Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Parco

Kick Parco

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejna osoba nieodpowiedzialna jako moderator dostałem kicka za nic ponownie. ktoś nie potrafi się pogodzić z tym że nie jest pierwszy. ja gdy zaczynałem grać przegrywałem różnicą 20 fragów 70 zabić mnie i nie płakałem. widać że nie którzy żyją tylko tą grą podaje screena że mam 32 bity ale mam kartę zintegrowaną z procesorem intel Core i5 i moze dlatego poprawnie jak wam w kartach za 1000 zł nie wyświetla obraz żeby zrobić ten test. grałem na początku robiłem test. ktoś widzi że wygrywam i mnie wywala to jest dziecinne i męczące już dla mnie zróbcie coś z tym Panowie żeby nieodpowiedzialne osoby nie były moderatorami. Nie Pozdrawiam.

 

podaje screena http://www43.zippyshare.com/v/qcjzHsqz/file.html

 

dziecko które mi dało kicka to Ujeq^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci w ostatnim temacie, że masz złe ustawienia grafiki i ten screen to potwierdza. Zmień "Renderer" na "OpenGL", a potem upewnij sie że wartość "Color quality" wynosi 32bit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Open GL ale jak daje screena to po wklejeniu screena pokazuje mi tylko tło gry i nie widać ramek a screena robie z ramkami. czyli z tymi wartościami 32 bity itp. sterowniki mam najnowsze z Intela z 2015 roku nowszych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci w ostatnim temacie, że masz złe ustawienia grafiki i ten screen to potwierdza. Zmień "Renderer" na "OpenGL", a potem upewnij sie że wartość "Color quality" wynosi 32bit. 

Darek Ci pięknie napisał a tutaj masz dowody :) http://statystyki.cs-kopytko.pl/32bit_test/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić ustawienia grafiki tak jak wyżej Ci opisałem. Po wybraniu ustawień klikasz "Apply", a następnie OK. Gra uruchomi sie ponownie i ustawienia zmienione. Wykonaj te czynności, a potem zobaczymy czy już widzisz te obrazki robiąc Ci test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przez tą wersje assimov tak się dzieje że gra nie działa poprawnie. spróbuje zainstalować czystego CSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Skarga bezpodstawna.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×