Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Adrian Ch

Ktos bylby za?

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . Nie wiem czy to tu pisac czy nie .. ale pytanie do wlasciciela h@ i reszty adminow oraz graczy .. dodalibyscie kilka mapek? Awp_india cos z nozem (zapomnialem jak sie nazywaja) cos z pistoletem jakas fajna .. tylko zeby na nich nie bylo odrodzenia byle gdzie tylko na 2 respach jak na zwyklych servach xD nie wiem jak wy ale ja bym chcial na takich zagrac mapkach :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Moim skromnym zdaniem to trochę głupi pomysł , nie ma co psuć tradycyjnego bf2+dm , po co dodawać mapki na noże np 32_hp skoro wybierasz broń na początku rundy? Albo tak samo z mapą na pistolety...Trochę to bez sensu, Ale to tylko moje zdanie . :) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiem ze sa ale da sie ustawic tak zeby nie bylo wyboru broni przez to o tym pisze i pytam na innych forach byl dm byly awp ale wyboru na kilku mapkach nie bylo tak samo jak na takich mapkach widzialem strefe rashu gdzie mozna bylo przejsc przez nia po 90sek lub gdy bylo 1vs1 lub 2vs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sa ale da sie ustawic tak zeby nie bylo wyboru broni przez to o tym pisze i pytam na innych forach byl dm byly awp ale wyboru na kilku mapkach nie bylo tak samo jak na takich mapkach widzialem strefe rashu gdzie mozna bylo przejsc przez nia po 90sek lub gdy bylo 1vs1 lub 2vs1

To po co robić z tego serwera takie badziewie ?  Lepiej zrobić nowy serwer , bo to bez sens ... Niech się w sumie inni też wypowiedzą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nowy serwer to nie takie hop siup. Kupno serwera na dobrym hostingu, koszt reklamy. Do puki nowi gracze by wszedli minęło by trochę czasu i pieniędzy.

Co do propozycji niech wypowie się opiekun serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o mnie, to o ile wgranie kilku nowych map na serwer nie stanowiłoby problemu to jestem za. Zawsze przyda się odrobina świeżości a jeśli się nie przyjmą to zawsze można je usunąć. Co do awp_india to nie wiem czy się przyjmie. Na dust long już co niektórzy narzekają na graczy z AWP (co jest dla mnie nie zrozumiałe bo idealna mapa na AWP) co do rundy na kosy to nie mam zdania, ale polatać z Deaglem to bym polatał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest przesadza walisz tymi postami na siłę. Według mnie to jest zbędne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map, na których mielibyśmy ograniczać rozgrywke tylko do jednej broni na pewno nie wgramy na ten serwer to już mówie z góry. Temat jednak zostawie na razie otwarty bo autor zapowiada wstawienie konkretów. Przypominam, że mapy nie mogą być zbyt egzotyczne (mało znane) i muszą sie nadawać na DM.

 

Proponujcie zatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie mapek z ogranicznikiem do konkretnej broni nie jest dobrym rozwiązaniem dla Death Match'u. Jeśli chodzi o jakieś inne, to nie widzę przeszkód. Czasem też oko boli, gdy np. z de_rats przechodzi się na de_rats_1337, podobnie w przypadku assault. Co prawda wybór należy do głosujących online, ale jak wiemy każdy chce taką, którą lubi (bądź wciśnie nie zważając na nic klawisz 1). Obawiam się jednak, że społeczność nie będzie za wprowadzeniem zupełnie nowych, mało znanych dotąd map. Wyjątkiem może być dołożenie kolejnych wersji, dotychczas granych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było żeby zrobili inny serwer

Jak kupisz serwer i będziesz go utrzymywał to na TAK ;)

 

Jestem za dodaniem mapki de_westtime

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/641/

Edytowane przez leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gdyby admin kosztował te symboliczne 3-5 zł to myślę że spokojnie za te pieniądze utrzymali by serwer :D 

A adminów gdyby to był serwer naprawdę dobry to by nie brakowało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacenie za admina? To tak jakby budowlaniec płacił dla szefa za pracę na budowie. Moim zdaniem odpada.

Co do Propozycji leO. mapa fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_militia

- uwielbiam tą mapę. Była, ale ją wycofano.

Jestem za przywróceniem tej mapy. 

Tęsknię też za de_cbble. - pieszczotliwie cable

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/234/

 Wiem, że mapa nie przejdzie. Zaraz będzie płacz graczy (nie wszystkich oczywiście), że za duża itp brednie. 

Mam wrażenie, że niektórzy by chcieli tylko wiochę i to najlepiej w wersji mini - taka mała dygresja, wybaczcie starcowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Płacenie za admina? To tak jakby budowlaniec płacił dla szefa za pracę na budowie. Moim zdaniem odpada.

Co do Propozycji leO. mapa fajna.

 

Nie koniecznie , w sumie to nie wiem to jest tylko moje zdanie , alee symboliczna złotówka od admina to już by było nawet coś (od tej złotówki się nie zbiednieje,ew . wypali się mniej fajków , czy piwa napije :) , Ty Będziesz zdrowszy czy nawet ktoś inny ) a na serwerownie zawszę się przyda taka złotówka  , na miesiąc , zawsze to można w coś zainwestować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×