Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Boty & famas

• Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Galominek

Galominek

Fanatyk

• Donator
  • VIP
  • Reputacja: 183
  • 263 postów
  • 0:0:60611554
  • Nick w grze:Galominek :O
  • Imię:Konrad

Napisano 03 sierpień 2017 - 23:55

Bota jest łatwo zabic i łatwo sie na nich odznaki wbija, tylko jedynym problemem jest to że widzą nie widzialnych - mozna im to ograniczyć. Aby famas zabierał duzo hp na poczatku trzeba się nameczyc wiec famasa byl zostawił w spokoju według mnie ;)

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#42 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Autor tematu
  • Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 614
  • 4544 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 14:54

Dokładnie nikt nie kupi vipa gdy będzie mało atrakcyjny.

To jest własnie podobnie na dd2. Jak pomyślę nad zmianą VIP-a to nie przejdzie, jestem tylko pełen podziwu czemu...

5029915602.png

#43 Drew Stratford

Drew Stratford

Ex

• Zasłużony
  • VIP
  • Reputacja: 368
  • 4005 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 18:58

Widzę, że temat leży pół roku i nikt z tym nic nie robi.

Zróbcie coś z tymi botami, bo na małych mapach wystarczy ze jest jeden, lub dwa i już gra na kosie staje się bardzo utrudniona - a jest to filar gry na tym serwerze.

Poza tym uważam, że jest ich dużo za dużo. W sytuacji w której jest +5 graczy na serwie, botów już powinno nie być, a tymczasem drugie tyle botow, jak nie wiecej, lazi gdzies po mapie blokuje i robi sztuczny tlok, co wprawdzie rozsądnie użyte, moze być korzystne dla serwera, ale w pewnym momencie robi się po prostu karykaturalne i przynosi odwrotny skutek do zamierzonego.

6.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#44 Vac is Cuming!?

Vac is Cuming!?
  • Donator
  • Reputacja: 111
  • 117 postów
  • Nick w grze:Vac Is Cuming !?

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:57

Logicznie rzecz biorąc gracze wybierają z reguły najmocniejszą broń. Jeżeli Famas zostanie usunięty to gracze wybiorą inną najmocniejszą broń i znowu znajdzie się ktoś, komu to nie będzie pasować. Tak więc wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie zmniejszenie dmg na tyle aby Famas miał konkurencje w postaci innej broni, może to urozmaici troszkę wybory graczy co do uzbrojenia.  

Taa, jeśli idzie zmniejszyć obrażenia z famasa to jestem za bo nawet najmocniejsze bronie mają problem z ubiciem kogoś kto lata z famasem... Co do botów to na próbę można by było włączyć im tryb nocny że np. w godzinach 22:00-6:00 rano by dołączały do gry a w dzień nie. Sądzę że to by było dobre rozwiązanie lub ograniczyć widoczność niewidzialnych.

Dołączona grafika

#45 Nevertrust

Nevertrust

kaboom!!

• Admin [DM+BF2]
  • VIP
  • Reputacja: 2282
  • 3049 postów
  • gg: 868321
  • 0:0:7128615
  • Nick w grze:Nevertrust
  • Imię:Pelkus

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:44

w godzinach 22:00-6:00 rano by dołączały do gry a w dzień nie

Mam mieszane uczucia  co do tego.

Pamiętam jak za czasów gdy w regulaminie admina było, że admin ma grać 2h dziennie lub 12h tygodniowo (czy jakoś tak :)) i nie było jak tego ugrać. 2-3 graczy i szukaj wiatru w polu.

Ludziska szukający serwerów patrzą po ilości graczy. Jak taki zobaczy 3 graczy, to nawet na chwilę nie wejdzie. 

Reasumując: boty tak przez wszystkich "kochane" robią jednak sztuczny tłum i wydaje mi się, że raczej nie powinno się ich wyłączać. Szczególnie w dobie CS GO, gdzie 1.6 musi jakoś trwać. 

Co do famsa  - jakoś nie zauważyłem, żeby ostatnio był jakoś szczególnie uciążliwy. 

kopytko1.gif

#46 chati91

chati91
  • Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 133
  • 80 postów
  • 0:0:167940647
  • Nick w grze:chati91
  • Imię:Damian

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:19

Skoro temat jest nadal otwarty, dorzucę swoje trzy grosze.

Ostatnio wchodząc do gry bardzo rzadko widzę sytuację, w której gracz ciśnie jedynie na famasie. Nie widzę sensu, aby zmieniać mu procent obrażeń, czy całkowicie usuwać tego typu odznakę. Jakby nie patrzeć, ktoś musi trochę popracować nad wbijaniem tychże odznak by korzystać z przywileju - co za tym idzie, poświęca ten czas na ich wbijanie będąc aktywnym InGame. Jest to też w sumie jedno z najlepszych udogodnień, pozwalających na toczenie bojów z botami, których jak wiemy wiemy zarówno niewidzialność, prędkość czy pierdyliard podskoków nie rusza. Osoba mająca swój staż na tym serwerze, odblokowaną większość osiągnięć i nabite X zabić, po prostu przejdzie na inną broń, gdyż ciągłe wygrywanie famasem się mu po prostu znudzi.

Pozostaje jednak fakt samych podludzi z single player, którzy jak wyżej wspomniałem mają swoje specyficzne reakcje. Z jednej strony kampią za skrzynią i siedzą tam niczym dżdżownica w ziemii, z drugiej zaś gdy tylko cię zauważą od razu cisną pociskami - i wtedy właśnie najgorzej, gdy trafi się im famas. Zdaję sobie sprawę z tego, że mają one za zadanie być sztucznym tłumem z powodu małej ilości graczy. Przy tym wszystkim jednak, mając już kilku przeciwników pochodzenia ludzkiego, chciałoby się z nimi grać. Wówczas rzecz jasna, sytuacją podstawową jest kiedy walcząc na noże bocik decyduje kto te kuchenne rewolucje wygra. Osobiście w wielu przypadkach tracę wtedy przyjemność z ciupania, bo jakby nie patrzeć siedzę tutaj pewien odcinek czasu i wchodzę do gry żeby się "pobawić", a nie latać z najlepszą bronią tylko po to żeby w razie spotkania bota móc go zabić. Podobnie kiedy ich gromada, na mapie typu Westwood Big na chama kampi pod ziemią i czeka aż ktoś łaskawie ich tam odwiedzi. Także, podsumowując - są słabe i głupie, a zarazem mają w sobie niejednokrotnie WH i AIMa. Uważam więc, że w sytuacji gdy jest po czterech graczy na jedną drużynę, boty powinny znikać. Jest wiele małych map, a nawet jeśli trafi się większa - wolę trochę poszukać gracza, ewentualnie ustalić z nim pole do wspólnej sieczki, niżeli napotykać co chwila bota, którego równie dobrze mogę włączyć sobie samemu, bez dostępu do internetu.

Użytkownik chati91 edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 09:23

#47 Krecha.

Krecha.
  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • 2 postów
  • Nick w grze:Krecha Crime Story. :)

Napisano 08 październik 2017 - 09:00

Według mnie wszystko jest dobrze ;) Dzięki botom masz co zabijać :P Z tym famasem to nic złego :/ Co z tego że mają dużo tych % jak wystarczy tylko dobry gracz a już leży gościu z famasem xd :P

66350450654074462632.gif

18996598462607861838.gif

#48 Petrus

Petrus

Administrator

• Administrator
  • UB Support
  • Reputacja: 1879
  • 12090 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 17:55

Temat był otwarty bardzo długo, za co przepraszam. Niemniej jednak temat jest ciężki i wraca jak bumerang. Nie chciałem go zamykać bez weryfikacji przez dłuższy czas.

Boty oczywiście zostają. Są różne opinie w tej materii, jednak sytuacja na serwerze jest taka, a nie inna. Gracze z dłuższym  stażem  pamiętają, jak serwer był pełny przez większą część dnia i boty nie były potrzebne. Niestety jednak musimy się dostosować do obecnej sytuacji.

Jeśli chodzi o famas'a to nie obserwuję zbyt dużej dominacji tej broni nad innymi. Nie ma tutaj złotego środka. Została ta broń wybrana w zamian za znienawidzoną 'krowę' jako mniejsze zło. 

Reasumując pozostaje bez zmian.

user_bar.png

podpis_petrus.gif