Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

Pcc

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, z wolnych chwil które spędzam w szpitalu złożyłem komputer który chciałbym złożyć jedynie jaką prośbę kieruje do was czy mógłby ktoś zobaczyć czy to wszystko trzyma sie kupy i będzie działało jak trzeba.Dodaj jedną rzecz,że pamieć ram i 2 dyski (SSD , HDD) już mam.  Pozdrawiam wszystkich jeszcze troszeczkę i będę z wami 

 

 

Link: http://www.morele.net/inventory/info/Ztn2AL/

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie odpowiada.

Juz działa (usunąć trzeba te procenty na koncu linku)

 

Procka lepiej wziąść według mnie pentium g4560 (2 rdzenie 4 wątki)

-jest dużo tańszy a przy tym troszeczkę gorszy.

Tu masz porównanie tej i3 i pentiuma:

 

www.cpu-world.com/Compare/302/Intel_Core_i3_i3-6320_vs_Intel_Pentium_Dual-Core_G4560.html

 

 

Ta twoja i3 kosztuje około 800zł - za tą cene można brac juz i5 6400(ok. 810zł) lub i5 6500 (ok. 940zl)

 

Zasilacz git sam go mam.

 

Płytę z obsługą ddr4. (Zależy jaki masz ram)

 

 

 

 

Napisz ile masz złoty do wydania i jakie podzespoły aktualnie masz (ram, dyski itp)

Spróbuje zbudować Ci zestaw oczywiście wszystko Ci wyjaśnię i podam argumenty dlaczego tak a nie inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet jaki na to przeznaczam to 2,5k.  Co do ramu zapomniałem powiedzieć ze mam ddr3 2x4gb to dlatego taką wybrałem płyte głowną. Lecz co do procesora to nie zmienie zdania i3-6320 według moje uznania powinien  znaleźć,  Jelin jesli chcesz coś zbudować to powiem ci ze komp powinien spokojnie pociągnąć Lola,CsGO, GTA V i oczywiście resident evil 7 biohazard pozdrawiam;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz konkretnie ten procesor, to myślę że nie trzeba nic zmieniać. ( chyba że kartę graficzną - ale ja nigdy się nimi nie interesowałem to nie wiem :D )

Ale pamiętaj że niektórych gier już nie odpalisz na dwóch rdzeniach :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z wolnych chwil które spędzam w szpitalu 

 

Budżet jaki na to przeznaczam to 2,5k

To Ty chyba w tym szpitalu organy na sprzedaż dałeś sobie wyciąć za te 2,5k :)

P/s-  zdrowiej  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Brat wczoraj zamówił pc za 2100zł z tym procesorem nowym pentium czy jakoś tam, kosztuje 285 zł i przypomina i3 podobno wymiata jak na tą cene w grach typu nowego: dziki gon, TB, watch dogs 2,gta V itd.. zobaczymy jak się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat wczoraj zamówił pc za 2100zł z tym procesorem nowym pentium czy jakoś tam, kosztuje 285 zł i przypomina i3 podobno wymiata jak na tą cene w grach typu nowego: dziki gon, TB, watch dogs 2,gta V itd.. zobaczymy jak się sprawdzi.

 

Dokładnie, ten pentium to jest to samo co ta i3 tylko ma mniejsze takowanie (3,5Ghz vs 3,9Ghz)

 

Nie oplaca się dopłacać 400zł do tej i3 bo różnice np. w grach będą minimalne - maks kilka fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania z strony autora

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×