Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

yo mam taką propozycje na dodanie na serwerach cs-kopytko.pl /sklepsms myślę że gracze bede bardziej kupować vip`y i to bez wychodzenia z serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No nie wiem, mogą być potem problemy, bo ktoś na szybko chciał kupić i się pomylił.

 

Dokladnie. Zreszta CS to nie miejsce na takie rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawy pomysł. Już coś takiego widziałem ale na serwerach ze skrzynkami a działało to tak:

- Wchodząc do gry serwer wymusza nam wybór kodu pin dzięki któremu tworzy nam tak jakby konto na serwerze na którym gromadzimy m.in. skiny, skrzynki i klucze.

- Wpisując komende /skelpsms pojawiało się menu z wyborem co się chce kupić np.

 

 

1. VIP

2. Skrzynka

3. Klucze

 

5. Doładuj konto

 

 

Wybierając 1. pokazywała się nam cała paleta VIPów i ich koszt np.

 

 

1. VIP na 3 dni - 1$

2. VIP na 7 dni - 2$

3. VIP na 30 dni - 3$

 

 

Aby z tego skorzystać trzeba mieć doładowane konto za realne pieniądze do czego służy jedna z opcji a po jej wyborze pokazywał się nam numer sms, jego koszt i ile $ dostaniemy.

 

Pomysł dość ciekawy ale jak pisałem wyżej widziałem go na serwerach se skrzynkami, więc nie wiem czy z samym VIPem wypali zwłaszcza że trochę z tym zachodu będzie. Nie wiem również jak wpływa to na pracę serwera ale chyba minimalnie lub wcale.

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze TAK .

 

Napewno zakupy vipa  się zwiększą .Nie każdemu chce się wchodzić na strone by kupić vipa.A nawet niektórzy nie wiedzą jak to zrobić.

 

Trafiona propozycja w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jakiś jest ale czy wypali?

 

Można spróbować. Zobaczymy jak się będzie sprawować (o ile jest to możliwe technicznie do wykonania) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, fantazjujecie. Najwyżej notkę informacyjną i tyle. Jak to by wyglądało?

 

 

o tak by to wyglądoło  https://zapodaj.net/d190207f0bc67.png.html

 

 

 

 

2  https://zapodaj.net/6eeed0615ccc2.png.html

 

 

Edytowane przez Wujek ciasTeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to co niektórym pomóc to dlaczego nie? Natomiast tym co i tak nie korzystają, będzie to w jakiś sposób wadzić/utrudniać rozgrywkę? Wątpię.

Raczej serwera nie obciąży to. Kto wykonuje takie operacje na szybko, zwłaszcza jeżeli naraża się tym na straty finansowe? Z resztą w razie pomyłki, zawsze można napisać do Administracji sieci i wyjaśnienia sprawy.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to przejść szybciej, niż wszystkie pomysły tutaj wstawiane razem wzięte. Szybsze wpływy finansowe na utrzymanie i promowanie serwerów :) ale też utrzymanie gracza gdy zdecyduje się na miejscu wykupić vipa. Martwi mnie to, że z tego serwera robi się powoli 4Fun, przez m.in podwójny skok. No tak trzeba iść do przodu...

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pytalo się czy jest taka możliwość także jestem za, a jak się pomyli to już jego sprawa.

Odpowiadaj, że jest już taki sklep. Wystarczy wejść i kupić na stronie. Wypełniając formularz z kodem SMS usługę otrzymamy w nowej rundzie, także natychmiast. Odnośnie pomyłek to tak powinno być, a my powinniśmy odsyłać za każdym razem do regulaminu i umywać ręce. Niestety tak to nie działa, staramy się pomagać w takich sytuacjach.

 

 

Napewno zakupy vipa  się zwiększą .Nie każdemu chce się wchodzić na strone by kupić vipa.A nawet niektórzy nie wiedzą jak to zrobić.

Bez przesady. Żyjemy w 21 wieku. Wątpię, aby zwiększyło to zyski dla serwera. Sklepik SMS już mamy jak wspomniałem wyżej, także nie sądzę, aby wprowadzenie takiej modyfikacji było konieczne. Koniec końcem jest to pewna inwestycja gracza (w lepszą grę?), więc przy takich sprawach niechęć do wchodzenia na stronę raczej jest złym powodem zniechęcenia do zakupu np. vip'a.

 

Pomijając fakt, że taka operacja potrwa kilka minut (od otwarcia formularza, przez wysłanie SMS i wpisanie danych) i w tym czasie mogą nas wyrzucić z serwera pewne pluginy to gotowa wersja tej modyfikacji jest płatna. Niestety to nie jest prosty plugin, który można stworzyć w 10 minut.

 

Temat otwarty do dalszej dyskusji, ale jestem sceptycznie nastawiony.

 

@edit 18.12.16

Brak dalszego zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×