Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak zwykle coś mnie na natchnęło, i zastanawiam się nad wyłączeniem możliwości podglądania graczy z przeciwnej drużyny po śmierci, czyli po zginięciu widzimy tylko swoją drużynę. Myślę, że miałoby to wpływ na ograniczenie podpowiadania wzajemnie na TS/Skype czy innym komunikatorze, gdy dwie osoby grają w przeciwnych drużynach. Tym samym gra byłaby bardziej uczciwa. Jedynie admini mieliby podgląd na wszystkich graczy, by w razie wypadku zweryfikować oszustwo, natomiast normalny gracz, niepełniący żadnej funkcji nie miałby tej możliwości. Nie piszę, aby od razu wprowadzać to na serwer, pragnę jedynie poznać Waszą opinię na ten temat i czy są realne szanse na egzystencję tego pomysłu na serwerze z punktu widzenia normalnego gracza. Jeżeli był taki temat poruszony, to przepraszam, ale na prawdę ostatnimi czasy nie mam głowy do szukania czegokolwiek + czas mnie ogranicza.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat to ja nie jestem ani na Tak ani na Nie . Jestem na Neutral ponieważ jakoś nie wiem czy aż tak duże grono osób "Oszukuje" moze i znajdą się delikwenci ale bez przesady. Jestem bardziej aby pozostało tak jak jest do tej pory . Fajna propozycja i plusik poleciał ale ja jestem aby zostawić ta "Kamerę" w spokoju . ;)

 

 

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ma to swoje plusy ale też minusy, gdyż jeśli będzie sytuacja z graczem, który czituje to nie będzie można go podejrzeć i ewentualnie zgłosić do ukarania gdy admina nie ma na serwerze. Fakt, że będą mogli go zgłosić gracze z teamu, którzy go akurat oglądają, ale jednak gracz z przeciwnej drużyny szybciej jest w stanie wyłapać takiego delikwenta.  Pozostaje teraz tylko wybrać mniejsze zło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

jeśli będzie sytuacja z graczem, który czituje to nie będzie można go podejrzeć i ewentualnie zgłosić do ukarania gdy admina nie ma na serwerze.

 

Tak, racja i tu kolejne światło mi się zapala. Włączyć możliwość oglądania wszystkich będąc na spectate, lecz będąc w grze, opcja będzie wyłączona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak, racja i tu kolejne światło mi się zapala. Włączyć możliwość oglądania wszystkich będąc na spectate, lecz będąc w grze, opcja będzie wyłączona. 

I to już jest moim zdaniem lepsze rozwiązanie.

 

 

ps. Nie wiem czy jest taka opcja, ale może łatwiej byłoby zrobić aby gracze, którzy zginęli nie mogli używać ani mikro ani czatu? 

Edytowane przez Cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem czy jest taka opcja, ale może łatwiej byłoby zrobić aby gracze, którzy zginęli nie mogli używać ani mikro ani czatu? 

 

Myślę, że jest taka opcja, lecz jest to zbędne rozwiązanie, gdyż gracze w grze nie widzą ani nie słyszą tego co pisze lub mówi przez mikrofon zabita osoba. W związku z czym, w niczym to nie przeszkadza, a i pogadać można z kimś podczas śmierci zabijając czas i nie przeszkadzając graczom toczącym bitwę na polu walki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na neutral. Czasami wystarczy wejść na forum i można sprawdzić na publicznych kanałach kto jest i można wywnioskować że dają sobie info, A czasami gracze sami się demaskują że dają na jakimś ts /skype info.

Chociaż bardziej jestem na nie, bo czasami można chociażby pośmiać z głupich akcji graczy z drużyny przeciwnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jestem na neutral. Czasami wystarczy wejść na forum i można sprawdzić na publicznych kanałach kto jest i można wywnioskować że dają sobie info, A czasami gracze sami się demaskują że dają na jakimś ts /skype info.

Chociaż bardziej jestem na nie, bo czasami można chociażby pośmiać z głupich akcji graczy z drużyny przeciwnej.

Dokladnie, poza tym nie wiem komu chcę się specjalnie włazić na specta aby zobaczyć czy typ jest odpalem czy tez nie.

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że jest taka opcja, lecz jest to zbędne rozwiązanie, gdyż gracze w grze nie widzą ani nie słyszą tego co pisze lub mówi przez mikrofon zabita osoba. W związku z czym, w niczym to nie przeszkadza, a i pogadać można z kimś podczas śmierci zabijając czas i nie przeszkadzając graczom toczącym bitwę na polu walki. ;)

 

Aha teraz rozumiem, mowa tylko o zewnętrznych komunikatorach. W takim razie wracam do mojego pierwszego postu, że należy wybrać mniejsze zło :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie i jak będzie to wprowadzane to ja się łańcuchami przykuję do tego serwera, broniąc tradycyjnego podglądu i rozgrywki

Podpisuje się pod tym postem.

W sumie niewiele osób oszukuje w taki sposób. Ja spotkałem się tylko raz z takim czymś. Jak VIP siedział na spec i podpowiadał jednemu na ts. ;)

 

Reasumując raczej na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To może zrobić coś takiego, żeby nie było podejrzeń o oszustwo. Kamerka cały czas przełączona na:

 http://www.lasy.gov.pl/informacje/kampanie_i_akcje/zubryonline

 

Nerwuski wyluzują, pooglądają przyrodę i zrelaksowane wrócą do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Jest to odpowiedni pomysł, ale na serwer TP. Na serwer DD2 jest to zbyt radykalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jak gram czasem na jakimś serwerze, i widzę coś takiego, to mnie szlag trafia. :P Najlepiej jak do tego jeszcze spect jest zablokowany, żeby wgl nie dało się patrzeć. I jak typ Cie zabije, to nie wiesz czy to hax, czy może jednak hajt. Po za tym, teraz dawanie infa na ts'ie jest już przestarzałe, mało kto tak robi, natomiast wh - przeciwnie - jest w modzie bardziej niż kiedykolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Reasumując wszystkie wypowiedzi graczy oraz adminów i biorąc pod uwagę, że jest to serwer only DD2 nic nie będziemy zmieniać z ustawieniami kamery.

Przypadki podpowiadania na ts3/skype są znikome, a jeśli są to można je łatwo ustalić i zgodnie z regulaminem ukarać graczy.

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×