Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
rai^

Skarga cycu

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): explosion 
3. Nick oskarżanego (z gry): Cycu :)
4. Dokładna data (dzień+godzina): 17:15
5. Mapa: DD2
6. IP oskarżonego: NWM
7. Steam ID oskarżonego: Na pewno macie 
8. Dowód przewinieniahttps://zapodaj.net/56e58d7ea586c.png.html
9. Dodatkowy opis: Może skarga dziwna ale, czuje się obrażony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, że admin i powinien świecić przykładem, no ale kur... bez przesady, żeby o takie pierdoły skarge pisać. Oczywiście admin nie powinien tak pisać, ale to nie jest przedszkole mamy już swoje lata i rozum i możemy czasami odpuścić i poprostu olać pewne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Skarga admina na admina? Tego chyba jeszcze na Kopytku nie było... ;)

, powiem Ci, że zaskoczyłeś mnie tą skargą. 

Pomimo tego, że Cyc nie postawił pytajnika, a trzy kropki na końcu, to mam wrażenie, że to jednak było pytanie, a nie zdanie twierdzące skierowane do Ciebie. Powinniście sobie sami to wytłumaczyć, bo ta sprawa interwencji osób trzecich nie wymaga. 

Ile razy ja byłem obrażany... Gdybym pisał wszystkie skargi, to bym cały internet zlagował nimi  - tyle tego byłoby. ;d Bana na internet bym w końcu wyrwał, a tego nawet Ty byś nie chciał, bo kompana do gry byś nie miał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

O kuźwa  :ph34r: . Haha przepraszam ,że się śmieje ale ta skarga jest no śmieszna , tak dosłownie śmieszna :P . Cycu jak to ująłeś "zarywać w Cs" Swoją drogą chciałbym poznać jakąś Hiszpankę haha :D . Moim zdaniem skarga jest bezpodstawna ,bo Cycu na pewno nie pisał poważnie . Trochę dystansu do siebie i do sytuacji . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie składasz te skargi nie podając id,ip Cyca nieźle.. Zaraz zrobimy ci zadymke fjufju za cycka. Lepiej przeproś Cycka i zapomnijmy o sprawie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zalosne i przesada .. za takie cos na Darka miejscu dalbym nawet warna za bezsensowne skargi .. a jesli cie to az tak urazilo to nie zaczynaj glupiej rozmowy to nie bedzie takich odp . . A ty bys sobie oszczedzil taka dziecinade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dodam tyle od siebie... byłem wyzywany milion razy i w grze, i w życiu prywatnym i jakoś mnie to nie ruszało. Mniejsza o to... Rzuciłem jak dla mnie śmiesznym tekstem i też chciałem Ci żartobliwie odpowiedzieć, bo na zdrowy rozsądek jak można wyrywać kogoś lub zarywać w grze? :D Każdy żartuje, śmieje, czy tam głupie teksty rzuca i nawet jak się komuś powie coś miłego to nie ma znaczenia.

Może miałeś gorszy dzień i Cię wszystko wkurzało, rozumiem też tak mam... Przeprosić Cię nie przeprosze,bo nie mam za co... Z mojej strony to było pytanie, na które nie oczekiwałem odpowiedzi i nie chciałem Cię obrazić, ale jeśli Cię obraziłem to już nie moja wina, bo nic wprost Ci nie powiedziałem. Pojawiło się słowo'głupi' ale nie miało Cię to obrazić tylko żebyś zdał sobie sprawę z tego że to nienormalne z tym wyrywaniem jak napisałeś... Także jeśli ktoś coś ma to proszę napisać, na to że go przezywałem lub kogoś innego to proszę dać dowody.

 

P.S. sorry za błędy ale piszę z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wg. mnie tą skargę można rozbić o kant dupy. Ktoś coś napisał, drugi się obraził. Poszła spina i tyle. Jedyne o co można prosić to zachowanie kultury i odrobinę dystansu. Tyle ode mnie. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Chciało się tobie przez taką bzdurę wychodzić z serwera i pisać skargę?

Pewnie miałeś gorszy dzień. Ja w tym nie widzę nic

obraźliwego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycu, jest spoko koleś i jak kogoś "wyzywa" to formie żartu. Wiem bo sam tak z nim robię :D więc dajcie sobie buzi i wyluzujcie :)

 

P.S na początku jak zobaczyłem ss'a to myślałem ze masz softa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nić szczerze to po chu* pisałem skargę, ale miałem chujow* dzień także Cycu sorki poniosło mnie z tą skargą  :) I wiem że Warnika dostane :D 

Pisze z tell takze sorki za bledy :D i  

Edytowane przez leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×