Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Boty & famas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Galominek

Galominek

Fanatyk

• Donator
  • VIP, Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 148
  • 213 postów
  • 0:0:60611554
  • Nick w grze:Galominek :O
  • Imię:Konrad

Napisano 03 sierpień 2017 - 23:55

Bota jest łatwo zabic i łatwo sie na nich odznaki wbija, tylko jedynym problemem jest to że widzą nie widzialnych - mozna im to ograniczyć. Aby famas zabierał duzo hp na poczatku trzeba się nameczyc wiec famasa byl zostawił w spokoju według mnie ;)

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#42 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Autor tematu
  • Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 546
  • 4434 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 14:54

Dokładnie nikt nie kupi vipa gdy będzie mało atrakcyjny.

To jest własnie podobnie na dd2. Jak pomyślę nad zmianą VIP-a to nie przejdzie, jestem tylko pełen podziwu czemu...

5029915602.png

#43 Drew Stratford

Drew Stratford

Ex

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 355
  • 3992 postów
  • Nick w grze:Drew Stratford.

Napisano 05 sierpień 2017 - 18:58

Widzę, że temat leży pół roku i nikt z tym nic nie robi.

Zróbcie coś z tymi botami, bo na małych mapach wystarczy ze jest jeden, lub dwa i już gra na kosie staje się bardzo utrudniona - a jest to filar gry na tym serwerze.

Poza tym uważam, że jest ich dużo za dużo. W sytuacji w której jest +5 graczy na serwie, botów już powinno nie być, a tymczasem drugie tyle botow, jak nie wiecej, lazi gdzies po mapie blokuje i robi sztuczny tlok, co wprawdzie rozsądnie użyte, moze być korzystne dla serwera, ale w pewnym momencie robi się po prostu karykaturalne i przynosi odwrotny skutek do zamierzonego.

6.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#44 Vac is Cuming!?

Vac is Cuming!?
  • Donator
  • Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 92
  • 95 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:57

Logicznie rzecz biorąc gracze wybierają z reguły najmocniejszą broń. Jeżeli Famas zostanie usunięty to gracze wybiorą inną najmocniejszą broń i znowu znajdzie się ktoś, komu to nie będzie pasować. Tak więc wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie zmniejszenie dmg na tyle aby Famas miał konkurencje w postaci innej broni, może to urozmaici troszkę wybory graczy co do uzbrojenia.  

Taa, jeśli idzie zmniejszyć obrażenia z famasa to jestem za bo nawet najmocniejsze bronie mają problem z ubiciem kogoś kto lata z famasem... Co do botów to na próbę można by było włączyć im tryb nocny że np. w godzinach 22:00-6:00 rano by dołączały do gry a w dzień nie. Sądzę że to by było dobre rozwiązanie lub ograniczyć widoczność niewidzialnych.

Dołączona grafika

#45 Nevertrust

Nevertrust

kaboom!!

• Admin [DM+BF2]
  • VIP
  • Reputacja: 2102
  • 2978 postów
  • gg: 868321
  • 0:0:7128615
  • Nick w grze:Nevertrust
  • Imię:Pelkus

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:44

w godzinach 22:00-6:00 rano by dołączały do gry a w dzień nie

Mam mieszane uczucia  co do tego.

Pamiętam jak za czasów gdy w regulaminie admina było, że admin ma grać 2h dziennie lub 12h tygodniowo (czy jakoś tak :)) i nie było jak tego ugrać. 2-3 graczy i szukaj wiatru w polu.

Ludziska szukający serwerów patrzą po ilości graczy. Jak taki zobaczy 3 graczy, to nawet na chwilę nie wejdzie. 

Reasumując: boty tak przez wszystkich "kochane" robią jednak sztuczny tłum i wydaje mi się, że raczej nie powinno się ich wyłączać. Szczególnie w dobie CS GO, gdzie 1.6 musi jakoś trwać. 

Co do famsa  - jakoś nie zauważyłem, żeby ostatnio był jakoś szczególnie uciążliwy. 

14y23ut.jpg