Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
trzeci

reset?

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście strasznie nudzi to wbijanie odznak. 

Z doświadczenia też wiem, że reset nie przyciąga zbyt wielu nowych graczy. 

Jako admin wstrzymuję się o głosu, niech zadecydują pozostali gracze. 

ale... kto będzie za resetem, to na serwerze...

 

16458d1465377318-ustawa-hazardowa-prawo- 

 

 

taki żarcik oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak dla mnie, to ani mnie parzy ani ziębi ten reset. Moim zdaniem macie jako tako doświadczenie, czy po resecie graczy jest więcej czy mniej. Jeśli graczy ubywa to można poczekać, jeśli graczy przybywa to róbcie reset. A co do wbijania odznak to wbijałem je gdy większość czołowych graczy na serwie miało już full, wiec raczej nie mam z tym problemu. 

 

Ps. Może w ten sposób uniknę bana na serwerze :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Też miałem okazję wbijać odznaki, gdy inni już je mieli. W sumie żaden kłopot, jednak dla stałych graczy może się okazać utrapieniem. Kwestia raczej tego, czy spowoduje to dojście nowych. Pozostaję neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Chati91 nie każdy jest taki dobry jak Ty :P

Ja jestem na tak za resetem, pod warunkiem że to nie zmniejszy liczny graczy :)

 

(znów bym się wkurzal nabijaniem tych odznak :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że odstrasza bardziej przeciwnik z max. poziomem odznak w stosunku do nowicjusza, niż reset dla stałego gracza, który jest sentymentalnie do serwera przywiązany. 

Jesteście graczami, to odpowiedzcie sobie na pytanie, czy faktycznie przestaniecie grać na serwerze z powodu resetu? Jeżeli TAK, to płytcy jesteście, skoro z tak durnego powodu rezygnujecie z serwera. Uważam, że należy odświeżyć serwer i zrobić reset.

 

 

Z doświadczenia też wiem, że reset nie przyciąga zbyt wielu nowych graczy. 

 

A czy obecny stan przyciąga wielu graczy? Realnie, ile średnio dziennie pojawia się nowych graczy na serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Śmiem twierdzić, że odstrasza bardziej przeciwnik z max. poziomem odznak w stosunku do nowicjusza

bzdura - wbiłem na CSK jak wielu graczy miało max odznak i dałem radę bez płaczu. Potwierdzają to osoby wypowiadające się powyżej. 

Nie przestanę grać i adminować na serwerze z powodu kolejnego resetu. Taki jestem, więc nie imputuj mi, że jestem płytki.

Mam większy staż na forum i w grze niż Ty ( na CSK) i wiem, że resety nie przyciągają tłumów. 

 

ile średnio dziennie pojawia się nowych graczy na serwerze

codziennie widzę paru, niektórzy zostają inni nie.  I nie ma to raczej nic wspólnego z odznakami innych graczy, a raczej chęcią ogarnięcia zagadnienia moda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

bzdura - wbiłem na CSK jak wielu graczy miało max odznak i dałem radę bez płaczu. Potwierdzają to osoby wypowiadające się powyżej.

 

Super, a ja wyraziłem własne zdanie, z którym nie musi się nikt zgadzać. Bzdura to może jest dla Ciebie i 99% innych graczy na CSK, i jest git, więc nie wiem o co spina?

 

Nie przestanę grać i adminować na serwerze z powodu kolejnego resetu. Taki jestem, więc nie imputuj mi, że jestem płytki.

 

W jaki sposób imputuję Ci, że jesteś płytki? Dla mnie to jest co najmniej dziwne, że gracze rezygnują z serwera tylko i wyłącznie z powodu głupiego resetu, który tak na prawdę nie ma większego znaczenia, ale nigdzie nie wspomniałem, że Ty też z serwera zrezygnujesz z powodu resetu, więc o co chodzi? Może użyłem za mocnego słowa. Jeżeli tacy gracze są dla Ciebie ok, to przepraszam Ciebie, że obraziłem ich, a tym samym Ciebie, choć nie wiem w jaki sposób Cię obraziłem, może wytłumaczysz, ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat tych graczy. Ale ok, ok, rozumiem, są różni ludzie. Szanuję. Żeby nie było, szanuję nawet tych co odchodzą przez reset, ale nie będę do cholery ukrywał, że dla mnie to po prostu nienormalne, zwłaszcza wśród stałych graczy, bo jak tam nowy wpadnie i pójdzie to olać to, no ale jak ktoś jest związany z serwerem, gra regularnie i nagle mu się odwidzi, bo reset więc trzeba pakować manatki i spieprzać na inną wyspę, to nie wiem czy to jest takie super i dobrze świadczy o graczu, ale jak napisałem. Jeżeli Ty uważasz, że tacy gracze, którzy rezygnują przez reset są ok, i ja Cię obraziłem obrażając ich, to przepraszam ale tylko nadmienię, w-y-r-a-z-i-ł-e-m własne zdanie na ten temat, także take it easy... 

 

Mam większy staż na forum i w grze niż Ty ( na CSK) i wiem, że resety nie przyciągają tłumów. 

 

Co do stażu, to gratulacje. oklasky.gif

 

Może dajmy spokój, bo nie ma sensu się kłócić w tak mało znaczącym temacie. Wywołuję zbyt dużo kontrowersji, więc z mojej strony to tyle.

 

Pozdrawiam,

 

PS. Mój błąd, zapomniałem napisać w poprzednim poście na samym początku: "MOIM ZDANIEM/UWAŻAM/WEDŁUG MNIE". Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Spokojnie panowie, każdy z was ma po części racje. Po prostu są gracze, których odstrasza wbijanie od nowa odznak i są gracze, którzy po wejściu na serwer gdy dostaną kilka "hedów" i nie mogą się odkuć uciekają gdzie pieprz rośnie. I teraz najzwyczajniej trzeba wybrać mniejsze zło. Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem byłaby ankieta, ale UWAGA myślę, że powinna być informacja o takiej ankiecie na serwerze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Bez sensu jeśli będziemy robić co dwa miesiące reset. Według mnie reset powinien być co roku. Zresztą mimo, że ja mam wszystkie odznaki to mam cel, żeby uzyskać najlepszą rangę, a wiadomo, że to zajmuje trochę czasu. Każdy kiedyś zaczynał od początku, więc nie ma co się litować nad nowymi graczami. Bo kto będzie chciał wbić odznaki to wbije. Zdecydowanie jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest co najmniej dziwne, że gracze rezygnują z serwera tylko i wyłącznie z powodu głupiego resetu,

drogi @@Xzentley, nikt z wypowiadających się w tym temacie nie wspomniał, że zamierza zrezygnować z gry.

Ja również wyraziłem tylko swoje zdanie.  Rozmowa odbiega trochę od tematu, więc bez dalszej spiny kończmy ten offtop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedzi wyłącznie dotyczące resetu.

 

Ostatni reset był 6 miesięcy temu, pierwszego lipca 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej powstrzymać się z resetem. Sam mam niską rangę, coś koło chorążego, bo czasami wbijam postrzelać, ale nie przeszkadza mi to że inni mają odznaki i nie wiadomo co, przeważnie jak gram to otwieram :D. Dla mnie można poczekać z resetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja bym byl za resetem . Wszyscy by rowno zaczeli odznaki by sie powoli wbilo jakos :3 a z tego co widze to juz dawno nie bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlbiższy reset będzie na wakacje. Nie ma teraz sensu go robić bo do lipca wszyscy zdobędą odznaki i w wakacje będą sie nudzić, a robienie resetu na 3 miesiące to raczej przesada by była. Ci co zdobyli wszystkie odznaki mają zatem więcej czasu na wbicie największej ilości zabić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×