Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Maly konkurs - chetni?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrian Ch

Adrian Ch
  • Admin [TEST]
  • Reputacja: 25
  • 34 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 20:06

Witam . Widze ze dawno nie bylo zadnych propozycji a wiec... maly konkurs dm+bf2 5vs5 lub kilku wiecej w zaleznosci od checi innych :3 lub na zwyklym serverze .(wiem ze jestem nowy i troche za szybko takie propozycje pisze ) . Nie raz sie udawało wiec i na pewno na Kopytkowie musi sie udac :D

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#2 Nevertrust

Nevertrust

kaboom!!

• Admin [DM+BF2]
  • VIP
  • Reputacja: 2577
  • 2905 postów
  • gg: 868321
  • 0:0:7128615
  • Nick w grze:Nevertrust
  • Imię:Pelkus

Napisano 01 marzec 2017 - 21:39

Nie wieszamy za propozycje :)  Czasami takie spontaniczne akcje wybuchają z wielką mocą.

W tej konkretnej propozycji, trzeba dobrego organizatora, który wszystko dopnie na ostaniu guzik. Mieliśmy już tutaj paru delikwentów z fajnymi pomysłami, ale słomianym zapałem. 

A odnośnie samego tematu - ja się wypisuję. Nie biorę udziału w takich akcjach, jestem po prostu za cienki.

14y23ut.jpg

#3 Darek

Darek
  • Junior Admin
  • Opiekun [DM+BF2], UB Support, VIP
  • Reputacja: 1326
  • 4374 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 14:17

W zasadzie to samo co tutaj napisałem i wyżej Nevertrust. Wszystko jest kwestią organizacji i chęci społeczności. Musi być osoba chcąca poprowadzić takie coś oraz mająca pomysł na zachęcenie społeczności do wzięcia udziału. Zbliżają sie święta może ktoś chce sie podjąć wyzwania? Zapraszamy na pw.