Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Złe ustawienia?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cycu :)

Cycu :)

• Opiekun [DD2]
  • VIP
  • Reputacja: 424
  • 656 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 15:18

Witam.

Ostatnio zauważyłem, że gdy celujemy w głowę to ciężko ją trafić, a najwięcej trafień jest w lewę ramię.

Popytałem kilka osób na serwerze i faktycznie dużo osób ma najwięcej w lewę ramię i sądzę, że to złe ustawienia lub jakieś błędy.

Chciałbym, aby wszystkie osoby czytające ten post podczas gry na serwerze wpisały /rankstats i zrobiły screena, którego potem mogły by tutaj wrzucić w celu potwierdzenia mojej wypowiedzi. Niżej podam jak to wygląda u mnie.

Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale przydało by się to jakoś naprawić.

Spoiler

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Jeleń

Jeleń
  • Grafik
  • VIP
  • Reputacja: 339
  • 826 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 18:59

Witam.

Ostatnio zauważyłem, że gdy celujemy w głowę to ciężko ją trafić, a najwięcej trafień jest w lewę ramię.
Popytałem kilka osób na serwerze i faktycznie dużo osób ma najwięcej w lewę ramię i sądzę, że to złe ustawienia lub jakieś błędy.
Chciałbym, aby wszystkie osoby czytające ten post podczas gry na serwerze wpisały /rankstats i zrobiły screena, którego potem mogły by tutaj wrzucić w celu potwierdzenia mojej wypowiedzi. Niżej podam jak to wygląda u mnie.
Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale przydało by się to jakoś naprawić.

Spoiler

Z tego co mi się kojarzy to counter strike tak ma. :D

Od zawsze tak bylo ze lewe ramie dominowalo jeśli chodzi o trafiania cześć ciała.
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3 Cycu :)

• Autor tematu
  • Opiekun [DD2]
  • VIP
  • 656 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 20:04

Choćby nawet... Ale głowę też czasami trudno strzelić, ostatnio stoję za gościem celownik prosto na głowie, strzelam i... Nic. Dopiero za 3 strzałem i tak często się dzieje.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 Sylwia.

Sylwia.
  • Admin [DD2]
  • Lejdis
  • Reputacja: 207
  • 762 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 20:25

Kurcze a myślałam że tylko ja tak mam z lewym ramieniem

#5 Klatkujący Sebek

Klatkujący Sebek
  • Użytkownik
  • Reputacja: 144
  • 241 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 20:31

Z tego co mi się kojarzy to counter strike tak ma. :D

Od zawsze tak bylo ze lewe ramie dominowalo jeśli chodzi o trafiania cześć ciała.

Dokładnie. Szukanie dziury w całym. Zawsze lewe ramię dominowało. Wystarczy że chwilę przerwie od csa i już nie mogę bańki strzelać z mniejszą trudnością. Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. A i niektórzy na CS:GO więcej czasu spędzają i jak wrócą na chwilę do 1.6 to przeżywają szok i nie dowierzanie.. same bezgłowia latają :)

Użytkownik Klatkujący Sebek edytował ten post 12 marzec 2017 - 20:34

#6 Cycu :)

• Autor tematu
  • Opiekun [DD2]
  • VIP
  • 656 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 21:06

Nie no może być tak jak mówicie... Ale jednak czasami celujesz prosto w głowo i nic, dopiero za 2 albo 3 strzałem trafiacie, to sami przyznacie.

O tym lewym ramieniu to nie wiedziałem, więc raczej wszystko w porządku.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Blackhill

Blackhill

Black ten zły

• Moderator
  • UB Support, VIP
  • Reputacja: 487
  • 4279 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 22:17

Mam takie odczucie co do tego. Wcześniej jakoś normalnie wszystko śmigało jak trzeba, tylko po pewnym czasie coś się ....... Tylko jaki to może być powód. 

backhill_nowa_sygna2.png?lgfp=3000

5029915602.png

#8 BraUn

BraUn
  • Użytkownik
  • Reputacja: 6
  • 9 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 17:39

Za drugim, trzecim strzałem ale z karabinu przy jakiś seriach?
Sprawdź pistoletem, u mnie jest ok.