Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[MIX]

185 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

jest możliwość zagrania MIXa. Termin do ustalenia, a co do serwera... Trzeba jeszcze trochę poprawek zrobić, ale byłoby wszystko gotowe. Ja osobiście w najbliższy weekend nie mogę. W nast. tygodniu dopiero w piątek wieczorem (23.12.16). Pewnie co niektórzy wyjadą na Święta, ale może pare osób by się ogarnęło. Najchętniej zagrałbym w układzie DD2/Inferno/Nuke lub coś w tym stylu. Kwestia map, czasu itp. do ustalenia. Nie wiem ile gra się mixa i ile map, bo mało się w tym orientuję, ale w końcu chodzi o dobrą zabawę, także olać to. :D

Ktoś byłby chętny? 

 

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Cycu :), Macie zmiany? U nas 8.00-16.00 I tzw. fajrant :)

 

Ja się piszę :D

@ Edit

 

Może jakaś nagroda? cs1.6 w steam   :)

Edytowane przez StalowY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że sponsorujesz tak? :D

@Xzentley długość mixa zależy tylko od teamu i jak szybko wygrasz 16 rund :P Po każdej mapce zawsze można pomieszać składy aby gra była bardziej wyrównana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych nagród. Czysta, uczciwa gra z doświadczonymi graczami zapewniająca dostateczny poziom rozrywki i miłe spędzenie piątkowego wieczoru tuż przed Świętami. Ktoś jeszcze chętny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na razie troche mało osób. Jak więcej się zgłosi to wtedy coś zorganizujemy, a więc proszę moderatora o niezamykanie tego tematu. Dajcie nam jeszcze tak tydzień, a wtedy pomyślimy. ;) Na Trainie też bym pograł. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a mapy to podstawowe czyli train, tuscan, inferno, cobble, nuke itd.

I przed meczem się rozstrzygnie która mapę gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie troche mało osób. Jak więcej się zgłosi to wtedy coś zorganizujemy, a więc proszę moderatora o niezamykanie tego tematu. Dajcie nam jeszcze tak tydzień, a wtedy pomyślimy. ;) Na Trainie też bym pograł. :D 

Z tym to mysle ze by nie bylo problemu. Wystarczy poczekac do wieczora az bedzie wiecej osob online i mysle ze spokojnie 5v5 mozna by zagrac. Kazdy popyta znajomych to mysle ze by sie znalazlo te pare osob :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby był jeszcz do tego kanał na TS, jak ktoś ma możliwość zorganizować to będzie iedealnie :)

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pewnie tak. Jeżeli trmin zostanie ustoalony wcześniej to nie będzie problemu ale jeżeli zaczniemy mixować na ostatnią chwilę to w tym wypadku będzie ciężko o kontakt z osobą bez steamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Razem z Tobą w tym temacie zdeklarowało się 9 osób kóre by chętnie zagrały, brakuje jednej ale to pewnie nie problem. Trzeba by tylko ustalić termin który by wszystkim pasował i teoretycznie można by grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jest już 10 osób, nawet TS będzie to kiedy gramy? <beisbol>

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×