Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Złe ustawienia?

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio zauważyłem, że gdy celujemy w głowę to ciężko ją trafić, a najwięcej trafień jest w lewę ramię.

Popytałem kilka osób na serwerze i faktycznie dużo osób ma najwięcej w lewę ramię i sądzę, że to złe ustawienia lub jakieś błędy.

Chciałbym, aby wszystkie osoby czytające ten post podczas gry na serwerze wpisały /rankstats i zrobiły screena, którego potem mogły by tutaj wrzucić w celu potwierdzenia mojej wypowiedzi. Niżej podam jak to wygląda u mnie.

Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale przydało by się to jakoś naprawić.

 

 

303i71x.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio zauważyłem, że gdy celujemy w głowę to ciężko ją trafić, a najwięcej trafień jest w lewę ramię.

Popytałem kilka osób na serwerze i faktycznie dużo osób ma najwięcej w lewę ramię i sądzę, że to złe ustawienia lub jakieś błędy.

Chciałbym, aby wszystkie osoby czytające ten post podczas gry na serwerze wpisały /rankstats i zrobiły screena, którego potem mogły by tutaj wrzucić w celu potwierdzenia mojej wypowiedzi. Niżej podam jak to wygląda u mnie.

Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale przydało by się to jakoś naprawić.

 

 

303i71x.jpg

 

Z tego co mi się kojarzy to counter strike tak ma. :D

 

Od zawsze tak bylo ze lewe ramie dominowalo jeśli chodzi o trafiania cześć ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Choćby nawet... Ale głowę też czasami trudno strzelić, ostatnio stoję za gościem celownik prosto na głowie, strzelam i... Nic. Dopiero za 3 strzałem i tak często się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się kojarzy to counter strike tak ma. :D

 

Od zawsze tak bylo ze lewe ramie dominowalo jeśli chodzi o trafiania cześć ciała.

Dokładnie. Szukanie dziury w całym. Zawsze lewe ramię dominowało. Wystarczy że chwilę przerwie od csa i już nie mogę bańki strzelać z mniejszą trudnością. Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. A i niektórzy na CS:GO więcej czasu spędzają i jak wrócą na chwilę do 1.6 to przeżywają szok i nie dowierzanie.. same bezgłowia latają :)

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie no może być tak jak mówicie... Ale jednak czasami celujesz prosto w głowo i nic, dopiero za 2 albo 3 strzałem trafiacie, to sami przyznacie.

O tym lewym ramieniu to nie wiedziałem, więc raczej wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie odczucie co do tego. Wcześniej jakoś normalnie wszystko śmigało jak trzeba, tylko po pewnym czasie coś się ....... Tylko jaki to może być powód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×