Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

2. Wiek: 16 (prawie 17)

3. Czas spędzony na Serwerze1: KLIK

4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Dlaczego ja? hmm... Dużo czasu spędzam na serwerze, uważam że przyda się pomoc w ogarnięciu kilku spraw. Mam w planach poszukać kilka pluginów, które poprawią grę na serwerze, ale nie zepsują jego klasycznego stylu. Również w przyszłości warto przygotować jakiś konkurs z fajnymi nagrodami oraz kilka fajnych inicjatyw oprócz fotek społecznościowych.

5. Akceptacja Regulaminu2: TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

W końcu doczekałem się Twojego podania. Gadaliśmy nie raz o tym, [member=Cycu :)], i wiesz, że masz moje poparcie. 

Cyca nikomu nie trzeba przedstawiać. Przede wszystkim zaufany gracz, któremu nie przyjdzie do głowy jakaś głupota od nadmiaru władzy.

Wiesz na co się decydujesz, to odpowiedzialna funkcja, i jeżeli chcesz, to powinieneś sobie poradzić na tym stanowisku. Masz potencjał, wykorzystaj go.

 

Na TAK.

 

Nie zawiedź Nas, Naczelniku! salut-usa_imagesia-com_t7q0_large.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie ma co się zastanawiać.. nikt lepiej nie pasuje do tej roli jak nasz Cycuś :) . Oczywiście ,ze tak Generale .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na TAK.

-admin

-cycu (kto cyckow nie lubi :D)

-ogarnięty

-aktywność

 

Gwizd... Gwizd...

Chyba wiesz o co chodzi [member=Cycu :)]

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może i kiedyś miałam jakies zastrzeżenia ale teraz zmieniam zdanie hahaha :D

Nie ma co się rozpisywać , każdy zna i szanuje tego gościa ,  jak na swój wiek to bardzo ogarnięty chłop, oby wiecej takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Toż pojechał po bandzie. Ja mam mieszane uczucia, to dosyć odpowiedzialna ranga, więc nie wpadam w zachwyt. Z całym szacunkiem dla cyca, ale nie wyobrażam go jako opiekuna serwera. Zauważyłem że grasz w CS:GO często, to twoja sprawa, ale już jako opiekun serwera nie przepatrzyłbym tego i dla mnie jeden kij jaką odmianę CSa grasz, ale to obca sieć. Jednak lepszego kandydata nie ma na to stanowisko i że gracz jest bezkonfliktowy to jestem na NEUTRAL, bo wymaga ta ranga więcej niż zwykłe adminowanie

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Sebek szanse można dać każdemu. To, ze gra dużo w CS;GO nie przekreśla go z takowej rangi. Gdyby ta szanse dostał napewno więcej czasu poświęciłby na 1.6 :) Jestem na TAK chociaz mój głos jest mało ważny :) Powodzenia.

Edytowane przez MastereK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie gram na DD2, ale opiekun serwera to nie tylko gra, ale i forum, dlatego pozwolę sobie na wypowiedź. 

Najpierw dlaczego nie jestem pewny co do słuszności nadania Ci tej rangi:

- złożyłeś podanie na Redaktora 18.09.2016, zrezygnowałeś 08.01.2017 - czy teraz aby nie będzie tak samo ?

- wiek - 16/17 lat, nie gniewaj się ale trochę mało.

A teraz dlaczego jestem skłonny poprzeć Twoją kandydaturę. 

- wiek - może jesteś jednak  mega ogar i się spiszesz. Trzeba stawiać na młodych :)

- na forum jesteś stałym bywalcem

- GT ok

- przyda się pomoc naszemu Adminowi i Junior Adminowi. 

- no i fajną skargę wyłapałeś: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48587-jeba%C4%87-cyca-i-reszte-niedojebanych-dzieci-kt%C3%B3rym-dajecie-admina/

 

Reasumując te moje wywody: masz moje poparcie - spisz się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na TAK
-aktywny
-Wiek
-GT ok
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moje poparcie bocie, przyda się pomoc, może trochu za młody na te range ale może wiekszość będzie zszokowana twoją pracą. Powodzenia silverku  <sex>

Edytowane przez WerLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dostaniesz szansę na czas próbny. Liczę na owocne pomysły w reklamie oraz rozwijaniu serwera. Skontaktuj się z Darkiem przekaże Ci co i jak dalej.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4
Petrus,

Opiekun zrezygnował:
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/50485-rezygnacja/


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×