Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Masterio

ODRZUCONE Podanko po Masteriowemu :D

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Nick z Serwera - Masterio

Steam ID - STEAM_0:1:185922724   0 30:42   54    0

Wiek - Minimum 16 lat oraz dojrzały głos; 15 w styczniu 16 :D dokladniej 5 

Czas spędzony na Serwerze - Wklejamy banner GT z aktywnością na serwerze;  b_560x95.png

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - nie podawaj tu linków do innych sieci, opisz co potrafisz i jak Twoim zdaniem odróżnia się oszusta od skilla; Według mnie gracz jest czysty do póki nie udowodni mu się zbrodni XD jak już miałbym przypuszczenia albo ktoś mi wysłał swoje na u@ to bym go sprawdził 

Znajomość obsługi admina (x/10): Proszę podać w skali 1 do 10 poziom swoich umiejętności. Skala została przedstawiona na końcu tego tematu; 7

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie; To będzie trudne ; Jestem pracowitym playerem co potrafi na serwerze przegrać naście ładnych godzin na Codzie :D Dlaczego ja ? Ponieważ jest tylko jeden administrator na Codzie a przydało by się ich więcej poza tym mam dużą wiedze na temat bycia adminem

Mikro: [TAK/NIE];TAK

Akceptacja Regulaminu: (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że będę go przestrzegał) - Regulamin admina -KLIK-; Akceptuje

Reklamy [5x]/Punkty - Osoba starająca się o admina na serwerze ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam - Wzór reklamy -KLIK- || Regulamin reklamowania -KLIK-;

1.http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/75400-cs-kopytkopl-zaprasza/

2.http://just-frags.eu/topic/12167-zapraszam-na-cs-kopytkopl/

3.https://csowicze.pl/topic/43849-zapraszam-na-cs-kopytkopl/

4.http://skillconnect.eu/Forum-Zareklamuja-swoja-siec

5.http://cs-control.pl/showthread.php?tid=372

 

Linki do poprzednich podań - Proszę wkleić linki do wszystkich podań o admina jakie wcześniej pisałeś u Nas. - Nie pisałem wcześniej podań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze miałeś gotowy wzór wkleić bez informacji co masz w niej napisać;

Jestem na NIE, i teraz trzeba podać powody ahh..

- ortografia (niby nic wspólnego z adminowaniem, a jednak...)

- pospamiłeś trochę

- wiek co prawda prawie 16 masz ale "prawie" zawsze coś oznacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Mimo, ze brakuje adminow, to jestem na nie. Strasznie nadszarpnales swoja reputacje tymi dziwnymi postami. Sadze, ze Happy da lepiej rade sobie sam niz z Toba. Zdecydowanie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Zły nie jesteś, zaangażowanie dla serwera na plus, ale te zainteresowanie to, jakiś naciągany był. Przez jeden dzień obmyślałeś co by tu nie napisać żeby admina dostać, stąd bombardowanie działu tematami. No i koledzy wspomnieli o twojej słabej ortografii. Admin to jakimś sensie autorytet, który nie będzie pisał jak przedszkolak. Właściwie taki napalony szczeniaczek z ciebie. Wątpię że cały regulamin admina przeczytałeś :)

Zdecydowanie NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Podania się spodziewałem, bo spamiłeś na forum jak dzik. Ale takiego podania to się nie spodziewałem - totalny chaos, mózg rozebany.

 

512_76613542984343com_.jpg 

 

 

Był zapomniał. Jestem na NIE, trochę za szybko i na siłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Na nie powody 
-Spam na forum 
-za szybko 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A więc jako ja Admin no i widać po Awatarze ,ze szeryf ze mnie (Taki żarcik) mogę się śmiało wypowiedzieć ,bo gram z nim na co dzień a więc tak :
-Jest graczem miłym +
-Jest pomocny i dosyć trafnie spostrzega gracza od cheatera +
-Podoba mi się jego zaangażowanie tylko jest troszkę chaotyczne +/- 
-Naspamiłeś ile się da i walisz wszystko do jednego worka a tak nie powinno być - 


Więcej nie będę się rozpisywać. Zachęcam Cię do złożenia podania na Admina testowego jak będzie trzeba służę pomocną dłonią i wszystko jakoś razem ogarniemy. Darek Proszę zamknij temat nie potrzeba dodatkowych postów i wypowiadania się . Miłego wieczoru . ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Chociaż `happy mnie rozweselił :o




- ortografia (niby nic wspólnego z adminowaniem, a jednak...)

 

 

Tak właściwie skąd możesz wiedzieć czy jestem dobry czy też nie z ortografii ? Przecież ani razu nie wbiłeś na Coda nie pograłeś i nie pisałeś ze mną więc nie wiem skąd masz jakiekolwiek poznanie mojej ortografii ...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Proszę przeczytać regulamin działu (wzór podania) ze zrozumieniem. Zakazuje się pisania postów we własnym podaniu. Rozumiem, że się starasz, ale nic na siłę.

Chociaż `happy mnie rozweselił :o

 

 

 

Tak właściwie skąd możesz wiedzieć czy jestem dobry czy też nie z ortografii ? Przecież ani razu nie wbiłeś na Coda nie pograłeś i nie pisałeś ze mną więc nie wiem skąd masz jakiekolwiek poznanie mojej ortografii ...

 

Chodziło mi głównie o chaos w twoich postach.

Poza tym nie przeczytałeś regulaminu - nie możesz się wypowiadać we własnym podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie powody Up  :D

Głównie spamienie na forum po czym było można się spodziewać podania.
Daj się poznać pograj dłużej a może kogoś do siebie przekonasz :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie faktycznie dosc chaotyczne. Ja tez jestem na nie ale nie z powodu powyzszych wypowiedzi. Mielismy okazje sie spotkac na tsie i bylo tylko slychac ze ty w to nie wierzysz ze to nie mozliwe itp grajac na kopytkowym serwerze. Zachwonie dosc dziecinne a szkoda zebys siedzial ciagle na spect i czychal tylko komu by tu ssy zrobic po drugie jak ktos wyzej napisal spam na sile zeby tylko podanie zlozyc. To wszystko nie dziala tak prosto. Potrzeba czasu. Daj sie troche poznac. Posiedz troche na forum napisz kilka sensownych postow i mysle ze wtedy twoje podanie zostanie odebrane troche cieplej mimo tego zimowego klimatu. Do zobaczenia na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzimy, że bardzo Ci zależy ale musisz nas też zrozumieć. Admin powinien być ogarniętą osobą, a Twoje tematy i bindy typu "NOSCAPE KURWO", "Tarcza SZMATO", czy to straszenie graczy banem za komandosa z tajsonem - nie pokazują tego.. Popracuj nad sobą i jak nadejdzie czas to dostaniesz swoją szanse. Pokaż, że umiesz sie odpowiednio zachowywać.

 

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×