Skocz do zawartości

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs używa ciasteczek, a korzystając z serwisu zgadzasz się na ich zapisywanie. Więcej info - Polityka Prywatności.    Akceptuję ciasteczka

Zdjęcie

Tajemnicze skrzynki

cod dm bf2 item bonus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Cross

Cross
  • Admin [DM+BF2]
  • Reputacja: 452
  • 373 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:15

- no bez przesadny :)

co następne damy - może ban na 7dni ?

Haha dobre Nevertust zawsze w formie :) Tak ja pisał wyżej wszystko jest ok ale za mało jest tych "złych" skrzynek. Nie ma ryzyka. A jak mówi stare słowiańskie przysłowie jest ryzyko jest zabawa :D 

Informacja
Uwaga!
Klikając raz dziennie w reklamy
wspomagasz Naszą sieć !

#42 Jeleń

Jeleń
  • VIP
  • Reputacja: 361
  • 872 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:01

Dobra może przesadzilem z ta śmiercią, ale jak Cross napisal "jest ryzyko jest zabawa"
Zamias tego proponuje spowolnienie?
Dołączona grafikaDołączona grafika

#43 JAGIELLONCZYK

JAGIELLONCZYK

Ja strzelam, Ty giniesz !

• Active User
  • Reputacja: 251
  • 1111 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:28

według mnie obecnie jest słabo, albo dodajemy coś super, albo to usuwamy, ja już dawno przestałem używać tych skrzynek bo +5hp / -5hp to bez sensu

95e498ef9b44b.png

61845b05cb5e4.png

#44 Cross

Cross
  • Admin [DM+BF2]
  • 373 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:52

według mnie obecnie jest słabo, albo dodajemy coś super, albo to usuwamy, ja już dawno przestałem używać tych skrzynek bo +5hp / -5hp to bez sensu

Co do -5 to masz racje ale na plus jest różnie od kilka do kilkadziesiąt hp. Z tego co pamiętam najwięcej dostałem ok 70 hp. Do tego fragi od 1 do 7 fragów. Ale wszyscy widzę są zgodni, że jest to zbyt mało zróżnicowane. Także popieram całkowicie  propozycję kolegów wyżej (no może bez tej śmierci :D) dodatkowo proponuje:

-rozładowanie magazynków

-strata losowo wybranej broni (w sensie albo główna albo pistolet lub granaty)

-chwilowe oślepienie 

-a jeśli chodzi o stratę hp to może 50% tego co się akurat posiada.

Ps oczywiście nie mam pewności, że moje propozycję są możliwe do wykonania więc zdaję się na specjalistów.

#45 Cross

Cross
  • Admin [DM+BF2]
  • 373 postów

Napisano 07 maj 2017 - 21:04

Nie mogę już edytować więc napiszę sobie nowy post :) 

Dziś zauważyłem, że temat skrzynek na serwerze DM troszkę ruszył. Wyłapałem skrzynie ze skokami. Stąd moje pytanie czy oprócz tych skoków coś jeszcze się zmieniło? Bo ja miałem szczęście tylko do granatów dzisiaj :P 

#46 Darek

Darek
  • Autor tematu
  • Junior Admin
  • UB Support, VIP, Opiekun [DM+BF2]
  • Reputacja: 1362
  • 4422 postów

Napisano 07 maj 2017 - 21:14

Tak, była aktualizacja. Zostały dodane skoki oraz trucizna zmieniona na bardziej szkodliwą. Pierwszy post zaktualizowany.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod, dm, bf2, item, bonus