Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
rai^

RANGA ODEBRANA ciasTeK na admina?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Ujeq^
2. Steam ID:  STEAM_0:0:2892727
3. Wiek: 16
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): http://www.gametracker.com/player/Ujeq^/193.33.177.21:27091/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Bardzo duże :)
6. Znajomość obsługi admina (x/10): 8,5
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie : Co tu napisać hmmm.... Mam 16 lat interesuje się generalnie w dużym stopniu inforamtyka takie tam kodowanie grafika itp... czasem lubie zagrać w piłkę nożną gram w amatorskim klubie. Dlaczego ja mam zostać adminem? Generalnie spędzam  sporo czasu w tygodniu na tym serwerze 1-2 godzin dziennie czasem dłużej, jestem uczciwy i trzymam się zasad.
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK 
10. Reklamy/Punkty: Reklamy


http://cs-nabani.pl/index.php/topic/11448-cs-kopytkopl-dd2coddmbf2ts3/
http://katujemy.eu/index.php?/topic/21160-cs-kopytkopl-dd2coddmbf2ts3/
http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/75291-cs-kopytkopl-dd2coddmbf2ts3/
http://lamernia.eu/showthread.php?tid=52&pid=128#pid128
http://cs-soplica.com/topic/204069-cs-kopytkopl-dd2coddmbf2ts3/

11. Linki do poprzednich podań:
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/46133-rai-admin/

Edytowane przez Darek
Poprawa reklam na prośbe autora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na tak, aktywny, GT jest git.

Martwi mnie aktywności innych adminów serwera DM, mam nadzieję że z Tobą tak nie będzie;

Masz moje TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No nie wiem... Przypomne tutaj, że ostatnią kadencje zakończyłeś w naganny sposób. Będąc adminem naszego serwera złożyłeś podanie o UB Support na innej sieci, a gdy o to zapytałem stwierdziłeś że zapomniałeś napisać rezygnacje (na kopytku). Powodem odejścia było "nic sie nie dzieje". Czy prawdziwy admin odchodzi, gdy tylko nadejdzie gorszy czas dla serwera zamiast walczyć o poprawe? Czy osoba odpowiedzialna zapomina nawet napisać rezygnacje? - miałeś mnie w znajomych na steam, wystarczyło napisać głupie "odchodze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Tak jak @Darek opisał, swoim zachowaniem straciłeś moje zaufanie.

Teraz grasz - ok, a za miesiąc, dwa?  Wybacz, ale mam wątpliwości.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Co ja mam tu napisać? Poniekąd stoję pomiędzy młotem a kowadłem. Głupio mi pisać, bo nie gram na DM, więc mało mam do gadania i przez to całe grono administracji może mieć mi za złe wypowiadanie się, ale głupio też mi nie napisać, bo jednak zawsze mnie wspierałeś, i dobrze się ze sobą dogadujemy, lecz na mnie możesz liczyć, to napiszę, ale... Postaram się napisać obiektywnie.

 

Plusy:

 

- Wysoka znajomość obsługi AMX;

- Trafne zgłaszanie cheaterów (na podstawie zgłoszeń na DD2);

- Dzisiaj dokładnie mija rok odkąd jesteś z Nami, a więc staż całkiem nie najgorszy;

- Wiek - 16 lat to już przyzwoity;

- Chęć pomocy na serwerze;

- Dotacje na rozwój sieci;

- Nieprzerwana aktywność na serwerze od 12-dni (oby jak najdłużej);

- Widoczna aktywność na forum;

- Dobry kontakt;

- Nienaganne zachowanie na serwerach, pomoc innym graczom, lecz wszelkiego typu obrazy powinieneś zachować jednak dla siebie (bazując na logach chatu);

 

Minusy:

 

- Niekompletna lista reklam (widzę 3);

- Zbyt częste zmiany nicków;

- Jak przez mgłę, ale pamiętam sytuację, którą wyżej @Darek opisał. To fakt, trochę nieodpowiednie zachowanie jak na admina. Skoro deklarujesz się na admina danego serwera, to ten serwer jak i ta cała sieć powinna być Twoim priorytetem, a w razie gorszego okresu powinieneś wykazać się szczególną chęcią pomocy do polepszenia sytuacji. Albo jesteś z Nami, albo z innymi. Nie ma kręcenia na boku;

- Argumenty przemawiające za wyborem Ciebie są słabo sprecyzowane i nieprzekonywujące.

 

Ogólnie jestem na tak, bo wymagania spełniasz, jesteś aktywny, ogarnięty i wiadomo, błędy się zdarzają, ale w większości umiesz odróżnić dobrego gracza od cheatera. Uważam, że można dać Ci szansę, lecz proszę Cię, abyś tę szansę wykorzystał i pokazał, że warto było Cię przyjąć ponownie do grona adminów. Wyciągnij odpowiednie wnioski z poprzedniej kadencji, przemyśl co powinno pójść do poprawy i działaj, ale bądź sumienny i odpowiedzialny, a na serwerze zachowuj się tak, aby inni gracze brali z Ciebie przykład.

Jak widzisz, trochę sobie zniszczyłeś reputację poprzez swoje poprzednie zachowanie. Nawet @Nevertrust z dystansem podszedł do Ciebie, lecz jeżeli dostaniesz szansę powrotu, to będziesz mieć świetną okazję do rekompensaty, a więc wykorzystaj to, a wierzę, że stać Cię na to. Pokaż, że można na Ciebie liczyć, a będzie wszystko dobrze, i pamiętaj... Rozważnie podchodź do banowania, żebyśmy tam z całą ekipą nie mieli za dużo na głowie. :P (Oczywiście żartuję, po to jesteśmy, ale nie zmienia to faktu, że powinno się karać jak najwięcej oszustów, a jak najmniej uczciwych graczy, a więc za każdym razem warto przemyśleć kilka razy czy dany gracz faktycznie zasługuje na bana)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Słuchaj a więc tak podanie złożyłeś co mnie naprawdę cieszy niezmiernie ,bo naprawdę jeżeli chodzi o aktywność adminów na naszym kopytkowym DM to jest TRAGEDIA . Fajnie ,że chcesz nam pomóc i pilnować porządku ,bo to się naprawdę ceni i takich ludzi się szanuje i docenia. Tylko masz minusa takiego aż do Warszawy ponieważ tak jak wspomniał Darek , Nevertrust no i Xzentley to twoje zachowanie i twoja postawa naprawdę była lekceważąca w stosunku nie to ,że do samych graczy ale to samego Forum . Tak jak napisał Pan powyżej albo rybki albo akwarium tzn. albo już jesteś z nami i deklarujesz się pomagać i uczestniczyć w życiu forum i robić jak najwięcej dla naszej społeczności albo po prostu wylatujesz i szukasz sobie innej serwerowni . Xzentley bardzo dobrze napisał jest dużo plusów jak i minusów co do twojego zachowania i mam nadzieję ,że weźmiesz sobie to troszkę to Serducha i do głowy . Bo prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna .. Mimo  wszystko ja ciebie szanuje i lubię cię a więc daje Ci szansę abyś pokazał ,że jednak Darek albo Petrus nie bez powodu dali Ci szansę jeżeli ją dostaniesz. Staraj się robić wszystko tak jak potrafisz i najważniejsze rób to z głową ;) Masz moje poparcie kolego . 

Pozdrawiam . Jestem na
TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No cóż, dostaniesz zatem drugą szanse i zobaczymy jak ją wykorzystasz. Pamiętaj też o tym co pisałem Ci jakiś czas temu na PW - z admina możesz korzystać tylko i wyłącznie Ty.

 

 

Podanie zaakceptowane.

 

@edit 3 sierpień 2017

Admin zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×