zabijany bez względu na to czy normalnie atakowałem czy czekałem w ukryciu na atak na 100% używa wspomagaczy co jest zabronione i będę to zgłaszał na każdego z każdym atakiem oczywiście uderzał w głowę i w sekundę zostałem zabijany

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 leo.

leo.

Strażak

• Donator
  • Active User, Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 147
  • 367 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:20

Jakiś dowód? 

Dołączona grafika

#3 Cross

Cross
  • Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 302
  • 221 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:24

Wszystko ładnie pięknie ale bez dowodów nic nie można zrobić. Masz napisane, że potrzebne IP, Steam ID + DOWODY. Jak będziesz miał wszystko co potrzebne wtedy można ocenić gracza. Jak nie nagrałeś demka to możesz rozpisac demo z HLTV

#4 Xzentley

Xzentley

Soldier

• UB Support
  • Donator, VIP
  • Reputacja: 289
  • 467 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 13:23

Steam ID: STEAM_0:1:37344412

IP Cheatera: 94.240.26.169

Demo: http://173653.hltv2....-1489919580.zip

Na podstawie dema stwierdzam, iż gracz nie używał wspomagaczy na serwerze DM+BF2. Zgłoszenie bezpodstawne i niekompletne. W razie dalszych wątpliwości, proszę rozpisać demo w nowym zgłoszeniu oraz zastosować się odpowiednio do wzoru. Obecne zgłoszenie zamykam, a bana oskarżonej osobie nie nakładam, gdyż nie ma podstaw do takiego czynu. Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie się tematem.

Pozdrawiam,

Xzentley

fc692036e15f5.png

"Do it for the people who want to see you fail"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: