Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Problem z quadem

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam quada 125cc (chińczyk) w półautomacie 3+1, wszystko działa spoko oprócz wstecznego. Gdy go wrzucam to jest tylko zgrzytanie i mam pytanie czy to może być wina wybieraków czy czegoś innego. Silnika nie rozbierałem, bo nie znam się na tych chińskich konstrukcjach. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę tylko to naprawić, plus drobne kosmetyczne korekty zrobić, umyć i sprzedać w cholerę tą chińszczyznę.

Szczerze to nigdy nie miałem styczności z takim quadem. Jedyne co ci doradze to opisanie problemu na forum gdzie większość ludzi "siedzi w tym" i tobie pomogą. Napraw i sprzedaj :)

Ps Raczej nie jest to wina silnika. Przed przystąpieniem do naprawy oszacuj ile ciebie to wyniesie. Czy się opłaca :)

 

Powodzenia Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Cycu , skrzynia raczej ,wydaje mi się że tryby... Bez rozpołowienia silnika  wydaje mi że się nie obejdzie ...  Wystarczy że brakuje jednej podkładki dystansowej i już nie będzie chodziło tak jak należy... U mnie tak było, tylko że brakowało mi 3 biegu  ... Okazało się właśnie że to koło zębate 3 biegu... Ale jak kupować to całą skrzynię, części są tak śmiesznie tanie że Ja bym robił , a jak ogólnie quad się nie psuje to bym zostawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×